** שרשור עדכונים,קישורים ועוד קצת לרלרת 😛

מצב
הנושא נעול.
מה זה זוג מנצח?..תוכנית טובה?...
זוגות מתחרים במשימות כאלה שמטרתם להוכיח כימיה והיכרות טובה. לתוכנית כשרון פנטסטי לזהות את הזוגות שמסתדרים הכי מצוין ובאמת לתת להם את המקום הראשון. כך דנית גרינברג ואליאב אוזן קיבלו את המקום הראשון בעונה שעברה.

קליאו22

Well-known member
יאללה איזה שבוע של גיוס כספים...שלשום משדר התרמה לזהבה, היום משדר התרמה של ארוחות ששרית שרה בו

בוףףברכה

Well-known member
מישהו יודע במה יורם זק עסוק? לקחו אותו לתכנית אחרת?
משלים הכנסה.... בתור שוטף כלים...
תשלומים לאור סיונוב...
אוי הן נהדרות!!!! מתה עליהן
ויש עוד תוכנית שרוטה נחמדה מגן דויד דרום
ראיתי מגן דוד.....:D
גם מפלצות קטנות חביבה..

fleabag

Well-known member
הילה נדירה
אברי הפך טרחן משהו לא? קצת פחות מחבבת אותו
שנים אותה משבצת עושות את זה אבל האדם מרתק יכול להביא זווית ראיה אחרת גם בשיחה על אצטרובלים מאיזה יער נידח
הוא מקרה של תוכן מספק פלוס פלוס שעולה על חסרון כזה או אחר אצלו
נהנית ממנו מהידע מרמת שיח אדם חכם מאוד

והילה יהלום בערוץ

Aye123

Well-known member
חחחחחחחחח גל מדברת עם אמא של תום איפה הם יעשו חג, גל גם החליטה שאין יותר זיפים לתום ואני מניחה שזה שהוא הסתפר וגילח יותר בצדדים גם כנראה בהמלצתה 😂

מסכן היא תגמור אותו🤣🤣🤣
לא אבל עכשיו ברצינות, עניין הזיפים זה נושא כאוב
הוא נראה הרבבבבה יותר טוב עם זיפים

נערך לאחרונה ב:
חחחחחחחחח גל מדברת עם אמא של תום איפה הם יעשו חג, גל גם החליטה שאין יותר זיפים לתום ואני מניחה שזה שהוא הסתפר וגילח יותר בצדדים גם כנראה בהמלצתה 😂

מסכן היא תגמור אותו
לא אבל עכשיו ברצינות, עניין הזיפים זה נושא כאוב
הוא נראה הרבבבבה יותר טוב עם זיפים
קרטחנה

זה היה מכוון לזהבה בלבד, לא היה מקרי מן הסתם. ואם עוז לא היה שומר עליה כמו צמר גפן היתה יוצאת בעצמה די מהר רק מהפחד לקלקל תדמית ולצאת רעה רחמנא ליצלן

ברור, משום כך ממש מענין אותי מה היה קורה לו התסריט היה משתבש כי ימית היתה מחליטה לעשות משהו פרוע אחר כמו להשתיק את רונית, או להתיעץ עם יהודה איזה אויב שלו הוא רוצה להשתיק או בכלל לוותר על הכסף לתקציב.

היה יכול להיות מצב מצחיק אם אנשים לא היו משתיקים את זהבה ובמקום זאת כל שבוע, משתיקים דייר נוסף אחר. "זהבה וליאור, רק אתם מעמידים להדחה השבוע"...

shiri1429

Well-known member
שמתם לב שרמי ולינור היו מרוחקים בגמר? לא הסתכלו האחד על השניה ולא ישבו זה לצד זו, מעניין מה הלך שם. ומעניין אם זה קשור ללימור ההיא 🤔

TalBrit

Well-known member
יש לי שכן מעצבן שנוחר ממש חזק (מקווה שהוא לא קורא כאן. עריכה- בעצם אם כבר אתה קורא כאן, לך לטפל בעצמך בנאדם!).
אבל אני שמחה שאני לא שכנה של זהבה... :)
(עריכה- עדיין יש לי קולות פאנטום בראש מהלייבים. ירח מתמלא ולא נגמר עדיין...)

מצב
הנושא נעול.
למעלה