שרשור פתיחה -בתולות 2

Roei152

Well-known member
מנהל
שרשור פתיחה -בתולות 2
מה זה?-סדרת המתח שהיא מעין שילוב של הצדדים הכואבים של "בת הים הקטנה" עם עלילת מתח משטרתית ,חוזרת לעונה שניה שתגולל את המשך חקירתה של שלי רגיי'אן , לאחר שבסוף העונה הקודמת בתה של שלי נחטפה , בזמן שהיא חוקרת תעלומה מסתורית על אחותה מאיה שנכנסה למים , ומתה לפני עשור ומצאו את גופתה בצורה שונה...
מבינים שלבנות של המשפחה הזאת יש חיבור מיוחד לים , ממש כמו בתולות ים , ומשום מה נוח להן מאוד בעים , למרות שאין להם יכולות נשימה במים...ההמשך שתי החקירות במקביל לגילוי חדש על המיתתוס שיסעיר את כולם ...
מי יהיה? -כמעט כל הקאסט של העונה הקודמת ממשיך : מגי אזרזר , ששון גבאי , רועי ניק , אלון אבטובול , מוריס כהן , רותם אבהוב , צחי הלוי .. לצידם יכבבו שמות חדשים כתיקי דיין נועם לוגסי
דעת הצופה לפני הצפייה זו סדרת המבוגרים הראשונה שממשיכה עונה שניה בפורום , זה סוג של סגירת מעגל (שיר, חובה לצפות..) , שחקנים מעולים ,והמשך שאני מקווה שלא יבייש את העונה הראשונה והמצויינת

שיר m

Well-known member
האמת שאין לי כ"כ חשק
לא זוכרת הרבה מהעונה הקודמת, רק שהיא הסתיימה מאכזב, הכל הלך והסתבך והגיע למקומות הזויים...
&nbsp
אבל אני אראה, בטח. השאלה מתי

&nbsp
סתם סתם, די עם השליליות, יש! עונה שניה! בטח שאני אראה! מוריס כהן! רועי ניק (הוא היה מעולה שם)! האח הידד!

Roei152

Well-known member
מנהל
פרק מצוין
התגעגעתי לסדרה הזאת....העונה הזאת נראית טובה בינתתיים ...
פ איך פילפס נפטר? ואיך נעם נחטפה? ומה קורה עם מוריס ? (לא השחקן , דמות בסדרה )

ראיתי תעונה הראשונה בחמישישבת
לא פחות ממדהימה, סוחפת, ממכרת בטירוף, מעניינת.

למעלה