שרשור פוקימון לשבוע הזה

Piplup

New member
פרק 475 "בואה של יריבה מפתיעה"

פרק 475 "בואה של יריבה מפתיעה" ממשיכים עם הטעויות של אייפום זכר במקום נקבה, "בונירי" במקום באנירי, העיר "אורבר" במקום אורבורג... וגם עכשיו הם קוראים גם ל- Swift וגם ל- Quick Attack באותו שם "מתקפת מהירות"... עד עכשיו הם עשו סוופיט "מהירות" וקוויק אטק "מתקפת מהירות" אז לפחות היה הבדל קטן... אני כתבתי להם סוויפט=מהירות וקוויק אטק=מתקפה מהירה חוץ מזה אני חושב שהכל היה נכון המדבבת של זואי... לא השתנה מה שחשבתי מהפרק הקודם- היא בסדר אבל לא מרגישה לי התאמה מושלמת כל כך כמו דון ופול נראה לי שהקול שלה מוכר... אז מישהו יודע מי מדבבת אותה באמת? ומה היא עשתה בעבר בפוקי ותוכניות אחרות? לפרק עצמו- מצוין כמו כל פרקי התחרויות! הרעיון שאייפום אוהבת תחרויות נרמז לנו כבר בעונה הקודמת כשאייפום צפתה במיי משתתפת בפסטיבל הגדול בקאנטו ועכשיו זואי הציעה שדון תגדל אותה... מה שמעצבן אותי לגבי הפרק הזה זה שדילגו על הקרב הראשון של דון בתחרות - הראו קטע סטיל של שניה אחת וזהו תמיד עושים ככה בטורנירים כמו תחרויות עם הקרבות נגד סתם דמויות שלא חשובות אבל זה עדיין היה קרב התחרות הראשון של דון ואני חושב שכן היו צריכים להראות אותו... לפחות חלק ממנו דון הייתה מצוינת בשביל תחרות ראשונה- הרבה יותר טובה מאיך שמיי הייתה בתחרות הראשונה שלה ג'ואנה מעצבנת עם ה"אל תתקשרי" שלה... אני מבין שזה "לטובתה" אבל זה עדיין מעצבן! לפחות זה משהו שעושה אותה שונה קצת מהאמהות האחרות בפוקי נראה לי שזהו... תחרויות זה שולט ^__^ ודון שולטת ^__^

AvishagChan

New member
מסכימה עם הכל P: ../images/Emo113.gif

צפיתי בפרק והיה בסדר ^___^ אין לי הערות, טליה= שליטה כרגיל

Eyal 1 2 3

New member
באמת גם אני לא הבנתי אותה XD../images/Emo215.gif

היא סה"כ בתחרות הראשונה שלה, מה האמא המנוולת שלה רוצה? XD ועוד בפרק של אתמול ראו אותה צופה בדון ומביעה עליה ביקורת שלילית- מה הבעיה שלה..?! והקטע שקטעו בו את דון היה מטומטם כי היינו אמורים לדעת אם היא עברה את הסיבוב או לא ולא לעשות מזה מובן מאליו...

Piplup

New member
פרק 476 "סטארביה נולד"

פרק 476 "סטארביה נולד" מוזר, הם ניקדו את השם סטארביה בשם הפרק XD נראה לי שניקדו ככה: סְטָארֶביָה (וזה נכון XD) אז אמרו נכון את השם של סטארביה וגם התייחסו אליו כזכר כמו שצריך בתקציר התייחסו כנקבה (כנראה שככה המתרגמת עשתה בטקסטים) אז הפעם טוב שיפה שינתה... בעונה הזו אין שום רמז אז צריך להתייחס כזכר ובעונה הבאה דווקא יש רמז לכך שהוא באמת זכר חוץ מהטעות של "בונזלאי" במקום בונסלאי- אמרו את כל הפוקימונים נכון Gust עשו "רוח חזקה"... לדעתי פשוט רוח וזהו אבל זה בסדר ממשיכים עם "מתקפת מהירות" במקום מתקפה מהירה חוץ מזה כל המתקפות בסדר הפעם אמרו העיר אורבורג אבל אני די בטוח שעדיין לא אמרו ממש נכון... זה O-RE-BURG ונראה לי שהיום אמרו OR-BURG או משהו כזה... לפחות זה קרוב יותר מאורבר שאמרו עד עכשיו פעם אחת אמרו "ציפורי הפוקימון" במקום פוקימוני ציפור אממ זהו נראה לי XD לפרק עצמו- זה מצחיק כשאש ודון מציינים לפעמים שברוק חוזר מהר אחרי שקרוגאנק תוקף ולוקח אותו XD סטארלי התפתח מהר מדי לדעתי... הוא בקושי היה 10 פרקים וכבר התפתח! (מה יש להם נגד הצורה הראשונה של הציפורים? אש תפס את פיג'יוטו ככה במקום כפיג'י, אש תפס את נוקטאול ככה במקום כהוטהוט, הטיילו של אש לא עשה הרבה עד שהתפתח, עכשיו סטארלי מתפתח כמעט מיד אחרי התפיסה שלו) תמיד נחמד לראות את אש מאמן פוקי ללמוד מתקפה רק חבל שסיימו עם זה בפרק אחד... אני מעדיף שלוקח כמה פרקים ללמוד מתקפה הקול של סטארביה ממש גרוע באנגלית... ביפנית הקול הרבה יותר טוב ומתאים (ועם קול כמו שהאמריקאים נתנו לו באמת לא מפליא שהמתרגמת כנראה חשבה שהוא נקבה... ביפנית הוא ממש לא נשמע ככה) ונחמד שבונסלאי למד חיקוי - זה יהיה חשוב בפרק של מחר

Eyal 1 2 3

New member
היה פרק נחמד O:../images/Emo215.gif

ובאמת סטארלי התפתח יותר מדיי מהר... אהבתי דווקא את סטארלי-לדעתי עדיף על סטארביה XD אבל גם סטארפטור שולט *ך* הפרק שמתי לב שמיאו דיבר ממש הרבה... X_X איזה 30 רפליקות או יותר וכולן ארוכות XD כל הפרק פיפ לא היה ;-; ובלי קשר לפרק הזה- נזכרתי בפרק בעוה הרביעית של פוקי שהיו שני קקליאונים, אחד ירוק ואחד סגול.. הפרק הזה ממש מוזר... דבר ראשון קקליאון בכלל מהדור השלישי ודבר שני מה זה בכלל קקליאון סגול?! O_O קקליאור זוהר בכלל לא סגול XD זה לא קשור אבל סתם נזכרתי... X:

Piplup

New member
מה מוזר בזה?

תמיד מראים כמה פוקי מהדור הבא שיהיה... טוגפי, מריל, קקליאון, וואינאט, מאנצ'לאקס, בונסלאי... וסתם עשו אותו סגול- בדרך כלל כשיש שניים מאותו פוקי בפרק אחד עושים משהו כדי להבדיל ביניהם למשל: - בפרק שבאטרפרי עוזב: צעיף לבאטרפרי של אש כדי שנזהה אותו בין כל השאר, הוא מתאהב בבאטרפרי ורודה כדי שנזהה אותה מבין השאר - בפרקים עם ריצ'י: עשו לספארקי שיער כזה שיבדיל בינו לבין הפיקאצ'ו של אש - לווינונה היה סוולוו זוהר כדי להבדיל בינו לבין זה של אש מאוחר יותר כשיצאו משחקי Mystery Dungeon הם לקחו את רעיון הקקליאון הסגול מהאנימה ועשו את חנות של שני אחים קקליאונים XD אחד רגיל ירוק ואחד סגול (שנשארו גם לגרסה הבאה של משחקי MD)

Eyal 1 2 3

New member
אבל זה סותר את כל הקטע של הזוהרים!../images/Emo215.gif

אני יודע שזה כדיי שנבדיל, אבל היו כבר יכולים לעשות קקליאון זוהר/בטרפרי זוהרת/הפיקאצ'ו עם פוני וסוולו זוהר זה בסדר XD גם ככה יש זוהרים, אז למה לא כבר להשתמש בהם במקום לסתור את המשחקים? O:

Piplup

New member
לא היו זוהרים בתקופת הדור הראשון (באטרפרי)

מה סותר את המשחקים בזה? איפה במשחקים אמרו שלא קיים כזה דבר ואין שום סיכוי לפגוש קקליאון סגול? איפה במשחקים אמרו שלא קיים דבר כזה ואין סיכוי שיהיה אי שצומחים בו פירות שהופכים את הפוקי לורודים? (היה פרק כזה בתפוז XD) זה לא ממש סותר... ואני לא רואה מה הבעיה בזה בכל מקרה התוכנית היא משהו נפרד מהמשחקים... הם ממש לא זהים ויש דברים ששונים ביניהם... זה בסדר לדעתי לפחות

Eyal 1 2 3

New member
טוב, זה נכון שהמשחקים נפרדים מהאנימה../images/Emo215.gif

אבל עדיין זה קצת מרגיז אותי בלי שום סיבה XD

Snake Bandage

New member
מיאו מדבר המון.

זה תמיד היה ככה או שזה חדש? אלוהים, מיאו, תסתום את הפה לשנייה, תן לדמויות אחרות לדבר. אולי זה פשוט מעצבן אותי כי התסריט עלוב. לכל הרוחות, PUSA. בגדי הים של צוות רוקט שיעשעו אותי מאוד בפרק הזה. עוד מישהו שם לב שה-R היו במיקומים מאוד אסטרטגיים? XD פיפלאפ יא ספיילרן אחד XD אל תגיד להם שחיקוי זה חשוב לבונסלאי! XD

Piplup

New member
אופס? XD

מרוב שאני כבר כל כך רגיל לפרקים האלו אני כבר לא שם לב בזמן האחרון שאני כותב ספוילרים... מצטער XD אני אשים לב מעכשיו וכן מיאו דיבר קצת יותר מהרגיל... נראה לי

Eyal 1 2 3

New member
החלטתי לספור את הרפליקות שלו XD../images/Emo215.gif

וזה היה בערך שלושים שכל רפליקה מממממש ארוכה ._. מה קרה למיאו הקטן והשתקן? XD בונסלאי התפתח לסודוודו ;-; והסודוודו הזה ממש גמד! זה רק אני או שהוא באמת מגיע עד לברכיים של ברוק? XD

Piplup

New member
פרק 477 "תנו לברוק לטפל בזה"

פרק 477 "תנו לברוק לטפל בזה" - אני לא בטוח לגבי שם הפרק... אולי אני לא זוכר אותו נכון =X אני די בטוח שהם שוב ניקדו קצת ושמו דגש בב' ב"ברוק" (בּרוק) המשיכו עם הטעות של "בונזלאי" במקום בונסלאי... חוץ מזה הכל היה בסדר (אני חושב, לא זוכר בדיוק איך הם אמרו סודווודו אבל אני די בטוח שאמרו נכון) Wrap הם עשו "כריכה" למרות שבפרק 2 של העונה הם עשו "חנק"... שוב משנים שמות כל רגע אני כתבתי להם קשירה Flail עשו חבטה... אני כתבתי להם טלטלה אני חושב ששאר המתקפות היו בסדר חוץ מזה ממשיכים להגיד OR-BURG במקום O-RE-BURG אבל לפחות זה קרוב יותר מORBER שאמרו בהתחלה Oran Berry - אמרו גרגר אוראן RAN אם שמעתי נכון לדעתי צריך או למצוא חלופה מתאימה בעברית (גרגר תפוזון/תפוזי/תפוזית? כמו שהם עשו פעם עגבנית אפרסקון וכו') או פשוט להשאיר באנגלית הם השאירו כמו שזה באנגלית אבל אם ככה היו צריכים להגיד אורן REN כמו המילה אורנג' נראה לי שזהו היה נחמד כל ההכנה שעשו להתפתחות של בונסלאי- בפרק הקודם בונסלאי נלחם, למד מתקפה והביט בסטארלי מתפתח ועכשיו בתחילת הפרק של היום ציינו שהוא כבר אוכל אוכל מוצק ולא מבקבוק ופרק על ברוק... הייתכן?! הוא דווקא יכול להיות באמת נחמד כשהיוצרים טורחים להתמקד עליו קצת נקווה שיהיו קצת יותר פרקי ברוק כי בהם באמת אפשר להנות ממנו קצת (זה שולט שאש ודון מתפלאים כל הזמן איך ברוק מצליח לחזור כל כך מהר אחרי שקרוגאנק תוקף ולוקח אותו XD)

Snake Bandage

New member
אבל פיפ, OR-BURG זה בסדר

את המילה Ore מבטאים בדיוק ככה. זאת אומרת שהם בעצם תיקנו את עצמם כמו שצריך.

Eyal 1 2 3

New member
ושמת לב שדון+אש אמרו את הפרק?../images/Emo215.gif

בונסלאי שמעתי בונסלאי לא בונזלאי... והם גם רשמו בונסלאי סודוודו אמרו SUDOWUDO

Piplup

New member
פרק 478 "העתיד מתחיל לקבל צורה"

פרק 478 "העתיד מתחיל לקבל צורה" אמרו את כל שמות הפוקימונים בפרק היום נכון! הייתכן?! Slam עשו "הטחה" כמו שכתבתי להם אבל זה מפגר כי בפרק הקודם הם עשו את Flail "הטחה"... היו צריכים את Flail לעשות "טלטלה" כמו שכתבתי להם... שוב 2 מתקפות שונות עם אותו שם... לגבי הדבאט- Headbutt - חבטת ראש Zen Headbutt - חבטת זן ככה כתבתי להם וככה צריך מה הפיגור "ראשייה" ו"ראשיית זן"?! זה נשמע ממש טיפשי Blaze עשו "התלקחות"... זה בסדר אבל אני כתבתי להם "להט" Badge Case "קופסת תגים"... זה אמנם בסדר אבל לדעתי תיבת תגים נשמע יותר טוב וגם הם קראו לזה ככה כבר בעונות קודמות (לפחות אם זכור לי נכון) אני כתבתי להם Recoil Damage - נזק חוזר הם עשו "נזק רתיעה" לדעתי נזק חוזר עדיף כי ככה זה יותר ברור שהפוקי מקבל נזק מהמתקפה של עצמו... למרות שגם זה לא נשמע כזה טוב אבל אני לא מצליח לחשוב על משהו אחר "סוג קרב"?! זה סוג לחימה!! והסטנדביי של פול שעד עכשיו היה התכונן/הכונו הפך ל"מצב הכן" או משהו כזה לא זוכר... כל כך קשה להם לשמור על אחידות?! חוץ מזה נראה לי שהכל היה בסדר ביפנית פול לא מתנהג בהתחלה כאילו הוא לא מכיר את אש... לא מבין למה עשו ככה באנגלית באנגלית הוא אומר "שוב אתה" או משהו כזה פרק שולט כמו כל פרק עם פול! קרבות המכון בסינו באמת מצוינים

למעלה