** שרשור צהריים היום ה100 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

ראש גזר 6789809896

Well-known member
בפס הרץ- קארין לדניאל :"האנרגיות בבית לא טובות וזה מקשה עליי"
לא כי עונה שלמה שישבת על ספות ומיטות ובכית לכל דייר שאין לך את האחד ממש הרים את האנרגיות בבית לגבהים אחרים שהקלו על כולם.
זה נורא התעייפה מסכנה להגיד שאין לה את האחד שלה

SNIPES

Well-known member
האמת אני לא חושבת שהטקס הזה של מאניה ג׳ינס קשור למשימה היום
לדעתי במשימה יהיה משהו אחר (עם המודחים) והטקס יהיה מתישהו במהלך השבוע כדי למלא להם את הפרק של שבת.
זה יהיה ממש עלוב אם המשימה האחרונה תהיה טקס מעפן עם פרסים מונפצים.

svtar25

Well-known member
"הידיעה הזו חדשה לי לחלוטין"
בנושא אחר
אח של יהודה: "קורא לכולם לבוא להפגין נגד ליאור ורמי"
יהודה לא בקשר עם אחיו? הם לא מדברים ביניהם? הודעה של יהודה סותרת את הפנייה של אחיו למעריצים לצאת להפגין.

נמרה דרקונית

Well-known member
יהודה לא בקשר עם אחיו? הם לא מדברים ביניהם? הודעה של יהודה סותרת את הפנייה של אחיו למעריצים לצאת להפגין.
הוא מתמם ..עלק משלים פערים ונח-למה מה עשה באח הגדול?לא נח? ומה יש להשלים?תוך יממה משלימים הכל..איזה חרטטן..הוא מנהל את כל צבא החרצופים ושולח את נטולי השכל לנווה אילן.

אני גולשת בהרבה פורומים וחייבת להגיד שהפורום של תפוז הוא הפורום היחיד בו נתקלתי בעליהום כנגד כל מי שרק מעז להגיד שאהב את יהודה. זה שאהבתי את השיחות שלו והיכולת שלו לנתח רגשות, לא אומר שעודדתי או שאני בעד אלימות מכל סוג. אפילו בפורום של fxp שרובו מורכב מצעירים לא מתנהגים ככה ויש מקום לכל דיעה.

yoni564712

Well-known member
אני גולשת בהרבה פורומים וחייבת להגיד שהפורום של תפוז הוא הפורום היחיד בו נתקלתי בעליהום כנגד כל מי שרק מעז להגיד שאהב את יהודה. זה שאהבתי את השיחות שלו והיכולת שלו לנתח רגשות, לא אומר שעודדתי או שאני בעד אלימות מכל סוג. אפילו בפורום של fxp שרובו מורכב מצעירים לא מתנהגים ככה ויש מקום לכל דיעה.
מי אמר שעודדת או שאת בעד אלימות?

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
|עצור| לפורום של תפוז יש חוקים ואת עוברת עליהם!

בשום פנים ואופן לא את ולא אף אחד אחר יעביר פה ביקורת על הפורום או על גולשיו!
לשם כך יש את הפייסבוק ושאר המקומות ללא פיקוח.

שימי לב - זו אזהרה ראשונה ואחרונה
עוד ביקורת שכזאת על הפורום או גולשיו ואת נחסמת.

מצב
הנושא נעול.
למעלה