**שרשור ערב -היום ה85 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

עדגיל

Well-known member
אם הן נכנסות לבית פיזית הן בטח תעבורנה בדיקת קורונה לפני כן...

nicknick

Well-known member
יההה אני נרגשת מבואה של גל.
אני לגמרי ריאליסטית שלא נראה אותה יותר מדי , אם בכלל,
(למרות שעכשיו היא לא בתחרות אז לאח אין מה לפחד מלהראות אותה בלייב שהיא תגנוב קולות ליקירו.)
אבל רק הידיעה שהיא שם... הידיעה שתום ישמע את הקול שלה, אולי זה ירים אותו קצת מהאשפתות.
ובכללי יכניס קצת חיים לבית הזה.
וואלה אני אפילו זורמת עם לינור , רק בשביל הלחץ שזה יעשה בבית.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
(למרות שעכשיו היא לא בתחרות אז לאח אין מה לפחד מלהראות אותה בלייב שהיא תגנוב קולות ליקירו.)
אבל רק הידיעה שהיא שם... הידיעה שתום ישמע את הקול שלה, אולי זה ירים אותו קצת מהאשפתות.
אני ממש ממש מתרגשת
ממש!
סופסופ אפתח את הלייב אחרי תקופה...

אני שמחה על המהלך הזה :)

ראש גזר 6789809896

Well-known member
מלינור אני ממש לא שמח גם ככה תום ורמי ואולי קצת אורן חמים על גוזי אין צורך להמשיך ולחממם שמה את הגזרה
הרי היום כבר היה ריב בין תום לגוזי אין צורך לגרום לו להתעצבן עוד לגוזי

mariamma 86

Well-known member
אני נרגשת שהיא תתנפל על יהודה עם כל הכוח והוא יחזור למרכז העניינים. לפחות ככה יפסיק להיות כלבלב של אלמוג אפילו לזמן מוגבל

פייר לה קרדן

Well-known member
אני חושב שהדיירים שהכי יקבלו את זה קשה שגל ולינור חוזרות הם קארין ויהודה. יהודה מהסיבה הברורה שהוא וגל זה אוייבים מושבעים במשחק(גל לקחה זאת צעד אחד קדימה מידי לטעמי גם מחוץ למשחק).

וקארין בגלל האכזבה הלא מוצדקת לטעמי של לינור וגל ממנה בהקשר המילה הגדולה "חברות" והערך שלה.

למרות שאני בספק גדול כמה גל ולינור יוכלו להביע רצון חופשי במהלך המשימה הזאת עקב שליטתו האבסולוטית של עוז במה ישודר ובאיזו מילים הן ישתמשו. עדיין אני בטוח שגם יהודה וגם קארין צריכים לנקוט במדיניות של ספיגה ואי תגובה לפרובוקציות ועקיצות שיופנו כלפיהם.

לגבי יהודה אני בספק,כי באמת זה לא הטמפרמנט שלו לספוג בלי הזכות להגיב(האח הגדול ההשתק של יהודה זה ההשתק הכי לא הוגן בתולדות הפורמט).
לגבי קארין אני בטוח שהיא תיקח קשה את ההטחות כלפיה,אבל גדולתה באה לידי ביטויי בשתיקתה אל מול העלבונות שחלקם הגדול לא מוצדקים כלפיה ובאים נטו מקנאה- ,במראה שלה,בזה שהיא עדיין שורדת בתכנית והן לא,ובכלל באורך הרוח שלה.

לכן אני מקווה שגם יהודה וגם קארין ינהגו באיפוק אל מול הנסיון להוציא מהם רע,בעיקר לא מול דיירי הבית אלא מול הצופים. שלא יתנו לדגיגונים קטנים להפריע להם בדרך אל האקווריום הגדול.כי הם -יהודה וקארין דגים גדולים כבר.

בסדר555

Well-known member
אני חושב שהדיירים שהכי יקבלו את זה קשה שגל ולינור חוזרות הם קארין ויהודה. יהודה מהסיבה הברורה שהוא וגל זה אוייבים מושבעים במשחק(גל לקחה זאת צעד אחד קדימה מידי לטעמי גם מחוץ למשחק).

וקארין בגלל האכזבה הלא מוצדקת לטעמי של לינור וגל ממנה בהקשר המילה הגדולה "חברות" והערך שלה.

למרות שאני בספק גדול כמה גל ולינור יוכלו להביע רצון חופשי במהלך המשימה הזאת עקב שליטתו האבסולוטית של עוז במה ישודר ובאיזו מילים הן ישתמשו. עדיין אני בטוח שגם יהודה וגם קארין צריכים לנקוט במדיניות של ספיגה ואי תגובה לפרובוקציות ועקיצות שיופנו כלפיהם.

לגבי יהודה אני בספק,כי באמת זה לא הטמפרמנט שלו לספוג בלי הזכות להגיב(האח הגדול ההשתק של יהודה זה ההשתק הכי לא הוגן בתולדות הפורמט).
לגבי קארין אני בטוח שהיא תיקח קשה את ההטחות כלפיה,אבל גדולתה באה לידי ביטויי בשתיקתה אל מול העלבונות שחלקם הגדול לא מוצדקים כלפיה ובאים נטו בקנאה- ,במראה שלה,בזה שהיא עדיין שורדת בתכנית והן לא,ובכלל באורך הרוח שלה.

לכן אני מקווה שגם יהודה וגם קארין ינהגו באיפוק אל מול הנסיון להוציא מהם רע,בעיקר לא מול דיירי הבית אלא מול הצופים. שלא יתנו לדגיגונים קטנים להפריע להם בדרך אל האקווריום הגדול.כי הם -יהודה וקארין דגים גדולים כבר.
אוהב את זה שעוד תומכים של יהודה מחבבים את קארין

בסדר555

Well-known member
זה לא משנה ולא רלוונטי,אני בעצמי לא זוכר מה כתבתי,דיעות משתנות לכאן ולכאן בטח אם הדיירים עצמם והדיעות שלהם שם משתנים.
חבל שמתייחסים באופן אישי לכותב.זו דעתי.
גם לי לא משנה האמת סתם ניסיתי להבין את כוונת התגובה
ומסכים

ariela1612

Well-known member

לגבי קארין אני בטוח שהיא תיקח קשה את ההטחות כלפיה,אבל גדולתה באה לידי ביטויי בשתיקתה אל מול העלבונות שחלקם הגדול לא מוצדקים כלפיה ובאים נטו מקנאה- ,במראה שלה,בזה שהיא עדיין שורדת בתכנית והן לא,ובכלל באורך הרוח שלה.

נראה לי שהוא נהנה מההשתק הזה, כמו זהבה הוא לא באמת שיחק את המשחק, מעבר לזה עד שהייתה לו הדחה העדיף להעמיד את תום וגל במקום רמי ולינור שהיה לו ריב איתם, חבל שלא ביטל לו את ההשתק היה מעניין אותי מאוד לראות אותו מעמיד להדחה פומבית

nicknick

Well-known member

לגבי קארין אני בטוח שהיא תיקח קשה את ההטחות כלפיה,אבל גדולתה באה לידי ביטויי בשתיקתה אל מול העלבונות שחלקם הגדול לא מוצדקים כלפיה ובאים נטו בקנאה- ,במראה שלה,בזה שהיא עדיין שורדת בתכנית והן לא,ובכלל באורך הרוח שלה.

אני לא יודעת מה הם באו לעשות לינור וגל, חוץ מלתת אהבה לבני הזוג, לזהבה. בכלל לא בטוח שיציקו שם למישהו.
אני חושבת שכך או כך הן לא באמת יכולות להזיק להם באופן מיוחד כרגע, הקהל שלהם כבר יציב וקיים.
אף אחד לא יגלה על יהודה משהו שלא ידעו לפני ולא יגלו על קארין משהו שלא ידעו לפני.
אם כבר הן רק יביאו להם זרקור וכניסה לעלילה לפרק הבא.

לגבי ההשתק של יהודה, בעיני זה דווקא מועיל לו.
ההעמדות להדחה בשלב הזה כבר די קשות כי הבית מצטמצם. הוא במצב טוב חברתית וחוץ מרמי, מסתדר שם עם כולם.
כל דייר שהיה בוחר להעמיד היה עושה לו פרצוף בחזרה כי לכאורה הוא חבר של שלהם והם לא מעמידים אותו כבר.
בסופו של יום זה די נוח לו ונותן לו את האפשרות להגיד בכל הההעמדה על אחרים שהם פחדנים בבחירותיהם. נורא קל כשלא צריך לבחור, אתה נמנע ממלחמות.
תשאל את זהבה.

ניצנץ63

Well-known member
קצת מעצבן ששתי המודחות שחוזרות הערב (למשימה), הן רק מהצד האחד של הקבוצות בבית. ברור שהן ירימו לתום ורמי ויזריקו להם עוד זריקת מרץ ורעל נגד יהודה וג'וזי. מה שמסקרן אותי יהיה לראות איך גל תתייחס לג'וזי, אחרי שיצאה ובטח הבינה שהוא חזק בחוץ. האם תמשיך לשמור לו אמונים ותתייחס אליו יפה, או שתתהפך עליו, במיוחד בעקבות זה שבן הזוג שלה עלה שוב על שרטון עם ג'וזי בימים האחרונים?!

ראש גזר 6789809896

Well-known member
קצת מעצבן ששתי המודחות שחוזרות הערב (למשימה), הן רק מהצד האחד של הקבוצות בבית. ברור שהן ירימו לתום ורמי ויזריקו להם עוד זריקת מרץ ורעל נגד יהודה וג'וזי. מה שמסקרן אותי יהיה לראות איך גל תתייחס לג'וזי, אחרי שיצאה ובטח הבינה שהוא חזק בחוץ. האם תמשיך לשמור לו אמונים ותתייחס אליו יפה, או שתתהפך עליו, במיוחד בעקבות זה שבן הזוג שלה עלה שוב על שרטון עם ג'וזי בימים האחרונים?!
היום היה ריב בניהם שצינזרו נראה מה היה לה להגיד על זה

אלזה4

Well-known member
הכל בעיני המתבונן...יש הטוענים שהן באות להרים ליהודה וג'וזי - בכך שיתנהגו אליהם מגעיל. (גל ליהודה, ולינור לג'וזי).
אנחנו נדע רק לפי הפרק הערוך...למי זה הרים ולמי פחות.

ראש גזר 6789809896

Well-known member
הכל בעיני המתבונן...יש הטוענים שהן באות להרים ליהודה וג'וזי - בכך שיתנהגו אליהם מגעיל. (גל ליהודה, ולינור לג'וזי).
אנחנו נדע רק לפי הפרק הערוך...למי זה הרים ולמי פחות.
אחרי הריב היום אין צורך בעוד חיממום של לינור על גוזי למה גם ככה שניהם על קצה אחד עם שני

מצב
הנושא נעול.
למעלה