שרשור פוקימון לשבוע הזה

Piplup

New member
שרשור פוקימון לשבוע הזה

שוב כנראה שאגיב באיחור =X מקווה שהמדבבת של זואי תהיה טובה...

Hawkgirl

New member
אני גם עוד לא שמעתי אותו XD

למרות שאמרו לי שאין לי למה לצפות טיהי :^_^:" וחייבים לסדר איזה מישהו שלפחות יקליט את השיר פתיחה ]: אני אשאל בפורום של אנימה איי אל אם למישהו יש כרטיס טלוויזיה O:

Piplup

New member
למה אין למה לצפות?

טליה תרגמה את השיר מצוין ולירון שר מצוין כרגיל השיר לא משהו- בגלל שהוא כזה כבר באנגלית... לא בגלל מה שעשו בעברית אני ממש התחננתי פה שיקליטו למחשב את הפרקים (או לפחות -משהו- ) אבל אף אחד לא רוצה אין לי אפשרות הקלטה... אז אין לי את הפתיחה או את הפרקים או משהו... ממש חבל... במיוחד כי בהחלט אפשרי שזה השידור היחידי שיהיה לעונה הזו כמו שעשו לעונה 9 =\

shirpan

New member
../images/Emo174.gif../images/Emo94.gif../images/Emo15.gifתזכורת!!!../images/Emo105.gif../images/Emo205.gif../images/Emo23.gif

ביום שלישי אני בפוקימון. אני עושה דמות בשם רוזביי וחוץ מזה אני לא זוכרת יותר כלום.

Piplup

New member
פרק 474 "מתאמת עולה למתקפה"

פרק 474 "מתאמת עולה למתקפה" ממשיכים עם הטעויות של אייפום זכר במקום נקבה ו"בונירי" במקום באנירי... חוץ מזה אמרו את כל הפוקי/מתקפות נכון נראה לי במקום "מועדון מעריצי הפוקימונים" הם עשו חוג המעריצים או משהו כזה ה"Curtain" של זואי תורגם די נכון כ"מסך" אבל זה לא נשמע משהו... כמו ה"זרקור" של דון... מריאן?! זה מריאון! ואני חושב שנורית בנאי קורן מדבבת אותה לא? אני לא בטוח... ואני כמעט בטוח שבפרקים 1 ו- 7 כשדון מדמיינת את עצמה בתחרות ומריאון מדברת זו מישהי אחרת עשתה אותה! ואני עוד ציינתי ברשימות שישימו לב שזו מריאון... ובטח כתוב להם בטקסט גם המדבבת של זואי... בסדר לא כזאת טובה ומתאימה כמו המדבבים של דון ופול אבל גם לא גרועה הקול קצת girly מדי בשביל זואי לדעתי... חותם ברבים צריך להיות חותמים... מה זה חותמות XD קפסולת כדור הפך לנרתיק כדור... לדעתי קפסולה לא רק תרגום נכון יותר אלא גם מתאים יותר זה לא סתם נרתיק שהם שמים בו את הכדור סתם ככה... שיהיה ואמרו ג'סילינה (SI) במקום ג'סלינה (SA) זהו נראה לי נחכה לפרק של מחר לשמוע שוב את זואי

Piplup

New member
אם מישהו יודע מי דיבבה את זואי בבקשה תגידו!!

ואם מישהו יכול לאשר (או לתקן אם טעיתי) אם אני צודק שמריאון הייתה נורית בנאי קורן... ונכון שבפרקים 1 ו- 7 של העונה הייתה לה מדבבת אחרת כשדון דמיינה את עצמה בתחרות?! (ממש מוזר אבל... בטוח בטקסטים היה כתוב שזו מריאון מדברת למרות שלא ראו אותה לא? אפילו ציינתי את זה ברשימות) סוקיזו זה עדי וייס והוא עשה אותו גם בעונות הקודמות נכון? (בעצם היו לו 2 מדבבים בעונות קודמות לא? מי היה השני?) ואת מי עושה קונטסטה? מי עשה אותו בכלל בעונות הקודמות?

Snake Bandage

New member
"מסך" לא נשמע משהו כי עברית זה עלוב.

זה הכל. הם היו צריכים לקרוא לחותמות "חותמת" ביחיד. יותר מתאים. ונרתיק פוכדור נשמע לי בסדר, בסך הכל הוא עוטף את הפוכדור וכל זה. *מושכת בכתפיים* המדבבת של נוזומי בסדר גמור. מה שלא יגרום לי לאהוב את נוזומי פתאום. מזל שאני לא בבית כשישדרו את הפרק של היום, רק אז היא מתחילה להראות איזו נודניקית נדחפת היא. דמות מגעילה.

Piplup

New member
אבל זה לא חותמת- זה חותם

זה מפגר לקרוא לזה חותמת XD וברצינות את (וכל השאר שמתלוננים עליה) ממש מגזימה עם זואי *ספוילרים לעונה הזו וגם הבאה!* היא חשבה שלעשות מכונים ותחרויות יחד זה לא טוב (למה אנחנו עוד לא יודעים... לדעתי נגלה עליה יותר בסנוופוינט כמו שגילו קצת על פול בויילסטון) והתעצבנה כשראתה את אש ונאנדו עושים את זה והביעה את דעתה בעניין זה באמת כל כך נורא? זה באמת כל כך מגעיל שהאמינה במשהו והעזה להגיד את דעתה בעניין? היא לא עשתה שום דבר בכוונה רעה וכשהיא מציעה בפרק של היום שאש יתן לאייפום את דון- שיהיה ברור שביפנית היא ממש לא אומרת את זה כפקודה כזאת (באנגלית באמת אולי הגזימו קצת ועשו שהיא אומרת "אז דון תגדל את אייפום" כאילו היא קובעת עובדה, ביפנית היא אומרת את זה יותר כהצעה) והיא בהחלט צדקה שכך היה צריך לעשות... בסוף הם באמת החליפו את אייפום ובוויזל ועכשיו הפוקי יכולים לעשות מה שהם באמת אוהבים ועם המאמן שהסגנון שלו יותר מתאים להם ועדיין להשאר עם המאמן הקודם שלהם... זואי כל כך רעה על שעזרה לחבריה לפתור בעיה? אני באמת באמת לא מבין את זה

Snake Bandage

New member
זו בכלל מדבקה אז זה לא משנה. XP

ואני לא מגזימה, היא נודניקית שדוחפת את האף שלה לעניינים שלא קשורים אליה. היא התנהגה כאילו העובדה שאש מתחרה עם אייפום בזמן שהוא בעצם אוסף תגי מכון זה חילול הקודש! מה הבעיה שלה בכלל. היא בנאדם גועלי וחבל שאש ודון מקשיבים לה.

Piplup

New member
../images/Emo58.gif ספוילרים...

שוב, היא באמת האמינה שככה זה... אנחנו לא יודעים למה אבל היא לא התכוונה לפגוע באף אחד ולא הייתה רעה או שום דבר כזה היא פשוט אמרה מה דעתה על זה וכמו שאמרתי אני בטוח (טוב... מקווה) שיהיה לזה הסבר בהמשך ושוב היא הודתה שטעתה וביקשה סליחה מאש... לא נראה לי כמו "התנהגות גועלית" לגבי אייפום ובוויזל היא בסך הכל ראתה שיש לחברים שלה בעיה והציעה את הפתרון הכי הגיוני... לעזור לחברים זה רע? לעזור לחבר זה להתערב בעניינים שלו?

Snake Bandage

New member
../images/Emo58.gif

לא אכפת לי מה היא חשבה ואם היא התכוונה לפגוע או לו. העובדה היא שהיא התנהגה באופן גועלי לחלוטין ואני לא הייתי סולחת כל כך מהר לבנאדם שהיה מתנהג אליי בצורה כזאת ודוחף את האף לעניינים שלא לו.

AvishagChan

New member
אע! סופסוף הצלחתי לצפות בפרק! ../images/Emo113.gif

טוב, אני לא כל כך מומחית בעניין של איך לבטא את השמות והכל... אבל אני חושבת שכרגיל טליה הייתה מעולה, והכל היה בסדר... למרות שזה כבר די ברור מי יעלה לגמר בתחרות פוקימונים XD היה בסדר סה"כ P:

Piplup

New member
זה לא כזה ברור XD ../images/Emo58.gif ***ספוילרים***

***ספוילרים*** דון דווקא לא תמיד תעבור את הסיבוב הראשון של ההופעה היא תכשל בו פעמיים ברציפות ותהיה עצובה עד שתקבל את הבטחון שלה בחזרה אחרי שתנצח בתחרות מיוחדת ועוד לא סתם תנצח- אלא את מיי! אבל זה קורה בעיקר בעונה הבאה... בעונה הזו בפרקים האחרונים תהיה הפעם הראשונה שהיא לא עוברת

Snake Bandage

New member
../images/Emo58.gif

וזה כי דון עלובה. אבל היא חדשה וגם אש היה עלוב בזמנו אז זה בסדר. D= (לכל הרוחות, הדיבוב העברי שינה לי לגמרי את הדעה עליה.)

Piplup

New member
../images/Emo58.gif כל הכבוד לטליה ^_^

ממש לא הייתי אומר שדון עלובה - היא ידעה הרבה יותר על פוקי כשהיא התחילה מאשר אש או מיי כשרק התחילו זו מיי שהייתה טובה מדי בלי שום סיבה הגיונית... עם דון זה הרבה יותר הגיוני זה אחד הדברים שלדעתי עשו לא טוב עם מיי ותיקנו עם דון... זה היה מפגר שתמיד מיי (וכל אחד אחר חוץ מג'סי בתחרות הראשונה ביותר) עברה את ההופעה זה גם עוזר ליצור קצת מתח כי כבר אי אפשר להיות בטוחים שכולם יעברו וגם היה קצת פיתוח דמות לדון ופיפ בכל העניין הזה וגם ממש היה אפשר לשמוח בשביל דון כשהיא זכתה בוואלאס קאפ! זה לא הרגיש אותו דבר כמו "סתם עוד תחרות" בזכות זה שעשו ככה

Eyal 1 2 3

New member
ועדיין ממשיכים לכתוב באנירי...../images/Emo215.gif

עכשיו זה חצי חצי וזה אפילו יותר מעצבן כי רואים שכתבו להם באנירי והם אומרים את זה כטעות וזה יותר מפגר כבר משהיו כותבים בתרגום בונירי... אז היינו יודעים שהבעיה היא בתרגום אבל כנראה שפשוט החליטו לחרוג מהתרגום סתם כדיי לשנות לבונירי... \: ממש חבל לדעתי..

Piplup

New member
ראית שרונית המתרגמת כתבה פה?

היא אמרה שבהתחלה היא טעתה וכתבה בונירי אבל מהר תיקנה לבאנירי והודיעה למי שצריך על הטעות שיתקנו אבל כנראה שיפה החליטה להתעלם מזה ולהמשיך עם הטעות... חבל אני ממש מקווה שיתקנו את באנירי ואייפום בעונה הבאה כי זה ממש מעצבן

Piplup

New member
אה וגם היה קטע אחד שזואי דיברה אל דון כזכר...

זה קורה להם לפחות פעם אחת כל עונה... הם צריכים לשים לב יותר והמדבבת של מריאון (נורית בנאי קורן?) אמרה מוזר את השם של גלמיאו... עם הטעם שונה מאיך שכל השאר אמרו

למעלה