** שרשור עדכונים,קישורים ועוד קצת לרלרת 😛

מצב
הנושא נעול.

ariela1612

Well-known member
אז צפיתי בדיליי בחזרה לבית עלק, עוד לא יצאו בכלל כבר חזרו - מרבונים.
זה היה הזוי בכל פרמטר, המנחים, הדיירים שכן הגיעו ובכלל ההרמות לזהבה כאילו מי ישמע איזו דיירת משמעותית היא הייתה בבית, הניעה את כל העלילות כל העונה - בדיחה כזאת. התוכנית אתמול רק חידדה את מה שהצופים יודעים שהזכיה שלה פייק אחד גדול, בגלל זה הביאו את הדיירים להרים לה, לנסות ולרכך את הקהל ולשכנע אותו למה בכל זאת הגיעה לה הזכיה |יעני| אפילו אנשים שהיו בעד זהבה אמרו לי שזה היה הזוי.
למה הדיירים לא דיברו על החוויה שלהם בבית?! סגירת חשבונות, משהו?! והקטע עם קארין גל ולינור בכלל צבוע בעיניי, לפני שבוע וחצי יצאתם לה על החיים ועכשיו פתאום אתן חברות שלה?! שחקניות במלוא מובן המילה. מילא קארין עדיין לא התעדכנה, אבל השתיים ואורן, אורן שליכלך על קארין על לא עוול בכפה (בהקשר אליו) גם כאילו הכל סבבה - הזוי לגמרי. יש שיגידו הם מחוץ לבית וזה נגמר, אבל המעבר החד הזה גורם לי בכל אופן לתהות אולי הן אפילו קיבלו הדרכה מההפקה להתנהג ככה, כדי שקארין תהיה בגמר, ואם לא אז הצביעות בשיא שלה.
דרור אין על מה לדבר, מרגיש כאילו הוא המשיך להרעיל את הדיירים על ג'וזי גם בחוץ.
וג'וזי כמה שאתה שקוף ועוד אומרים עלייך שחקן, כשלא בא לך על משהו או מישהו רואים את זה כל כך. הבנאדם שאשכרה עשה את העונה והיה חלק ניכר ומשמעותי,פשוט ישב שם כמו עציץ ולא נתנו לו לדבר. הפנים שלו אמרו הכל |לב-ש| לדעתי גם איששו לו שכל מה שהוא חשב בתוך הבית היה נכון, עם זה אורן שבאמת לקח לו סיגריות והוא התנצל על פארש, על התיאומים והריכולים עליו לאורך כל העונה ובכלל הוא ראה שאשכרה הרימו לדיירים אחרים על חשבונו. מספיק להסתכל על הפיד של קארין באינסטגרם.
זהו נגמר הוא לא חייב לראות אותם יותר, שיקיף את עצמו באנשים שאוהבים אותו באמת ולא בכאלה שמשחקים אותה חברים שלו ושעלק אוהבים אותו. למרות שבטח יעבור זמן והוא יעכל את החוויה יהיו כמה סולחות קטנות עם כמה מהם.
ובנימה אופטימית זו רועי עוז תתפטר הרסת את התוכנית, הרסת את הפורמט, אתה אחד העורכים הגרועים עם לא ה!

SNIPES

Well-known member
והקטע עם קארין גל ולינור בכלל צבוע בעיניי, לפני שבוע וחצי יצאתם לה על החיים ועכשיו פתאום אתן חברות שלה?! שחקניות במלוא מובן המילה.
רגע רגע רגע, מה פיספסתי?
כי אני לא ראיתי אינטראקציה ביניהן אפילו פעם אחת (לא שזה לא היה לגיטימי אם כן הייתה), איך הן הפכו ל״שחקניות״ בדיוק?

רגע רגע רגע, מה פיספסתי?
את הכלל המניע של העונה:
לא משנה מה מתרחש, הבעיה המשמעותית ביותר היא קארין.
העונה מחורבנת - קארין אשמה
בעונה אינסוף גימיקים מפגרים לכולם - זה רק כדי לתת חסינויות לקארין
משדר הגמר היה אנטי קליימקטי - הבעיה הגדולה ביותר היא שלא נכנסו בקארין בסרטון הסיכום שלה
ג'וזי לא זכה - זה כי קארין עשתה לו שם רע לפני 3 חודשים
משדר חוזרים הביתה מוקדש לזהבה בן וקארין מחייכת בו ברקע איזה 15 שניות - הבעיה הגדולה שם היא קארין! איך העזו לתת לה לנשום בלי להיכנס בה! רטועי עוז מגן עליה! זה כמו כרטיס הזהב! ידעתי שמי שיוצא איתה זה רועי עוזזזזזזזזז!

/s

ariela1612

Well-known member
רגע רגע רגע, מה פיספסתי?
כי אני לא ראיתי אינטראקציה ביניהן אפילו פעם אחת (לא שזה לא היה לגיטימי אם כן הייתה), איך הן הפכו ל״שחקניות״ בדיוק?
את הכלל המניע של העונה:
לא משנה מה מתרחש, הבעיה המשמעותית ביותר היא קארין.
העונה מחורבנת - קארין אשמה
בעונה אינסוף גימיקים מפגרים לכולם - זה רק כדי לתת חסינויות לקארין
משדר הגמר היה אנטי קליימקטי - הבעיה הגדולה ביותר היא שלא נכנסו בקארין בסרטון הסיכום שלה
ג'וזי לא זכה - זה כי קארין עשתה לו שם רע לפני 3 חודשים
משדר חוזרים הביתה מוקדש לזהבה בן וקארין מחייכת בו ברקע איזה 15 שניות - הבעיה הגדולה שם היא קארין! איך העזו לתת לה לנשום בלי להיכנס בה! רטועי עוז מגן עליה! זה כמו כרטיס הזהב! ידעתי שמי שיוצא איתה זה רועי עוזזזזזזזזז!

/s
האינטרקציה הייתה בסרטונים באינסטגרם ולא בתוכנית עצמה כל הריקודים והחיבוקים, שלפני שבוע וחצי בבית משפט קארין בכתה בגללן והיא לא הייתה ראויה לגמר מבחינתן. פתאום אחרי פחות מ- 24 שעות שהיא רק יצאה מהבית הכל לאבי דאבי, לי זה נראה צביעות או הנחיות מההפקה.
ודווקא הטענות לא לקארין, היא רק יצאה מהבית בטוחה שהיא עוד לא התעדכנה בנעשה.

SNIPES

Well-known member
האינטרקציה הייתה בסרטונים באינסטגרם ולא בתוכנית עצמה כל הריקודים והחיבוקים, שלפני שבוע וחצי בבית משפט קארין בכתה בגללן והיא לא הייתה ראויה לגמר מבחינתן. פתאום אחרי פחות מ- 24 שעות שהיא רק יצאה מהבית הכל לאבי דאבי, לי זה נראה צביעות או הנחיות מההפקה.
ודווקא הטענות לא לקארין, היא רק יצאה מהבית בטוחה שהיא עוד לא התעדכנה בנעשה.
ראיתי את כל הסרטונים למיניהם והדבר היחיד שראיתי זה שהם רקדו כולם ביחד, לא היו חיבוקים או אינטראקציה מיוחדת ביניהן ולא כלום. איך הן היו אמורות להתנהג? לעשות ריקודים בתורות כשכל פעם מישהי אחרת יושבת בצד?

2086Dvash

Well-known member
והקטע עם קארין גל ולינור בכלל צבוע בעיניי, לפני שבוע וחצי יצאתם לה על החיים ועכשיו פתאום אתן חברות שלה?! שחקניות במלוא מובן המילה. מילא קארין עדיין לא התעדכנה, אבל השתיים ואורן, אורן שליכלך על קארין על לא עוול בכפה (בהקשר אליו) גם כאילו הכל סבבה - הזוי לגמרי. יש שיגידו הם מחוץ לבית וזה נגמר, אבל המעבר החד הזה גורם לי בכל אופן לתהות אולי הן אפילו קיבלו הדרכה מההפקה להתנהג ככה, כדי שקארין תהיה בגמר, ואם לא אז הצביעות בשיא שלה.
לא ראיתי אינטרקציה מיוחדת
אם הן לא ממשיכות ללכלך עליה ולצאת עליה בפריים טיים זה אומר שהן צבועות ושחקניות?

SNIPES

Well-known member
לא ראיתי אינטרקציה מיוחדת
אם הן לא ממשיכות ללכלך עליה ולצאת עליה בפריים טיים זה אומר שהן צבועות ושחקניות?
מסתבר...
כנראה הייתה ציפייה שכשמדברים איתן על זהבה הן יעצרו ויגידו ״עזבו את זהבה, בואו נדבר על קארין״.
או לחלופין להרים לג׳וזי ואז הן היו חפות מביקורת.

M o m 4 T w o

Active member
גם גל אף פעם לא ממש יצאה על קארין. בכל הריאיונות הדגישה שהן חברות כבר שנים, שהיא אוהבת אותה, שנפגעה מדברים שראתה אבל שתסגור את זה עם קארין כשהיא תצא וזהו.
גם במשימה זה היה רוח הדברים, אז אני לא רואה צביעות בהתנהגות שלה.
וגם מאמינה שדברים מהם נפגעה כשנחשפה אליהם בימים הראשונים לאחר ההדחה שלה, נראים כבר פחות משמעותיים עם הזמן שעבר.

fleabag

Well-known member
אז צפיתי בדיליי בחזרה לבית עלק, עוד לא יצאו בכלל כבר חזרו - מרבונים.
זה היה הזוי בכל פרמטר, המנחים, הדיירים שכן הגיעו ובכלל ההרמות לזהבה כאילו מי ישמע איזו דיירת משמעותית היא הייתה בבית, הניעה את כל העלילות כל העונה - בדיחה כזאת. התוכנית אתמול רק חידדה את מה שהצופים יודעים שהזכיה שלה פייק אחד גדול, בגלל זה הביאו את הדיירים להרים לה, לנסות ולרכך את הקהל ולשכנע אותו למה בכל זאת הגיעה לה הזכיה |יעני| אפילו אנשים שהיו בעד זהבה אמרו לי שזה היה הזוי.
למה הדיירים לא דיברו על החוויה שלהם בבית?! סגירת חשבונות, משהו?! והקטע עם קארין גל ולינור בכלל צבוע בעיניי, לפני שבוע וחצי יצאתם לה על החיים ועכשיו פתאום אתן חברות שלה?! שחקניות במלוא מובן המילה. מילא קארין עדיין לא התעדכנה, אבל השתיים ואורן, אורן שליכלך על קארין על לא עוול בכפה (בהקשר אליו) גם כאילו הכל סבבה - הזוי לגמרי. יש שיגידו הם מחוץ לבית וזה נגמר, אבל המעבר החד הזה גורם לי בכל אופן לתהות אולי הן אפילו קיבלו הדרכה מההפקה להתנהג ככה, כדי שקארין תהיה בגמר, ואם לא אז הצביעות בשיא שלה.
דרור אין על מה לדבר, מרגיש כאילו הוא המשיך להרעיל את הדיירים על ג'וזי גם בחוץ.
וג'וזי כמה שאתה שקוף ועוד אומרים עלייך שחקן, כשלא בא לך על משהו או מישהו רואים את זה כל כך. הבנאדם שאשכרה עשה את העונה והיה חלק ניכר ומשמעותי,פשוט ישב שם כמו עציץ ולא נתנו לו לדבר. הפנים שלו אמרו הכל |לב-ש| לדעתי גם איששו לו שכל מה שהוא חשב בתוך הבית היה נכון, עם זה אורן שבאמת לקח לו סיגריות והוא התנצל על פארש, על התיאומים והריכולים עליו לאורך כל העונה ובכלל הוא ראה שאשכרה הרימו לדיירים אחרים על חשבונו. מספיק להסתכל על הפיד של קארין באינסטגרם.
זהו נגמר הוא לא חייב לראות אותם יותר, שיקיף את עצמו באנשים שאוהבים אותו באמת ולא בכאלה שמשחקים אותה חברים שלו ושעלק אוהבים אותו. למרות שבטח יעבור זמן והוא יעכל את החוויה יהיו כמה סולחות קטנות עם כמה מהם.
ובנימה אופטימית זו רועי עוז תתפטר הרסת את התוכנית, הרסת את הפורמט, אתה אחד העורכים הגרועים עם לא ה!
מסכימה עם הכל
תענוג את, תודה אריאלי

valkyrie2021

Well-known member
אין לי בעיה עם זהבה, אבל הזכייה הזו מרגישה כאילו האח הגדול הפך את עצמו לעמותה כדי שזהבה תקנה בית.

היא מקסימה ואישה טובה לכן לא כואב לי שהיא זכתה אבל מבחינתי יש שם דיירים שהוציאו את הקרביים הלב והנשמה וסבלו מאוד שהגיע להם יותר.

קליאו22

Well-known member
אין לי בעיה עם זהבה, אבל הזכייה הזו מרגישה כאילו האח הגדול הפך את עצמו לעמותה כדי שזהבה תקנה בית.

היא מקסימה ואישה טובה לכן לא כואב לי שהיא זכתה אבל מבחינתי יש שם דיירים שהוציאו את הקרביים הלב והנשמה וסבלו מאוד שהגיע להם יותר.
לי כן יש בעיה עם זהבה, סורי.
חמודה אבל באופן שטחי ביותר, כולה מזויפת ואני לא נותנת נקודות על צביעות.
אז יגידו, היא לא יודעת לדבר, בחורה פשוטה מה את רוצה ממנה...לא מקבלת את זה. היא לא בת 20 ומתמיד היתה הישרדותית. לא קונה את הילדה המסכנה שהיא משחקת לפעמים. היא לא איזה חסרת אונים, כשהיא רוצה היא יודעת טוב מאוד לדאוג לעצמה ולפלס את הדרך. היא בנאדם שמאוד מאמין בעצמו ולא חסרה לה מגלומניות גם אם היא מעמידה פני צונעה לצאת פוליטקלי קורקט. לא היתה שורדת בתעשיה 30 שנה אם לא היתה יודעת להסתדר. כפי שרמי רמז בזמנו היא הביאה לבית בקושי 14% ממה שהיא. הוציאה את מה שרצתה להוציא עם הקביים של האח כמובן ואפס אתגרים ממשיים.
לא משנה מה הכוונה של האח שרצה לדאוג, העונה חצו קווים ועשו ממש פשע. כנראה שזה קורה כל עונה אבל לא בצורה כזאת מכוונת ובולטת.
שוב, אני סיימתי להצביע, לא מאמינה בהם וחבל"ז

Rave n

Well-known member
חייבת לתייחס לנקודה שהיא משמעותית עבורי בתור צופה הדוקה.. הגמר עם כול הכבוד למשתתפים ולמיליון שייך לצופים.
אז נכון, ג'וזי קוטף קמפיין, תום יככב, גל תעלה על הגל וגם זהבה הולכת להצליח בענק.. סבבה.., אני רוצה את המנצח שלי עבורי ברגע הגמר.
לדעת שאחרי 3 חודשים ניצחתי או הפסדתי :)
העניין הוא שנעשה מחטף. גנבו לנו את המשחק.
ברגע שהעניקו את התואר למשתתפת שלא השתתפה, לא העמידה להדחה, (תקוה העמידה פעם אחת לפחות ובניגוד לזהבה יצרה אינטריגות, מלחמה/שלום וכו')
זה אומר שעבדו עלי.
זהבה לא עלתה על המגרש.
זכייתה נקבעה מראש. דה. אמרו את זה קודם. המשחק בר מינן חוסל סופית. ערוץ 13 הרג אותו. תודה להם.

פלוידיאנית

Well-known member
חייבת לתייחס לנקודה שהיא משמעותית עבורי בתור צופה הדוקה.. הגמר עם כול הכבוד למשתתפים ולמיליון שייך לצופים.
אז נכון, ג'וזי קוטף קמפיין, תום יככב, גל תעלה על הגל וגם זהבה הולכת להצליח בענק.. סבבה.., אני רוצה את המנצח שלי עבורי ברגע הגמר.
לדעת שאחרי 3 חודשים ניצחתי או הפסדתי :)
העניין הוא שנעשה מחטף. גנבו לנו את המשחק.
ברגע שהעניקו את התואר למשתתפת שלא השתתפה, לא העמידה להדחה, (תקוה העמידה פעם אחת לפחות ובניגוד לזהבה יצרה אינטריגות, מלחמה/שלום וכו')
זה אומר שעבדו עלי.
זהבה לא עלתה על המגרש.
זכייתה נקבעה מראש. דה. אמרו את זה קודם. המשחק בר מינן חוסל סופית. ערוץ 13 הרג אותו. תודה להם.
לא סתם בשבועות האחרונים כתבתי מספר פעמים שיש לי הרגשה לא טובה, כל הסימנים מההפקה הראו שהם קבעו מי המנצח מלכתכילה.
זה כל כך אין-יור-פייס שקשה לי להאמין שכל העולם לא רואה את זה

willing

Well-known member
מצד אחד, אני חושבת שכל אחד שנמצא בתוכנית, עובד בלזכות וראוי וזכותו לזכות.(השאר עניין של טעם ושיקולים סובייקטיביים-מי עשה, מי טוב שלא עשה וכו')
זהבה ראויה לזכיה בעיני, לחלוטין.

מה שמפריע לי לאורך העונה ובזכיה, זה עניין עקרוני שהופר ומוזכר בהודעות המתנגדות לזכיית זהבה.
זה יותר מדי מרגיש שאין קשר בין הצבעות הקהל לאורך העונה, לבין ההדחות (ואולי הזכיה, אין לי מושג)

אני לא חושבת שזק באמת לא עשה מניפולציות ומהלכים מובילים. הוא פשוט כנראה עשה זאת ביד יותר נעלמה( כמו המושג המפוקפק מכלכלה)

2086Dvash

Well-known member
מצד אחד, אני חושבת שכל אחד שנמצא בתוכנית, עובד בלזכות וראוי וזכותו לזכות.(השאר עניין של טעם ושיקולים סובייקטיביים-מי עשה, מי טוב שלא עשה וכו')
זהבה ראויה לזכיה בעיני, לחלוטין.

מה שמפריע לי לאורך העונה ובזכיה, זה עניין עקרוני שהופר ומוזכר בהודעות המתנגדות לזכיית זהבה.
זה יותר מדי מרגיש שאין קשר בין הצבעות הקהל לאורך העונה, לבין ההדחות (ואולי הזכיה, אין לי מושג)

אני לא חושבת שזק באמת לא עשה מניפולציות ומהלכים מובילים. הוא פשוט כנראה עשה זאת ביד יותר נעלמה( כמו המושג המפוקפק מכלכלה)
כל כך נכון חוץ מהמשפט הראשון, לא כל אחד
אבל ודאי שזהבה ועוד רבים מהמשתתפים שם ראויים לזכות, מי החליט שמועמד נכון לזכיה הוא דווקא הדמות שהתרגלנו אליה?
שיש לה שינויי מצב רוח קיצונים, נפש פצועה, טועה ונופלת 70 פעם, וגם קמה,
מאתגרת אותנו, וגורמת לנו לכעוס עליה לפעמים ולהתאהב? נכון, זה דמות שעשתה עבודה עם עצמה, אבל לא תיאור אבסולוטי לזוכה ראוי.
יש הרבה פנים למושג הזה שנקרא זוכה ראוי,
אוהבי ומעריצי ג'וזי שלא תטעו, גם אני חושבת שהגיע לו לגמרי לזכות, אבל זה לא הופך את זהבה ללא ראויה.

פלוידיאנית

Well-known member
כל כך נכון חוץ מהמשפט הראשון, לא כל אחד
אבל ודאי שזהבה ועוד רבים מהמשתתפים שם ראויים לזכות, מי החליט שמועמד נכון לזכיה הוא דווקא הדמות שהתרגלנו אליה?
שיש לה שינויי מצב רוח קיצונים, נפש פצועה, טועה ונופלת 70 פעם, וגם קמה,
מאתגרת אותנו, וגורמת לנו לכעוס עליה לפעמים ולהתאהב? נכון, זה דמות שעשתה עבודה עם עצמה, אבל לא תיאור אבסולוטי לזוכה ראוי.
יש הרבה פנים למושג הזה שנקרא זוכה ראוי,
אוהבי ומעריצי ג'וזי שלא תטעו, גם אני חושבת שהגיע לו לגמרי לזכות, אבל זה לא הופך את זהבה ללא ראויה.

מכל פן שלא תביטי, זהבה לא ראוייה. את ההסברים, העובדות והטיעונים כבר כתבנו מלא!

מצב
הנושא נעול.
למעלה