** שרשור עדכונים,קישורים ו..עוד חודש זה מתחיל! **

מצב
הנושא נעול.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
אז זהו,עוד חודש העונה החדשה מתחילה
התאריך המדוייק עדיין לא סגור...השמועות מדברות על תחילת חודש יוני או אמצע חודש יוני...אני מניחה שבקרוב מאוד כבר יהיה תאריך רשמי |אח|

לצערנו למרות שחלק נכבד מההפקה הוחלף - כלום לא ישתנה עד שרועי עוז לא יארוז את פקלאותיו ואולי אז "האח הגדול" יחזור להיות מה שהיה.
(אף אחד לא יכול לעשות ריקול לעוז?!)

אה כן,עונת אנונימיים? לבינתיים לפי הפרסומים על מי שנכנס...עונת אנונימיים זו כבר לא הולכת להיות (למישהו היה ספק בכלל?) :mad:

לבינתיים אם בא לכם לשתף קטעים מצחיקים,מעצבנים,עצובים,אהובים מהעונות הקודמות - אתם מוזמנים :)

ק ו ל י ת

Well-known member
אז זהו,עוד חודש העונה החדשה מתחילה
התאריך המדוייק עדיין לא סגור...השמועות מדברות על תחילת חודש יוני או אמצע חודש יוני...אני מניחה שבקרוב מאוד כבר יהיה תאריך רשמי |אח|

לצערנו למרות שחלק נכבד מההפקה הוחלף - כלום לא ישתנה עד שרועי עוז לא יארוז את פקלאותיו ואולי אז "האח הגדול" יחזור להיות מה שהיה.
(אף אחד לא יכול לעשות ריקול לעוז?!)

אה כן,עונת אנונימיים? לבינתיים לפי הפרסומים על מי שנכנס...עונת אנונימיים זו כבר לא הולכת להיות (למישהו היה ספק בכלל?) :mad:

לבינתיים אם בא לכם לשתף קטעים מצחיקים,מעצבנים,עצובים,אהובים מהעונות הקודמות - אתם מוזמנים :)
שלום וברכה.לכם

רכות מפנקת

Well-known member
נו יש כבר תאריך וודאי? התחילו פרסומות? באיזו חברת כבלים פתחו כבר אפיק לרכישת הערוץ?

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
נו יש כבר תאריך וודאי? התחילו פרסומות? באיזו חברת כבלים פתחו כבר אפיק לרכישת הערוץ?
עדיין אין תאריך (מניחה שהשבוע או שבוע הבא כבר יהיה)
אין לי כבלים אז אין לי מושג אבל בדרך כלל הערוץ נפתח כשבועיים לפני

רכות מפנקת

Well-known member
אלופה! איפה ראית את זה? אפשר הפנייה למקור? אם התחילו פרסומות או מוכרים כבר את הערוץ- זה אומר יא בייבי

ziniozi

Well-known member
הדייר החדש שפירסמו אתמול בהופעה של מארון 5, אמנם היה חמוש בכובע, מסכה ומשקפיים אבל משהו בוייב של הפנים שלו הזכיר לי את וסילי אנדרייב, ההומלס שהפך לדוגמן. מעניין אם זה במקרה הוא... לא חשבתי שהוא כל כך צעיר אבל מסתבר שכן...

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
הדייר החדש שפירסמו אתמול בהופעה של מארון 5, אמנם היה חמוש בכובע, מסכה ומשקפיים אבל משהו בוייב של הפנים שלו הזכיר לי את וסילי אנדרייב, ההומלס שהפך לדוגמן. מעניין אם זה במקרה הוא... לא חשבתי שהוא כל כך צעיר אבל מסתבר שכן...
הסתכלתי עכשיו שוב בקטע הוידיאו שפורסם..לא יודעת,לא נראה לי...
מצד שני ממש ממש קשה לזהות עם המסכה המשקפיים והכובע
אולי :rolleyes:

ziniozi

Well-known member
מישהו יודע אם המשפט של דפ והרד יסתיים עד ה7.6? לא מתאים לי שני ריאליטי אחד על השני:LOL:

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
מישהו יודע אם המשפט של דפ והרד יסתיים עד ה7.6? לא מתאים לי שני ריאליטי אחד על השני:LOL:
:eek:
אוי ואבוי
לא לא לא
לטובתם שהמשפט יסתיים עד אז (וכמובן יפסקו לטובת ג'וני האגדי :love:)
המשפט הזה הוא הדבר הכי טוב שנראה בשנים האחרונות
אני מכורה!

ziniozi

Well-known member
:eek:
אוי ואבוי
לא לא לא
לטובתם שהמשפט יסתיים עד אז (וכמובן יפסקו לטובת ג'וני האגדי :love:)
המשפט הזה הוא הדבר הכי טוב שנראה בשנים האחרונות
אני מכורה!
הלייב מהפנט, בייחוד של ימים 17 ו-18 שעשו לאמבר חקירה נגדית. לא יכלתי להסיר את העיניים. והיה ורמת העניין הזאת תישאר - ברור לי שאמשיך לעקוב אחרי המשפט ולא אחרי בית האח, בטח שלא בימים הראשונים שהכל לאבי דאבי ומשעמם ומעפן, ועוז לא נותן להם שום עיסוק חוץ מלהכיר אחד את השני:sleep:

מצב
הנושא נעול.
למעלה