** שרשור צהריים -אחרון לעונה!- היום ה108 בבית- עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

Aye123

Well-known member
על מה הוא מדבר תומי? מישו ראה אותו אי פעם מנהל שיחה עם זהבוש? על מה הוא חלם בלילה ...
רק מזכירה שאנחנו רואים בלייב שמינית מכל מה שקורה
ובאח הגדול ברשת אפילו לא שמינית משמינית ממה שקורה. בתחילת העונה הוא הראשון שניהל שיחה עם זהבה והתעניין בה, את זה אני זוכרת
היא גם אמרה מזמן שהיא זוכרת לו את זה

בסדר555

Well-known member
בחוץ הרוב בעד זהבה, ברשת רוב מוחץ לג'וזי
השאלה מי מצביע יותר, תמיכה ברשת יכולה להיות חזקה יותר כי מצביעים כל יום
לזהבה בטח יצביעו יותר בגמר עצמו

Aye123

Well-known member
זהבה ריגשה אותי קצת כשאמרה לתום ״תבטיח לי שלא תפגע בה״ (בגל) 🥺

merilue

Well-known member
רגע,היא מחוייבת לשים רק שירים שלה?
או שיש לה אפשרות לגוון?

קליאו22

Well-known member
רבאק זהבה, קצת פרגון לזמרים אחרים או לפחות זמרות אפילו מהז'אנר שלך, קצת...לא רק את קיימת + חנופה צידית למלכי התעשיה - אייל גולן ועומר אדם

ראש גזר 6789809896

Well-known member
רבאק זהבה, קצת פרגון לזמרים אחרים או לפחות זמרות אפילו מהז'אנר שלך, קצת...לא רק את קיימת + חנופה צידית למלכי התעשיה - אייל גולן ועומר אדם
למה היא פירגנה לשלומי שבת לפני כמה ימים היה שיר שלו וזהבה אמרה שהוא הזמר האוהב עליה

קליאו22

Well-known member
למה היא פירגנה לשלומי שבת לפני כמה ימים היה שיר שלו וזהבה אמרה שהוא הזמר האוהב עליה
לא שמעתי, חדש לי אבל עלאכיפק, שגם תשמיע אותו...ומה עם קצת פרגון לזמרות מהמין הנשי, לפחות שרית חדד שהיא רוקדת לשיריה כשמושמעים

merilue

Well-known member
והם בוכים על חוסר ביטחון ושהם צריכים לאהוב עצמם יותר...
כאילו לאן את רוצה להגיע עם האהבה העצמית? ??🤬

קליאו22

Well-known member
והם בוכים על חוסר ביטחון ושהם צריכים לאהוב עצמם יותר...
כאילו לאן את רוצה להגיע עם האהבה העצמית? ??🤬
לאטימות סביבתית ונרקסיזם יש כל מיני רמות, בד"כ נכלל בפנים גם חוסר מודעות עצמית וזכרון סלקטיבי
ללמוד לאהוב את עצמי תמיד טוב להגיד , נשמע מאוד רגיש, נחמד ומעורר אמפטיה כאילו אותו אדם ביטל את עצמו עד כה כמו שאדם מציין בריאיון עבודה פרקפקציוניזם כתכונה שלילית...פוליטקלי קורקט משעמם נו

קליאו22

Well-known member
ראית את גוזי על הספה שרוע נראה חצי מת?
והקטנטנן ,פניו נפולות גם נראה גמור..

ורק זהבה ממשיכה להישמע בבית🤢 כאילו כלום🤒
עניין של אופי, אין מה להגיד, זהבה חזקה נפשית לזכותה ייאמר. מה שבטוח - להיות ברדה = סגולה לחיים ארוכים שתהיה בריאה :D

מצב
הנושא נעול.
למעלה