** שרשור עדכונים,קישורים וקצת הפוך על הפוך 🧡 **

מצב
הנושא נעול.

itsnotyouitsme

Active member
ראיתי באיזה סרטון שקארין ומור כבר לא עוקבות אחת אחרי השניה
וגם ג'וזי לא עוקב אחרי גל..
קצת הלם לא?

ariela1612

Well-known member
ראיתי באיזה סרטון שקארין ומור כבר לא עוקבות אחת אחרי השניה
וגם ג'וזי לא עוקב אחרי גל..
קצת הלם לא?
ג'וזי הוריד לגל עוקב לפני יומיים (כנראה שגם בפרטי היא לא מפרגנת) עשה בשכל, היה צריך לעשות את זה הרבה לפני.
גם כפיר החבר ילדות הכי טוב של תום הוריד מתום עוקב - גל ותום חייבים לעשות חשבון נפש ויפה שעה אחת קודם.

הזוי שהדיירים של העונה הקודמת יוצרים יותר באז מאלו של העונה הנוכחית, הם חייבים להמציא משבר כלשהו או במינימום שתמיר ובראזני יכריזו על זוגיות

itsnotyouitsme

Active member
ג'וזי הוריד לגל עוקב לפני יומיים (כנראה שגם בפרטי היא לא מפרגנת) עשה בשכל, היה צריך לעשות את זה הרבה לפני.
גם כפיר החבר ילדות הכי טוב של תום הוריד מתום עוקב - גל ותום חייבים לעשות חשבון נפש ויפה שעה אחת קודם.

הזוי שהדיירים של העונה הקודמת יוצרים יותר באז מאלו של העונה הנוכחית, הם חייבים להמציא משבר כלשהו או במינימום שתמיר ובראזני יכריזו על זוגיות
ואו.. מוזר מאוד העניין

דוד 579

Active member
בוקר טוב, רק רציתי להגיד שלא שחכתי אותכם ואת הפורום, היה כייף של עונה בפורום (כלומר רק בפורום)

ariela1612

Well-known member
אריאלוש אני ממליצה בחום.
עזבי האח הגדול וכל השיט מסביב...לשמוע אותו שר זו חוויה שאת לא שוכחת...
|לב|
ברור שאין קשר למה שהיה באח, אני באמת חושבת שהוא מוכשר והלוואי הלוואי שהוא יצליח מכל הלב.
בטח אחרי מה שהוא עבר, מה גם שאני חובבת הופעות :)

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
נכון שיש דיירי עבר שבמבט לאחור אתם מתביישים שתמכתם בהם? אז נטלי דדון. איזו מאוסה|מזיע|
אני מאמין שאם אשאל את כל הכותבים כאן, הרוב יענו אלירז.
טהוניה! אחרי שצפיתי בה ביחידה פשוט התביישתי שתמכתי בה...היחידה והראשונה שזה קרה לי איתה.
את אלירז לא אהבתי (בלשון המעטה) בעונה שלו
בטח שלא עכשיו

GALxp

Well-known member
טהוניה! אחרי שצפיתי בה ביחידה פשוט התביישתי שתמכתי בה...היחידה והראשונה שזה קרה לי איתה.
את אלירז לא אהבתי (בלשון המעטה) בעונה שלו
בטח שלא עכשיו
אל תגידי לי שהיית במחנה סער ואיילה 🤯

נערך לאחרונה ב:
מצב
הנושא נעול.
למעלה