** שרשור עדכונים,קישורים - חג שמח❤️

מצב
הנושא נעול.

willing

Well-known member
קרין האסטרטגית הזאת, קבעה לשבת עם דניאל הבן. לאורך העונה ראינו כמה היא רק יודעת להשען על גברים

היה רגע כזה, אסטרטגי. היא היתה לבד לגמרי, אחרי שיצאה מהאח. הנצלנית הזאת, נשענה שוב על זכר
נשענה על המשקוף!!

בושה לנשים שחייבות תמיד להשתמש ולנצל זכרים.

איפה הפמניזם?

בגלל נשים כמוה, נאלצתי להקים את צבא הצ'חלות- צבא חזקות לא ותרניות תלותיות בגברים
קרין. די לזוז. כל חיוך שלך, משדר פלירט וניצול.
כל תנועה שלך, היא תנועת נשים.

אני בצד שלך.
מה יהיה?

ariela1612

Well-known member
קרין האסטרטגית הזאת, קבעה לשבת עם דניאל הבן. לאורך העונה ראינו כמה היא רק יודעת להשען על גברים

היה רגע כזה, אסטרטגי. היא היתה לבד לגמרי, אחרי שיצאה מהאח. הנצלנית הזאת, נשענה שוב על זכר
נשענה על המשקוף!!

בושה לנשים שחייבות תמיד להשתמש ולנצל זכרים.

איפה הפמניזם?

בגלל נשים כמוה, נאלצתי להקים את צבא הצ'חלות- צבא חזקות לא ותרניות תלותיות בגברים
קרין. די לזוז. כל חיוך שלך, משדר פלירט וניצול.
כל תנועה שלך, היא תנועת נשים.

אני בצד שלך.
מה יהיה?
לי אין בעיה עם קארין יותר, בטח עכשיו שהיא יצאה כבר מהבית, אבל אי אפשר שלא לתהות למה נפגשה דווקא עם דניאל מכולם :unsure:

willing

Well-known member
אני שרופה על דניאל הוא בחור מתוק ממש, אבל לא נראה לי שזו הסיבה;)
אראלוש. זו רק דעתי, שיש קצת הגזמה סביב קרין

בעיני, יש לה גם מעלות. היא יחסית לאחרים ,שקופה וילדותית.
אני לא מייחסת לה תרחישים שבעיני מרחיקי לכת, כגון היעדר היקשרות כלשהי למי מהדיירים

קורה שאנשים מסויימים יותר מתחברים למגדר מסויים או נוח יותר איתן או איתם. אין לי בעיה קריטית עם זה
אני מרגישה שמגזימים עם קרין.
זה באמת עניין של טעם ומה צורם לכל אחת באנשים.
אבל אם הייתי אני, דניאל היה אחד הראשונים שבכיף הייתי נפגשת איתם
ועוד אחרי מה שקרין צלחה איתו? כל הכבוד לה
שיהנו

הוא מצא חן בעיניה אחרי שלא נתפס כעוגב. מה שנתקלה בו בתוכנית ובחיים והרתיע אותה. שמחה בשבילם
אין שום בעיה שאת מזהה שם משהו שונה
ויכול להיות שאת צודקת ואני מפספסת...

פשוט אני מצבא הצ'חלות. הייתי צריכה לשחרר:sneaky:

אני לא מייחסת לה תרחישים שבעיני מרחיקי לכת, כגון היעדר היקשרות כלשהי למי מהדיירים

קורה שאנשים מסויימים יותר מתחברים למגדר מסויים או נוח יותר איתן או איתם. אין לי בעיה קריטית עם זה
שיהנו

הוא מצא חן בעיניה אחרי שלא נתפס כעוגב. מה שנתקלה בו בתוכנית ובחיים והרתיע אותה. שמחה בשבילם

בול

TalBrit

Well-known member

שיהנו

תודה.
אני מאתמול נחנקת מצחוק מכמות העצבים שפגישה לקפה יוצרת.
חג שמח אור ואהבה.

alesandro2

Well-known member
דניאל יצר קשר עם האנשים שהתחבבו עליו, הוא היה אצל יהודה , ג׳וזי, עשה שבת בבנימינה אצל ליאור ונפגש עם קארין סתם למפגש רעים לאחר שאמרה שהוא כמו אח בשבילה, אבל הספקולציות פייי

שאלה למי שמבין בעינייני האינסטגרם: למה ג'וזי לא מקבל וי כחול? יש לו 207,000 עוקבים ויש כאלה עם 100,000 שמקבלים
אני חושב שזה תהליך של אישור מול אינסטגרם שכולל לשלוח טפסים מזהים וכדומה. לא כולם משקיעים בזה.

dorya

Well-known member
קארין מיוצגת אצל רוברטו, יש מאחוריה משרד יח"צ שידוע דבר או שניים וכדי לשמר את השם שלה בתעשייה,אחרי יציאה מהאח, היא חייבת אייטמים ודניאל נמצא באופציה הכי קלה ונוחה.
בחורה שבמשך 3 חודשים בכתה על געגועים לסביבה שלה, וביום חג בוחרת להיפגש עם דייר מהבית, שלא היה הכי קרוב אלייה, ואייטם שמתפרסם כשהם בדרך לקפה תמוהה..

קארין מיוצגת אצל רוברטו, יש מאחוריה משרד יח"צ שידוע דבר או שניים וכדי לשמר את השם שלה בתעשייה,אחרי יציאה מהאח, היא חייבת אייטמים ודניאל נמצא באופציה הכי קלה ונוחה.
בחורה שבמשך 3 חודשים בכתה על געגועים לסביבה שלה, וביום חג בוחרת להיפגש עם דייר מהבית, שלא היה הכי קרוב אלייה, ואייטם שמתפרסם כשהם בדרך לקפה תמוהה..
גם גלח מיוצגת שם, או שכבר לא?
היא היתה בטופ 10 ההזוי הזה. יצאה שם על דנה זרמון :ROFLMAO:

willing

Well-known member
מאוד תמוה

קרין הזאת, מסוכנת

מצב
הנושא נעול.
למעלה