** שרשור עדכונים,קישורים ועוד קצת לרלרת 😛

מצב
הנושא נעול.

willing

Well-known member
מכל פן שלא תביטי, זהבה לא ראוייה. את ההסברים, העובדות והטיעונים כבר כתבנו מלא!
לטעמי היא לא עשתה בשביל לזכות.
לא הצלחתי להצביע לה.

אבל אני מכבדת את זה שזכתה. מי ראוי זה סובייקטיבי לצופים שונים. לא ראוי כן ראוי, זה לגמרי סובייקטיבי.
מסכימה איתך בתור אני. לא חושבת שהדעה שלי שוללת את הלגטימיות של התומכים של זהבה.
כל מי שקיים בבית ראוי.
הכי קיצוני? הבריכה אפילו ראויה אם היא היתה מועמדת חח

זה לא משנה מה אני חושבת(במקרה אני מסכימה איתך). אבל זה סובייקטיבי. לא כולם חייבים לחשוב ככה

פה זה לא בורדל1

Well-known member
כל כך נכון חוץ מהמשפט הראשון, לא כל אחד
אבל ודאי שזהבה ועוד רבים מהמשתתפים שם ראויים לזכות, מי החליט שמועמד נכון לזכיה הוא דווקא הדמות שהתרגלנו אליה?
שיש לה שינויי מצב רוח קיצונים, נפש פצועה, טועה ונופלת 70 פעם, וגם קמה,
מאתגרת אותנו, וגורמת לנו לכעוס עליה לפעמים ולהתאהב? נכון, זה דמות שעשתה עבודה עם עצמה, אבל לא תיאור אבסולוטי לזוכה ראוי.
יש הרבה פנים למושג הזה שנקרא זוכה ראוי,
אוהבי ומעריצי ג'וזי שלא תטעו, גם אני חושבת שהגיע לו לגמרי לזכות, אבל זה לא הופך את זהבה ללא ראויה.
בוודאי שהיא לא ראויה לזכייה.
שלא תבין אותי לא נכון כן ? היא אישה מדהימה ואם כבר הכסף הולך לבן אדם, עדיף שילך אליה.
אבל בפורמט כמו האח הגדול, שצריך לחשוף מעצמך, לעמוד במצבים של קונפליקטים עם אנשים ולהביא את עצמך לקצה גבול היכולת, היא לא הייתה שם.
היא לא העמידה להדחה, לא עמדה להדחה (הדחות רגילות), לא הייתה חלק ממשימות, לא הניעה את העלילה, פשוט ישבה, צחקה, שרה, התגעגעה לבן, וזהו.
אני לא בא אלייה בטענות, זה האופי שלה.
בגמר - ג'וזי ותום נחשפו הרבה הרבה יותר ממנה.

Rave n

Well-known member
כל כך נכון חוץ מהמשפט הראשון, לא כל אחד
אבל ודאי שזהבה ועוד רבים מהמשתתפים שם ראויים לזכות, מי החליט שמועמד נכון לזכיה הוא דווקא הדמות שהתרגלנו אליה?
שיש לה שינויי מצב רוח קיצונים, נפש פצועה, טועה ונופלת 70 פעם, וגם קמה,
מאתגרת אותנו, וגורמת לנו לכעוס עליה לפעמים ולהתאהב? נכון, זה דמות שעשתה עבודה עם עצמה, אבל לא תיאור אבסולוטי לזוכה ראוי.
יש הרבה פנים למושג הזה שנקרא זוכה ראוי,
אוהבי ומעריצי ג'וזי שלא תטעו, גם אני חושבת שהגיע לו לגמרי לזכות, אבל זה לא הופך את זהבה ללא ראויה.
מי שטוען שזהבה לא רואיה מבכה את המשחק שאהב ולא ספציפית את ג'וזי. אני אישית הייתי מקבלת את הזכייה של תום או גל אפילו דרור.

Rave n

Well-known member

ל..willing

זק בחיים לא היה נותן זכייה למתמודד שלא נתן נתן דבר בתמורה. הצופים והמשחק היו קודש לבית שלו.
גם אם קבע לעצמו פייבוריט, הפייבוריט שילם. בדמעות דם.
הזירה מתקיימת על נתינה.
בסוף אצלו מי שלא שילם, לא קיבל.

willing

Well-known member

ל..willing

זק בחיים לא היה נותן זכייה למתמודד שלא נתן נתן דבר בתמורה. הצופים והמשחק היו קודש לבית שלו.
גם אם קבע לעצמו פייבוריט, הפייבוריט שילם. בדמעות דם.
הזירה מתקיימת על נתינה.
בסוף אצלו מי שלא שילם, לא קיבל.
אוקיי, אני יכולה לקבל את מה שאת אומרת.
אבל זק לנצח יהיה בשבילי מטריד מינית לא ראוי.

קדוש הוא לא. ובטח לא בשבילי בתור מי שהתגברה על החרא הזה.
לעולם לא ארצה שהוא יחזור

עריכה: גם זה סובייקטיבי שלי

Rave n

Well-known member

לעולם לא ארצה שהוא יחזור

לא נאמר שהנ"ל קדוש.
מטריד מינית זה נושא אחר.

מחזקת אותך :(

TalBrit

Well-known member

לעולם לא ארצה שהוא יחזור

עריכה: גם זה סובייקטיבי שלי
א. חיבוק 💜
ב. לא ראיתי את העונות של זק, מאמינה למי שכותבים שהוא היה עורך נהדר, אבל באמת אין מקום במרחב הציבורי למטריד מינית. עבורי.
בטוחה שיש עוד טובים שיכולים להחליף אותו!
ושעוז הוא לא אחד מהם.

אזרחית שקופה

Well-known member
א. חיבוק 💜
ב. לא ראיתי את העונות של זק, מאמינה למי שכותבים שהוא היה עורך נהדר, אבל באמת אין מקום במרחב הציבורי למטריד מינית. עבורי.
בטוחה שיש עוד טובים שיכולים להחליף אותו!
ושעוז הוא לא אחד מהם.
הוא לא הטריד מינית. הוא העיר הערה שוביניסטית שלא היתה אמורה להישמע. אני בטוחה שיש גברים
שאומרים דברים דומים בחברותא של גברים. אין צורך להיות צדיקים גדולים. אני לא מצדיקה את מה שהוא
אמר אבל זה לא משהו חריג.

willing

Well-known member
הוא לא הטריד מינית. הוא העיר הערה שוביניסטית שלא היתה אמורה להישמע. אני בטוחה שיש גברים
שאומרים דברים דומים בחברותא של גברים. אין צורך להיות צדיקים גדולים. אני לא מצדיקה את מה שהוא
אמר אבל זה לא משהו חריג.
זכותך לדעה הזאת.

טריגר הטרדה מינית, אל תצפו אם לא מתאים לכן/לכם.
פשוט מביאה את הקטע ושישפטו אם זק מתאים ואם הטריד מינית.

אגב, זו לא הפעם היחידה שתבעו אותו על פגיעה במתמודדות, כולל עדויות מההפקה על התנכלות מצידו. אז בהנחה שביהמ"ש יודע לעשות את העבודה-
זק בחירה מאוד פוגענית לתחום ששם נפשות של בני אדם חשופים ונשענים עליו מנטלית חודשים ארוכים ונתונים למשחק הזה.

TalBrit

Well-known member
בסוף מה שבאמת הרס את העונה אלו ההעמדות הפומביות. 90 אחוז מההעמדות היו מנימוס/"מאהבה"/"כי אותך אף אחד לא ידיח" ופשוט עיוותו את כל תמונת המצב.
המשימות ברמת ערב כיתה- לא יוצרות שום דינמיקה, לא מכריחות אינטראקציה בין דיירים עם קונפליקט, לא מעניינות בשום צורה, לא מעניקות כח מסוים למישהו (ממש מעניין אותי כצופה תקציב בסיסי או מותרות).
היה צריך להקפיד לא רק על תיאומי הדחות, אלא בכללי על דיבורי הפקה.
מה שהכי היה חסר- משהו שיגרום להם באמת לספר על עצמם. לא שוב על הילדות ועל המשפחה. אני לא מרגישה שהכרתי אף דייר מעבר למה שסיפר על עצמו בתעודת הזהות. אף דמות לא באמת הורידה את המסכות מהכניסה. ולא היה שום תהליך. הם היו עסוקים פשוט בלשרוד ונשארו עם כל המגננות. לא באמת נפתחו.

ראש גזר 6789809896

Well-known member
בסוף מה שבאמת הרס את העונה אלו ההעמדות הפומביות. 90 אחוז מההעמדות היו מנימוס/"מאהבה"/"כי אותך אף אחד לא ידיח" ופשוט עיוותו את כל תמונת המצב.
המשימות ברמת ערב כיתה- לא יוצרות שום דינמיקה, לא מכריחות אינטראקציה בין דיירים עם קונפליקט, לא מעניינות בשום צורה, לא מעניקות כח מסוים למישהו (ממש מעניין אותי כצופה תקציב בסיסי או מותרות).
היה צריך להקפיד לא רק על תיאומי הדחות, אלא בכללי על דיבורי הפקה.
מה שהכי היה חסר- משהו שיגרום להם באמת לספר על עצמם. לא שוב על הילדות ועל המשפחה. אני לא מרגישה שהכרתי אף דייר מעבר למה שסיפר על עצמו בתעודת הזהות. אף דמות לא באמת הורידה את המסכות מהכניסה. ולא היה שום תהליך. הם היו עסוקים פשוט בלשרוד ונשארו עם כל המגננות. לא באמת נפתחו.
אבל לפחות הם יודעים להכין את הקפה הכי טעים שגוזי שתה בבית הזה

פלוידיאנית

Well-known member
האמת? כשסוויסה כתב מגילה על זהבה בשלבים המוקדמים בעונה, מאמר שכולו מרים מהלל ומשבח היתה לי תחושה לא טובה.
ככל שזמן התקדם, ראיתי איך סוויסה תמיד מקבל סקופים נדירים, תמונות וחדשות שאף כתב לא קיבל.
מהיכן זה בא? מהמקום שהביצה המטונפת הזאת של הברנג'ה לא נקיה, יד רוחצת יד, תן לי ואתן לך, אין נשמה טהורה אחת שם.
אז החליטו מי שהחליטו לקדם אישה שלא יודעת מימינה ושמאלה למיליון, ואנחנו עוקבים, צופים, מצביעים עד שהפון נשחק
והם יורקים לנו בפנים.

בוייאקה מאן

Well-known member
כל המדידה הזאת לא רלוונטית
שהאח הגדול היה בקשת לא היה לו התמודדות מול רשת כי הם היו בימים נפרדים על אותו ערוץ
לרשת גם היו תכוניות של 30% רייטינג באותה תקופה
מאז הפיצול של קשת ורשת גם קשת לא מגיעה יותר לתוכניות שמקבלות 30% רייטינג באופן יומי (אולי פעם בגמר הם מגיעים למספר קרוב לזה...)
ככה שהירידה ברייטינג זה לא כי האח עבר לרשת זה כי היה פיצול בין קשת לרשת והן הפכו משותפות לאותו ערוץ למתחרות

התחרות של האח הגדול בקשת היה ערוץ 10 עם 12% רייטינג שלו...
התחרות של האח הגדול ברשת זה ארץ נהדרת שזו תוכנית הלהיט של קשת ולא ערוץ 10 הריק מתוכן

מצב
הנושא נעול.
למעלה