** שרשור ערב היום ה107 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

ראש גזר 6789809896

Well-known member
זאת גם דעתי,
אכן הפאפי מרפקן מתוחכם,
היו אין ספור רגעים שאפשר היה להבחין במרפקנות הזאת בפעולה.
זכור לי אחד בולט במיוחד שהציג באופן ברור את המשחק של ג'וזי,
כשהם היו בבריכה, יהודה היה בעננים עם אלמוג, עסוק בלפנטז שטוב לו וסוף סוף יש לו הזדמנות לזוז למקום שיהיה לו קצת טוב בבית, ואולי גם חש שזה יכול לשפר את התדמית שלו.
ואז ג'וזי, כדי לעשות טיזינג לנוני שלו, פתאום אמר לה: אה אבל ליהודה את כן.... ועוד משהו לא זוכרת,
ויהודה התקומם ואמר לו מה אתה משתמש בי למשחקי הטיזינג שלך... משו כזה, לא זוכרת כל מילה,
רק את האווירה שנוצרה מיד כשג'וזי נתפס במעשה הנבזי ומיד צעק חזרה על יהודה, ושוב יהודה התקומם וצעק מה אני שייך לוויכוח הזה שיש לכן, למה אתה מערב אותי,
וג'וזי רק מחמם ולא מתנצל אלא מבטל לחלוטין את מפח הנפש של יהודה, וזה מביא את יהודה לקריצה, וג'וזי ממשיך להגיב ולחמם במקום להגיד, סליחה, אתה צודק, השתמשתי בך, סליחה,
אבל לא, ג'וזי כבר בקללות ויהודה מחוץ למים, דוחף, ואת ההמשך מי שראה, ראה.
ג'וזי נשאר נזוף, רך וחמוד, מצא מיד כיצד להתנחם ולנקות את עצמו כלל מהארוע.
הוא כבר לא היה חלק מכל מה שהתרחש,
הכוכב היה יהודה. בקריז אלים צעקות וזעם.
שם היה המרפק בצלעות של יהודה.
כמו שכתבת "...כל מי שהעז להגיד עליו משהו ש'לא מוציא אותו טוב."
אפשר היה לראות את המרפקנות הזאת בשיא העוצמה במופעים הנוראיים שהיו לו בהישרדות.
הוא רוצה כל כך את הפרס, אחרי כל הריאליטי שעשה ולא ניצח, שיחק באופן אינטנסיבי כל העונה.
הגיב בזריזות לתהפוכות הבית ודאג להיות במקום טוב אבל ססגוני.
רואים לא את זה בעיניים. גם כשהוא משתזף בעיניים עצומות הוא רואה הכל, ערני, מוכן להגיב.
דבר אחד אפשר לומר בביטחון מוחלט על ג'וזי, שהוא בא לעבוד ועבד קשה כל העונה, אז אולי מגיע לו.
בולשיט מי שהבטיח הצגה באותו בוקר היה יהודה לדרור הוא ניסה לריב בבוקר עם ליאור ואז התחמם על גל ואז בסוף יצא על גוזי
לא סתם סיפרו בלייב שיהודה הלך וחזר במהלך הריב במשך 3 פעמים אז אם משהו עשה הצגה זה היה הוא

sashalola

Well-known member
בולשיט מי שהבטיח הצגה באותו בוקר היה יהודה לדרור הוא ניסה לריב בבוקר עם ליאור ואז התחמם על גל ואז בסוף יצא על גוזי
לא סתם סיפרו בלייב שיהודה הלך וחזר במהלך הריב במשך 3 פעמים אז אם משהו עשה הצגה זה היה הוא
יכול להיות שחומרי הבערה הוכנו ונאספו מהבוקר,
אבל אתה יודע, לאסוף קרשים למדורה לא יביא לך אש,
העיקר היא ההצתה,
יש כאלה דליקים,
ויש כאלה שהם מציתים.

ראש גזר 6789809896

Well-known member
העיקר היא ההצתה,
יש כאלה דליקים,
ויש כאלה שהם מציתים.
בסדר גוזי הדליק אם כבר מי שהדליק היה נועה שסיפרה את בדיחה שנאמרה לה בשקט בקול בכוונה אז אפשר לדבר הרבה שטיות כמה שרוצים

willing

Well-known member
העיקר היא ההצתה,
יש כאלה דליקים,
ויש כאלה שהם מציתים.
ראיתי את זה גם כמוך. איך הוא פינצ'ר ליהודה את האוויר מהרגע הנעים. עשה בעקיפין גאזלייטינג אולי מקנאה, ואז כשיהודה התחמם הוא הגיב כאילו הוא לא מבין ממה יהודה פגוע
הוא ממש טוב בלמרפק מתחת לרדאר של הצופים.
וזה לא שיהודה היה אי פעם פייבוריט אצלי. זה לא עבר לי חלק. גם לא העקיצות הלא צפויות לימית

ואז עובר למוד חייכני מצחיק רגוע.
קראתי לזה הפכפכות לאורך העונה. כי הוא יודע להיות חמוד, אבל זה לא מסתדר עם העקיצות

sashalola

Well-known member
זאת גם דעתי,
אכן הפאפי מרפקן מתוחכם,
כשהם היו בבריכה, יהודה היה בעננים עם אלמוג, עסוק בלפנטז שטוב לו וסוף סוף יש לו הזדמנות לזוז למקום שיהיה לו קצת טוב בבית, ואולי גם חש שזה יכול לשפר את התדמית שלו.
ואז ג'וזי, כדי לעשות טיזינג לנוני שלו, פתאום אמר לה: אה אבל ליהודה את כן.... ועוד משהו לא זוכרת,
ויהודה התקומם ואמר לו מה אתה משתמש בי למשחקי הטיזינג שלך... משו כזה, לא זוכרת כל מילה,
רק את האווירה שנוצרה מיד כשג'וזי נתפס במעשה הנבזי ומיד צעק חזרה על יהודה, ושוב יהודה התקומם וצעק מה אני שייך לוויכוח הזה שיש לכן, למה אתה מערב אותי,
וג'וזי רק מחמם ולא מתנצל אלא מבטל לחלוטין את מפח הנפש של יהודה, וזה מביא את יהודה לקריצה, וג'וזי ממשיך להגיב ולחמם במקום להגיד, סליחה, אתה צודק, השתמשתי בך, סליחה,
הוא רוצה כל כך את הפרס, אחרי כל הריאליטי שעשה ולא ניצח, שיחק באופן אינטנסיבי כל העונה.
רואים לא את זה בעיניים. גם כשהוא משתזף בעיניים עצומות הוא רואה הכל, ערני, מוכן להגיב.
דבר אחד אפשר לומר בביטחון מוחלט על ג'וזי, שהוא בא לעבוד ועבד קשה כל העונה, אז אולי מגיע לו.
אוי נו, סליחה,
זאת תגובה ל WILLING
רק אלוהי עוז יודע איך נתלשתי לכאן,

serena111

Well-known member
זאת גם דעתי,
אכן הפאפי מרפקן מתוחכם,
ג׳וזי אחלה חמוד כמו בספרים עד שמישהו אומר משהו אפילו לא משמעותי שיכול לסכן את תדמיתו, הוא בא הכי מוכן ויש לו משמעת עצמית מאד חזקה.

fairytalee

Well-known member
גל בלייב של האח הגדול
הפעם ברורה יותר והיא בעד תום לניצחון

fleabag

Well-known member
וואו .. הלוואי הייתי יודעת להתמודד חצי עם דברים מהותיים כמו שג'וזי. מדהים .. השראה

svtar25

Well-known member
בלייב בין המראיינת של האח הגדול וגל , המראיינת אמרה שגיא פינס פרסם סרטון על כך שלינור עברה תאונת דרכים. גל התכוונה להתקשר אליה, סיימה את הלייב

svtar25

Well-known member
מה שראיתי בסרטון לינור בנעלי בית במשהו מנומר, נסערת, רוכב אופנע פצוע בצד הכביש שאנשים מטפלים בו. למה נסערת ברור!

מצב
הנושא נעול.
למעלה