** שרשור עדכונים,קישורים - חג שמח❤️

מצב
הנושא נעול.

TalBrit

Well-known member
לא הבנתי מה הבעייה בזה שקארין נפגשה עם דניאל. חג שמח! 😁🌸
אז מאז שקארין יצאה לא נפגשה עם אף חבר טוב שהיה לה בבית
ודווקא עם דניאל, שתזכירו לי איפה הוא היה מדורג אצלה כשהיא הייתה צריכה לדרג את הדיירים, כן?

מדהים בעיניי

מרגוליקו

Well-known member
הידעתם: מעריצי קארין ג'וזי מאוד כועסים על ג'וזי שחזר לרוני, מתייגים את ג'וזי וקארין בכל מיני סטוריז ומבקשים מהם להיות יחד, כותבים לרוני באינסטגרם שלה, תגובות בישראל בידור, ממש לקחו קשה את העניין :sneaky:

אה ועוד משהו חשוב יונני נהייתה ממש חברה טובה של יהודה ואלמוג |בוקס|
מצא מין את מינו.. . ( לגבי יונני. )

פה זה לא בורדל1

Well-known member
הידעתם: מעריצי קארין ג'וזי מאוד כועסים על ג'וזי שחזר לרוני, מתייגים את ג'וזי וקארין בכל מיני סטוריז ומבקשים מהם להיות יחד, כותבים לרוני באינסטגרם שלה, תגובות בישראל בידור, ממש לקחו קשה את העניין :sneaky:

אה ועוד משהו חשוב יונני נהייתה ממש חברה טובה של יהודה ואלמוג |בוקס|
אין ספק
אני כועס שקארין וג'וזי לא ביחד

פלוידיאנית

Well-known member
מספיק שהם הלכו לבית קפה בתל אביב זה ידוע שיצלמו אותם שם, קטע שיוצאי האח האלה נפגשים אחד עם השני הרבה יותר מהר מכלל דיירי האח, שלקחו אחד מהשני קצת הפסקה.
גל ותום מבלים במסיבה עם כפיר (שהיה עונה שעברה) ולינור, נראה כאילו מנסים לשדך בין כפיר ולינור :rolleyes: - איזה מוזר
היא אמרה שגברים כמו כפיר לא הסטייל שלה. תנו לה קשיש והיא מאושרת :ROFLMAO:

פלוידיאנית

Well-known member

רומן מבית "האח הגדול"?​

דניאל לוין וקארין עליה בדייט​

אחרי שדחתה את הניסיון שלו לנשק אותה בעת שהותם בבית,​

עלייה ולוין החליטו להיפגש בבית קפה בתל אביב •​

השניים אפילו דאגו ללוק תואם​

פורסם ב: 28.03.2021 17:12 עודכן ב: 28.03.2021 17:15

טעות, היא לא דחתה!! ראיתי את הקטע מספר פעמים גם ברגע שזה קרה מאוחר בלילה.
היא קודם כל עשתה לו עיניים, ביקשה ממנו לבוא למיטה באישון ליל, התלחששה וצחקקה איתו וביקשהשיבוא אחריה לחדר הארונות
אחכ נתנה לו את כל הרמזים שהיא מעוניינת וכשהוא בקושי עשה כיוון כלפיה שיחקה אותה לא מעוניינת.
אבל הכי הכי שפל, עם בוקר הלכה דייר אחר דייר וליכלה עליו ברישעות. כבר אמרתי בתחילת העונה שהיא תישאר קרחת מכל הכיוונים.
שיחקה אותה מלכה שלא ניתנת להשגה והאחרים הבינו והתקדמו כשהיא נותרת גלמודה. סיפור חייה.

מרגוליקו

Well-known member
מועדים לשמחה לכולם
התגעגעתי אז באתי....

אין לי משהו מיוחד לכתוב בקשר לאח, פשוט רציתי לאחל לכולם שיהיה לכם חג שמח ומהנה!

אחרי שנה שסגרו אותנו בבית, תצאו לטבע, תטיילו, תהנו. יש לנו ארץ נהדרת ויפיפיה.
מי שיש לו אפשרות- תעשו מסלולי טיולים בצפון, בנחלים שוצפי המים, טיולי רפטינג כייפים, מפלים שוצפי מים- המים קפואים אז רק לי שמסוגל לקפוא שיכנס למפל.....

בקיצור תבלו, תהנו ,תאכלו טוב ,ותעשו כייף.

חג שמח ודש לכולם.

מרגוליקו

Goneril 4444

Well-known member
מועדים לשמחה לכולם
התגעגעתי אז באתי....

אין לי משהו מיוחד לכתוב בקשר לאח, פשוט רציתי לאחל לכולם שיהיה לכם חג שמח ומהנה!

אחרי שנה שסגרו אותנו בבית, תצאו לטבע, תטיילו, תהנו. יש לנו ארץ נהדרת ויפיפיה.
מי שיש לו אפשרות- תעשו מסלולי טיולים בצפון, בנחלים שוצפי המים, טיולי רפטינג כייפים, מפלים שוצפי מים- המים קפואים אז רק לי שמסוגל לקפוא שיכנס למפל.....

בקיצור תבלו, תהנו ,תאכלו טוב ,ותעשו כייף.

חג שמח ודש לכולם.

מרגוליקו
נראה לך שתלכי בלי שתכתבי מה בישלת לחג
מייד פירוט :love:

מרגוליקו

Well-known member
נראה לך שתלכי בלי שתכתבי מה בישלת לחג
מייד פירוט :love:
חחחחחחחחחחחח טוב אז אפרט-

1. חורשט סבזי של הפרסים ( המרק הירוק ) עם המון המון המון עשבי תיבול כגון שמיר, כוסברה, פטרוזיליה וכוסברה ופארסה הכל קצוץ קטן. בשר שריר טרי מס' 8 חתיכות בינוניות, שקית אפונה קפואה , 5 לימונים פרסיים. בתוך החורשט מתבשלים גם קציצות כפתה פרסיים- מבשר בקר ועוף טחונים יחדיו עם בצל שום ותבלינים. לתוך תערובת של חצי ק''ג אני מוסיפה חצי כוס אורז לא מבושל, מערבבת את כל התערובת, קורצת קציצות בגודל כדור פינג פונג ומכניסה לסיר עם המרק הירוק ומבשלת ביחד עם הבקר וכל הירוק הזה.. .( יש לציין שהיה כל כך טעים שאכלנו גם את אצבעות הידיים ).

2. אורז בסמטי בישול בשיטה הפרסית - על אדים. בתחתית הסיר התאדיג המפורסם- פרוסות תפוחי אדמה מתובלים בזעפרן, הל טחון, ומי ורדים ומעליהם שמים את האורז.

3. עופות בכורכום עם תפוחי אדמה וגזר.

4. פרגיות מתובלות וצלויות על מחבת פסים - טעים אש!!!!!

5. קוקו סבזי - לביבות מעשבי תיבול מטוגנות.

6 סלטים ביתיים - אבוקדו עם ביצים קשות, חצילים פיקנטי, עבניות מבושלות עם שום מלח פלפל.

7. חרוסת ביתית המכילה- 3 סוגי אגוזים , פיסטוק חלבי, קשיו, שקדים, רימונים, בננות , תפוחי עץ אדומים, תמרים, צימוקים, מיץ ענבים ויין קןנדיטון. את הכל טחנתי במג'ימיקס לתערובת אחידה. ( את השקדים והאגוזים השרתי במים לילה קודם כדי שיתרככו ) .

8. דגי מושט בסגנון מרוקאי

9. דג מושט מטוגן. עם שום ומעליו פרוסות לימון .

יש לי עוד רעיונות לחג שני ולחול המועד.

אם את רוצה הסברים יותר מדוייקים תכתבי לי מסר ואני ארשום לך את הטלפון שלי.

בינתיים חג שמח.

נשיקות, מרגוליקו

Goneril 4444

Well-known member

1. חורשט סבזי של הפרסים ( המרק הירוק ) עם המון המון המון עשבי תיבול כגון שמיר, כוסברה, פטרוזיליה וכוסברה ופארסה הכל קצוץ קטן. בשר שריר טרי מס' 8 חתיכות בינוניות, שקית אפונה קפואה , 5 לימונים פרסיים. בתוך החורשט מתבשלים גם קציצות כפתה פרסיים- מבשר בקר ועוף טחונים יחדיו עם בצל שום ותבלינים. לתוך תערובת של חצי ק''ג אני מוסיפה חצי כוס אורז לא מבושל, מערבבת את כל התערובת, קורצת קציצות בגודל כדור פינג פונג ומכניסה לסיר עם המרק הירוק ומבשלת ביחד עם הבקר וכל הירוק הזה.. .( יש לציין שהיה כל כך טעים שאכלנו גם את אצבעות הידיים ).

2. אורז בסמטי בישול בשיטה הפרסית - על אדים. בתחתית הסיר התאדיג המפורסם- פרוסות תפוחי אדמה מתובלים בזעפרן, הל טחון, ומי ורדים ומעליהם שמים את האורז.

6 סלטים ביתיים - אבוקדו עם ביצים קשות, חצילים פיקנטי, עבניות מבושלות עם שום מלח פלפל.

7. חרוסת ביתית המכילה- 3 סוגי אגוזים , פיסטוק חלבי, קשיו, שקדים, רימונים, בננות , תפוחי עץ אדומים, תמרים, צימוקים, מיץ ענבים ויין קןנדיטון. את הכל טחנתי במג'ימיקס לתערובת אחידה. ( את השקדים והאגוזים השרתי במים לילה קודם כדי שיתרככו ) .

בינתיים חג שמח.

נשיקות, מרגוליקו
אשת חיל ❤️ נהניתי לקרוא, מתה על תיאורי הירוק ירוק שלכם הפרסים! וכל זה עוד עם שבת לפני שאפו!!!
אני אירחתי אתמול והיום אבל את הרוב הכנתי בשבת
סיימתי עם המטבח מעכשיו תפוח וכוס מים הודעתי לכולם מתחם האוכל נסגר :love:
מועדים לשמחה

מרגוליקו

Well-known member
אשת חיל ❤️ נהניתי לקרוא, מתה על תיאורי הירוק ירוק שלכם הפרסים! וכל זה עוד עם שבת לפני שאפו!!!
אני אירחתי אתמול והיום אבל את הרוב הכנתי בשבת
סיימתי עם המטבח מעכשיו תפוח וכוס מים הודעתי לכולם מתחם האוכל נסגר :love:
מועדים לשמחה
את הרוב בישלתי ביום חמישי חלק ביום שישי וחלק היום. ( מותר לבשל בחג ).

אצלי מתחם האוכל יהיה פתוח כל השבוע.....

מחר הבן שלי מגיע לחופש והוא הזמין על האש. אז גם הזמנתי את האחים שלי וגיסי אצלי כל השבוע אז החגיגות יהיו כל השבוע.

אני לא מתלוננת , יושבת בכסא גלגלים שלי מול הגז ומבשלת. צריך להודות לה' שהסגר המחורבן נגמר ואני יכולה לראות את הבן שלי והמשפחה שלי.

את הקוטריות והתלונות אני משאירה למי שחייב.

מועדים לשמחה יקירה.

Goneril 4444

Well-known member
את הרוב בישלתי ביום חמישי חלק ביום שישי וחלק היום. ( מותר לבשל בחג ).

אצלי מתחם האוכל יהיה פתוח כל השבוע.....

מחר הבן שלי מגיע לחופש והוא הזמין על האש. אז גם הזמנתי את האחים שלי וגיסי אצלי כל השבוע אז החגיגות יהיו כל השבוע.

אני לא מתלוננת , יושבת בכסא גלגלים שלי מול הגז ומבשלת. צריך להודות לה' שהסגר המחורבן נגמר ואני יכולה לראות את הבן שלי והמשפחה שלי.

את הקוטריות והתלונות אני משאירה למי שחייב.

מועדים לשמחה יקירה.
בריאות בשפע ❤️
איזה כיף תיהנו מכל רגע❤️

willing

Well-known member

נשיקות, מרגוליקו
אוכל פרסי זה אחד הדברים שאני הכי רוצה לבשל.
אוכל בריא
וטעיםםםם!!

וכמובן, מזכיר לי אנשים שאני אוהבת :love:

TalBrit

Well-known member

בינתיים חג שמח.

נשיקות, מרגוליקו
אשת חיל! גם אני ממשפחה פרסית, התארחתי אצל אימא ואכלתי מעולה 😋

ראש גזר 6789809896

Well-known member
מספיק שהם הלכו לבית קפה בתל אביב זה ידוע שיצלמו אותם שם, קטע שיוצאי האח האלה נפגשים אחד עם השני הרבה יותר מהר מכלל דיירי האח, שלקחו אחד מהשני קצת הפסקה.
גל ותום מבלים במסיבה עם כפיר (שהיה עונה שעברה) ולינור, נראה כאילו מנסים לשדך בין כפיר ולינור :rolleyes: - איזה מוזר
נו יופי רמי יבוא בתור שושבין לחתונה בין כפיר ללינור והוא יביא להם מתנת חתונה קוקולידה

מצב
הנושא נעול.
למעלה