** שרשור עדכונים,קישורים ועוד קצת לרלרת 😛

מצב
הנושא נעול.

פלוידיאנית

Well-known member
המלצה לנפגעי עונת זהבליי והפורמט בכלל -

צפה בקובץ המצורף 19910
בונוס - לפחות 3 פליטי האח עם תפקידי אורח בסדרה
בונוס לחונטה הצרפתית - שם החיבה של ראש המפלגה אגוז בזלת הוא ג'וזי :ROFLMAO:
ומה לעשות כשמביאים לך אחת מאובנת מתקופת המזוזואיקון ומקדמים אותה למלכת האספסוף

ראיתי עכשיו ביוטיוב "תום ודרור בשיחה על ג'וזי"
תקשיבו כבר שכחתי איך הבן אדם הזה הרעיל על ג'וזי כאילו משלמים לו פר מילה. כמה אנרגיות, כמה שנאה.

ואל הפרעה הזה המלאכית הזוכה הכי התחברה...אותו הכי אהבה....
WTF
לא למרי היה אלטר העונה, אלא לזוכה

Vache

Well-known member
הוא לא הטריד מינית. הוא העיר הערה שוביניסטית שלא היתה אמורה להישמע. אני בטוחה שיש גברים
שאומרים דברים דומים בחברותא של גברים. אין צורך להיות צדיקים גדולים. אני לא מצדיקה את מה שהוא
אמר אבל זה לא משהו חריג.
טוב ההערה לא היתה סתם שובניסטית. הוא אמר:
"ערב טוב דנה, יש לך חצי דקה לפנות אל הצופים בבית ולשכנע אותם למה את זו שרוצה שאני אשחק לה עם ה*** בין ה***"

היא קיבלה על זה פיצויים של כמליון שקלים

פה זה לא בורדל1

Well-known member
טוב ההערה לא היתה סתם שובניסטית. הוא אמר:
"ערב טוב דנה, יש לך חצי דקה לפנות אל הצופים בבית ולשכנע אותם למה את זו שרוצה שאני אשחק לה עם ה*** בין ה***"

היא קיבלה על זה פיצויים של כמליון שקלים
קארין אשמה

Aye123

Well-known member
גל חזרה לעקוב אחרי קארין.
בהזדמנות זאת אאחל לקארין שתלמד להיות חברה- היא מפספסת הרבה אנשים טובים בדרך.
ולגל שתתן את כל כולה לאנשים שבאמת מגיע להם.

באופן מפתיע אני אפילו קצת שמחה שזה הסתדר כי ראו שזה מאוד העיק על גל ופגע בה ואני מניחה שעכשיו קצת הוקל לה. זה לא מבטל את זה שאני חושבת שקארין לא יודעת להיות חברה והיא לא אחת שאני אישית הייתי סומכת עליה שתהיה שם כשצריך. גם ברגעים שהם לא קריטיים היא לא הייתה חברה לגל עם הקנאה שלה בה. וקנאה בעיניי זה מעבר למשחק של האח.. והמינימום שמצופה מחברה- לדעת לפרגן.

לא ראיתי את זה אצל קארין, לפחות לא כלפי גל.
כמובן שאני מסתמכת רק על מה שראינו ב-3 וחצי חודשים האלו

בגדול אין יותר סלחנית מגל.
לפעמים היא טובה מדי ברמה שאפשר לנצל את הטוב לב שלה בשניות ואת זה אני אומרת בכללי , לא רק על קארין.

ראש גזר 6789809896

Well-known member
ולגל שתתן מעצמה לאנשים שבאמת מגיע להם.

באופן מפתיע אני אפילו קצת שמחה שזה הסתדר כי ראו שזה מאוד העיק על גל ופגע בה ואני מניחה שעכשיו קצת הוקל לה. זה לא מבטל את זה שאני לא חושבת שקארין היא חברה אמיתית ואחת שאפשר לסמוך עליה שתהיה שם כשצריך. גם ברגעים שהם לא קריטיים היא לא הייתה חברה לגל עם הקנאה שלה בה. וקנאה בעיניי זה מעבר למשחק של האח.. והמינימום שמצופה מחברה- לדעת לפרגן.

לא ראיתי את זה אצל קארין, לא כלפי גל.

לפעמים היא טובה מדי ברמה שאפשר לנצל את הטוב לב שלה בשניות ואת זה אני אומרת בכללי , לא רק על קארין.
היא מעתיקה את גוזי שמוריד עוקב ומחזיר למה תמיד כולם מעתקים אותו

Aye123

Well-known member
וזה שכל בגד של דרור שגל שמה עליה סולד אאוט באותו יום? אפילו החצאית הפרחונית הזאת מאתמול חחחח

לא פראייר דרור, יודע את העבודה..

SNIPES

Well-known member
ולגל שתתן את כל כולה לאנשים שבאמת מגיע להם.

באופן מפתיע אני אפילו קצת שמחה שזה הסתדר כי ראו שזה מאוד העיק על גל ופגע בה ואני מניחה שעכשיו קצת הוקל לה. זה לא מבטל את זה שאני חושבת שקארין לא יודעת להיות חברה והיא לא אחת שאני אישית הייתי סומכת עליה שתהיה שם כשצריך. גם ברגעים שהם לא קריטיים היא לא הייתה חברה לגל עם הקנאה שלה בה. וקנאה בעיניי זה מעבר למשחק של האח.. והמינימום שמצופה מחברה- לדעת לפרגן.

לא ראיתי את זה אצל קארין, לפחות לא כלפי גל.

עוקבת אחריה או לא, מאמינה שתיקח אותה בעירבון מוגבל מעכשיו.

Aye123

Well-known member
עכשיו אני קוראת שאומרים שמי שניהלה לג׳וזי את העמוד הורידה עוקב לגל , תום וקארין בדיוק יום אחרי שג׳וזי יצא? אמין כמו העריכות של רועי עוז בערוץ 13.

בסוף כולם שם יהיו בסדר עם כולם וישימו את דרמות בית האח מאחורה, גם אם לא יהיו בקשר יותר מדי.. קורה כל עונה כמעט.

יסמין 💙

Well-known member
עכשיו אני קוראת שאומרים שמי שניהלה לג׳וזי את העמוד הורידה עוקב לגל , תום וקארין בדיוק יום אחרי שג׳וזי יצא? אמין כמו העריכות של רועי עוז בערוץ 13.

בסוף כולם שם יהיו בסדר עם כולם וישימו את דרמות בית האח מאחורה, גם אם לא יהיו בקשר יותר מדי.. קורה כל עונה כמעט.
ולמה הורידה להם עוקב???

andersonian

Well-known member
ולמה הורידה להם עוקב???
אף אחד לא אמר מי הוריד עוקב ממי....רק נאמר שדף האינסטאגרם שלו מנוהל ע"י מישהו חיצוני

אבל זה לא אומר שהצרפתי לא יכול להיכנס לחשבון שלו ולעשות מה שבא לו

מילת המפתח: בולשיט

לו אני ג'וזי, אני בועט את כולם לקיבינימט- חצי עונה שתתו לו את החיים עם קש.

אופס מרי, ברח לי האלטר, אל תחסמי. הנה אני עושה זהבה....הירח לא מתרוקן, רק מתמלא:

לו אני ג'וזי, אני אוהב את כולםםםם, כולי נתינה ואהבה - הם רק נתנו ביקורת בונה וחיובית. מי אמר בוסה ולא קיבל?

אין, אין, אני מבסוט מעצמי, איזה תהליך עברתי בשלושת החודשים האחרונים. בעונה הבאה משנה את הניק ל- החיים יפים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה