** שרשור עדכונים,קישורים ועוד קצת לרלרת 😛

מצב
הנושא נעול.

נמרה דרקונית

Well-known member
שיגידו מי שתורם מעל 10 אלף ג'וזי מגיע להכין לו שקשוקה
אני הייתי מוכנה לתרום אם רונית ולינור יהיו ביחד והיא תגיד לה שהיא אישה רעה, רעעעה ותעשה לה את התנועה עם הגוף שהיא מנענעת אותו עם הלשון בחוץ חחח(סתם)

יסמין 💙

Well-known member
אורן גל דרור תום מעלים סרטונים ותמונות מהאירוע אבל ג׳וזי לא איתם..נראה לי רשת חייבו אותו להגיע, עשה את שלו והלך הביתה מהר
מישהי בפייסבוק כתבה שקארין קיבלה פטור כי היא עדיין מצלמת את הקמפיין של גונג
לא ידעתי שרשת מחייבת את הדיירים בכל מיני אירועים וראיונות

בסדר555

Well-known member
אורן גל דרור תום מעלים סרטונים ותמונות מהאירוע אבל ג׳וזי לא איתם..נראה לי רשת חייבו אותו להגיע, עשה את שלו והלך הביתה מהר
מה זה גונג?

ראש גזר 6789809896

Well-known member
לא הוא לא בטח בא כי חשוב לתרום ואם זה יהיה יעשה טוב אז למה לא הוא וגל סבבה הוא ואורן גם נראה לי סבבה והוא ותום אין לי מושג והוא ודרור מקווה שהוא מתעלם ממנו כי הוא לא שווה התייחסות

יסמין 💙

Well-known member
לא הוא לא בטח בא כי חשוב לתרום ואם זה יהיה יעשה טוב אז למה לא הוא וגל סבבה הוא ואורן גם נראה לי סבבה והוא ותום אין לי מושג והוא ודרור מקווה שהוא מתעלם ממנו כי הוא לא שווה התייחסות
זה לא קשור לדיירים.. הוא תום זהבה וקארין כבר ארבעה חודשים סגורים בתוך בית ופתאום מבקשים מהם להגיע לחוזרים הביתה ראיונות אירועים וכל מיני... נראה לי הם עדיין בהלם ולא ממש השתחררו... רואים את זה על הפנים של ארבעתם

ראש גזר 6789809896

Well-known member
זה לא קשור לדיירים.. הוא תום זהבה וקארין כבר ארבעה חודשים סגורים בתוך בית ופתאום מבקשים מהם להגיע לחוזרים הביתה ראיונות אירועים וכל מיני... נראה לי הם עדיין בהלם ולא ממש השתחררו... רואים את זה על הפנים של ארבעתם
מה הקשר זה לא אומר שהוא מחיוב לבוא לשמה הוא בא כי הוא רוצה ולהיות עם דרור באותו מקום זה לא משהו שבא לו עליו

פלוידיאנית

Well-known member
כשיש יפהפיה איכותית חכמה עם קלאס קלאס שמחכה לו, מה יש לו לעשות שם? גם אני הייתי טסה משם

קליאו22

Well-known member
עד כה, בין אם הגיע או לא הגיע לטעמי למישהו לזכות, אם היה שלילי או חיובי, לא יכולתי להתכחש לדבר אחד - היה מדובר בדמות שעוררה עניין מבחוץ ומפנים, שכל הבית נע סביבה, אישיות עם נוכחות ואנרגיה חזקה. העונה זה היה ג'וזי ללא עוררין בכלל וענה על כל הפרמטרים של דמות זוכה, מלך הכיתה.
פעם ראשונה שיש זוכה שאין לה את התכונות האלה ולכן שום הצדקה ריאלית לניצחון שלה...מה גם שיום בלבד לפני הגמר היא היתה במקום השלישי רחוק רחוק וגם לא בנגיעה במקום הראשון. אם זה לא מסריח אז מה כן?!

fleabag

Well-known member
עד כה, בין אם הגיע או לא הגיע לטעמי למישהו לזכות, אם היה שלילי או חיובי, לא יכולתי להתכחש לדבר אחד - היה מדובר בדמות שעוררה עניין מבחוץ ומפנים, שכל הבית נע סביבה, אישיות עם נוכחות ואנרגיה חזקה. העונה זה היה ג'וזי ללא עוררין בכלל וענה על כל הפרמטרים של דמות זוכה, מלך הכיתה.
פעם ראשונה שיש זוכה שאין לה את התכונות האלה ולכן שום הצדקה ריאלית לניצחון שלה...מה גם שיום בלבד לפני הגמר היא היתה במקום השלישי רחוק רחוק וגם לא בנגיעה במקום הראשון. אם זה לא מסריח אז מה כן?!
הבית שחי של עוז מוחה בכל תוקף
אל תשכחי כמה הזיע העונה בשבילה
ריספקט בבקשה

מצב
הנושא נעול.
למעלה