** שרשור ערב -אחרון לעונה!- היום ה108 בבית- עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

בוףףברכה

Well-known member
לי נראה ברגע שהאח מודיע להם שהיום הגמר...
כולם צועקים....
ישששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששש

נמרה דרקונית

Well-known member
איך לא צועקים אליהם עד עכשיו? עכשיו היו אמורים להתחיל להתקלח ולהתאפר ולהיות עם סופר אנרגיות חיוביות.

כשיעלו את כולם יגלו להם והם יתחילו לבכות בהיסטריה,
ג'וזי יכנס להתקף חרדה, קארין תבכה אצל האח ותפסיד את היציאה שלה ויהודה וצבא המיניונים יצביעו שוב לאלמוג והיא תשאר שם עד שנה הבאה ..

נמרה דרקונית

Well-known member
מי כותב דחקה מוצלחת לנאום הזכיה של זהבה?🙈😂
אני:"וואוו תודה לכל עם ישראל וגם לחיילים..איזו הפתעה.. אמממ.. אין לי מה להגיד יותר .תודה תודה ושוב תודה, הייתם עבורי כמו ירח מתמלא ומתרוקן ועכשיו ליבי התמלא אושר ואהבה,רק אהבה מביאה אהבה .."

הם יושבים שם בשקט, רק מחכים שיקראו להם לסלון. הטריגר הוא רק השעה. אם הם יחשבו שמאוחר מדי להתחלה של תכנית, הם יופתעו.

sashalola

Well-known member
בקרוב בקרוב הגמר :)
אני יודע מה ההיגיון העומד מאחורי הגמר בהפתעה,
הקונספט האידיאולוגי פסיכולוגי אנושי שהאח הגדול, הערכי והאיכותי, עוזינקה שלנו, מעביר במסר בעל משמעות עמוק ואומר:
הנה יוצאים הדיירים מהבית, בפיג'מה גופיה מהבוקר, בלי מקלחת ובלי קוסמטיקה ומסיכות יופי, ככה פשוט, כאחד האדם, ראו אותם!
אולי עוז הרהר הרהור שכזה:ROFLMAO:

ariela1612

Well-known member
הקונספט האידיאולוגי פסיכולוגי אנושי שהאח הגדול, הערכי והאיכותי, עוזינקה שלנו, מעביר במסר בעל משמעות עמוק ואומר:
הנה יוצאים הדיירים מהבית, בפיג'מה גופיה מהבוקר, בלי מקלחת ובלי קוסמטיקה ומסיכות יופי, ככה פשוט, כאחד האדם, ראו אותם!
לצאת בגמר אפשר גם בפיג'מה - דלתא, תבוא נארגן אותך

GM1988

Well-known member
נו מה גיא ולירון מזיי**** במוח כל פעם לפני הפרסומות על לעשות הכל בפיג'מה.. זה הקונספט.

נטה אונה

Well-known member
זה פשוט מחדל
הצרפתי לא יכול לצאת בגמר בלי תספורת ואפטר שמפו

מצב
הנושא נעול.
למעלה