** שרשור עדכונים,קישורים ועוד .... **

מצב
הנושא נעול.

fleabag

Well-known member
כל עוד אני לא רואה טבעת הרומן הזה מבחינתי הוא לא יותר מיח"צ
סורי אריאלי

אבל בינתיים שייהנה ויתאמן. לבריאות לו
הריי בסהכ עדיף את יורשת העצר סיונוב לצידך מאשר תלכלך עליו ברשת

ariela1612

Well-known member
כל עוד אני לא רואה טבעת הרומן הזה מבחינתי הוא לא יותר מיח"צ
סורי אריאלי

אבל בינתיים שייהנה ויתאמן. לבריאות לו
הריי בסהכ עדיף את יורשת העצר סיונוב לצידך מאשר תלכלך עליו ברשת
אהובה שלי אני רואה את הדברים קצת בצורה שונה בגלל שראיתי שהיא התאהבה בו מהיום הראשון, ממש מהביצה,שניהם אגב, אני בעד הזוגיות שלהם.
מה שהיה בבית האח דיברנו על זה כבר מלא פעמים, היא הייתה מאוד מבולבלת + הוא לא סיפק לה את מה שהיא רוצה+ נשמות טובות וכו' אבל תמיד תמיד היא הייתה מאוהבת בו. (אני ממש ממש לא מצדיקה את ההתנהגות שלה בבית האח כן)
תאמיני לי שהוא גם פירפר אותה בחוץ והיא לא וויתרה עליו ולא להפך. זוגיות ליח"צ אני לא חושבת, אם זה היה ליח"צ אז הם היו מודיעים כבר מזמן שהם יחד ולא מחכים כל כך הרבה זמן, דווקא ההסתרה בה מהכיוון שלה ולא שלו, מבחינתה היא לא הייתה מעדכנת בכלל אם זה היה אפשרי. היא הייתה כל כך חרדה מהתגובות שהיא תקבל בחוץ בגלל מה שהיה באח, היא לא האמינה שהם יקבלו כל כך הרבה אהבה והם קיבלו בטונות! ואז כאילו נפרץ לה איזה מחסום והיא שיתפה כל שניה סטורי שלהם, אפילו מהמיטה :). גם בכל סטורי/תמונה רואים איך היא מצחקקת ומחייכת- מאוהבת לגמרי :love:
את יודעת כמה אני אוהבת את ג'וזי כולם יודעים, אם הייתי מזהה שהיא איתו לא מהסיבות הנכונות בחיים לא הייתי בעדם ככה וגם לו יש אינטואיציות חדות ואם הוא היה חושב שהיא איתו בגלל היח"צ הוא בחיים לא היה איתה.
מה גם שהיא כל כך מפרגנת לו בחוץ שזה מהמם לראות
חתונה וואלה לא יודעת מה שכן יש לי תחושה לגבי הזוג הזה מהיום הראשון 🤷‍♀️|לב|

נ.ב.
ראיתם את הסטורי שהיא העלתה שהוא הביא לה קפה למיטה? ואז קפץ עליה כמו באח?? אין אני לא יכולה הם כאלה יפים למות :love:

נערך לאחרונה ב:

Rave n

Well-known member
אהובה שלי אני רואה את הדברים קצת בצורה שונה בגלל שראיתי שהיא התאהבה בו מהיום הראשון, ממש מהביצה,שניהם אגב, אני בעד הזוגיות שלהם.
מה שהיה בבית האח דיברנו על זה כבר מלא פעמים, היא הייתה מאוד מבולבלת + הוא לא סיפק לה את מה שהיא רוצה+ נשמות טובות וכו' אבל תמיד תמיד היא הייתה מאוהבת בו.
חייבת לציין שבדיוק ככה.. זה היה כול כך ברור שהיא רצתה אותו עוד מימיי מהביצה בתחילת העונה באמת שראו את זה בעיניים שלה, בהסמקות המרוחות שלה ובשפת הגוף שרק קרב אליה וגם אצלו. היה שם ניצוץ גדול שאת התוצאות רואים עכשיו אבל לדעתי היא לא יכלה להרשות לעצמה להיסחף אליו אז גם בגלל הרפיוטיישן הידוע שלו לשמצה כרב שגל סדרתי בישראל ולכן נלחמה בעצמה למשך כול העונה וחיפשה לעצמה אפיקים אחרים.
הכי שקוף היה כשדניאל נכנס והיא פשוט השתמשה בו בכדי לעשות לג'וז טיזינג קטן (איזה חמוד היה דניאל.. הוא אחד כזה שמתגלה בסוף) משהו שהיא יודעת לשחק בו באופן טבעי.
לגמרי לא רומן עבור יח"צ למרות ששני מלכות יופי ביחד.. אחת לשעבר והשני בשנת הכהונה שלו טוב, זה כבר זהב טהור.. אין מילים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה