** שרשור צהריים -אחרון לעונה!- היום ה108 בבית- עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

ניצנץ63

Well-known member
חחחחחחחחחחחחחחח
גם אורן רוצה ללמוד משחק
כולם רוצים להיות שחקנים
שינחת לקרקע, המקסימום שהוא יכול להיות זה שחקן שש בש בינוני. אשכרה אחת האכזבות הקשות מבחינתי זה אורן אסידו, חשבתי שיבוא וירים את הבית כמו איזה משוגע והוא התברר כשיא השיעמום של העונה. מה שומעים ממנו כל העונה? רק הילד והאישה והמסעדה. כל כך צר אופקים... לפחות יש מתחרה טוב לקארין.

ניצנץ63

Well-known member
נזכרתי בהעמדה להדחה הראשונה, כששולה זקן העמידה את ג'וזי בטענה שהוא מצליח בחוץ ויש לו אהבה בחוץ ובלה בלה בלה... תארו לכם מה יקרה איתה הערב, אם ג'וזי ינצח את העונה :D נראה לי שיותר מכל הפרצופים הייתי רוצה לראות את הפרצוף של שולה. מקווה שיראו לנו את זה אם הדייירים מגיעים להתארח בגמר.

ראש גזר 6789809896

Well-known member
נזכרתי בהעמדה להדחה הראשונה, כששולה זקן העמידה את ג'וזי בטענה שהוא מצליח בחוץ ויש לו אהבה בחוץ ובלה בלה בלה... תארו לכם מה יקרה איתה הערב, אם ג'וזי ינצח את העונה :D נראה לי שיותר מכל הפרצופים הייתי רוצה לראות את הפרצוף של שולה. מקווה שיראו לנו את זה אם הדייירים מגיעים להתארח בגמר.
כי הוא מרגיש שהוא הילד הכי פחות אהוב מכול ילדך

yoni564712

Well-known member
רק כשיתחיל השידור יגידו להם שהגמר מתחיל.
הם לא יארזו, יארזו להם אחרי הגמר מקסימום. יתנו להם איזה חצי שעה להתארגנות אני מניח.

ניצנץ63

Well-known member
רק כשיתחיל השידור יגידו להם שהגמר מתחיל.
הם לא יארזו, יארזו להם אחרי הגמר מקסימום. יתנו להם איזה חצי שעה להתארגנות אני מניח.
הזיה. שניה אחרי ההפתעה זה מאבד את הפואנטה, רק משאיר את הדיירים והצופים בטעם רע על כל הזמן המבוזבז הזה על השעמום ועל זה שלא נתנו להם אף פינוק השבוע וגם לא לעכל את היציאה מהבית.

בסדר555

Well-known member
שוב הביאו את דיוויד לתכנית של קובי
רוכב על ההגעה של קארין לגמר

יסמין 💙

Well-known member
הדיירים מיואשים, חוזרחם על עצמם בראיונות, מאוד קצרים וחסרי סבלנות
יותר חכם היה לבחור רק נושא אחד לכל מראיין ועליו הוא הוא אמור לשאול את המרואיינים
אתמול שיתפו פעולה יותר טוב... היום אין להם כוחות אפילו לא יושבים בסלון כמו אתמול להקשיב

DontHateTheGame

Well-known member
למי שחושב שיש תחרות בכלל, תהיו רגועים. ג'וזי ינצח היום וזה בוודאות. 😉

מצב
הנושא נעול.
למעלה