** שרשור עדכונים,קישורים ועוד קצת לרלרת 😛

מצב
הנושא נעול.

fleabag

Well-known member
.
צחוק צחוק אבל לא מקנאה בו על הבדיחה שהוא מבין שהוא נהיה
נכנס לבית נפוח מחשיבות עצמית עקץ על ימין ושמאל בכסות "הומור" בסוף מקבל הוא את הטעם המר
לא אשכח איך שבועיים ראשונים הוא ודרור בהשתלטות על המטבח
והעיניים שפתח על האוכל של ג'וזי ,הערות מבטים סביב השעון עשה לו ת'מוות

קליאו22

Well-known member
רואים את שרית? ככה נראית כוכבת. אם היתה נכנסת לאח הגדול היה ברור לי שהיא זוכה ולא רק כי היא כזאת אגדית אלא כי היא פלפלית, חברותית, בעלת נוכחות ללא מאמץ, בחורה טובה שמפרגנת גם לזמרים וזמרות אחרים...אבל כמובן ששרית בחיים לא היתה שוקלת אפילו להיכנס לתוכנית כזאת

פה זה לא בורדל1

Well-known member
רואים את שרית? ככה נראית כוכבת. אם היתה נכנסת לאח הגדול היה ברור לי שהיא זוכה ולא רק כי היא כזאת אגדית אלא כי היא פלפלית, חברותית, בעלת נוכחות ללא מאמץ, בחורה טובה שמפרגנת גם לזמרים וזמרות אחרים...אבל כמובן ששרית בחיים לא היתה שוקלת אפילו להיכנס לתוכנית כזאת
זמרת מטורפת.

בוףףברכה

Well-known member
ויש לה רפרטואר.....איןסוף להיטים...

fleabag

Well-known member
.
הכי אהוב עליי שלה

TalBrit

Well-known member
לגמרי.
למרות שהייתה פעם בריאליטי פרויקט y "פעם בחיים" (לא מאמינה שאני זוכרת את זה) והיא די הלכה לאיבוד שם.

fairytalee

Well-known member
איף שמועה ומשטרת העוקבים שלהם
מעלים סטורי שפונה לג'וזי ואומר לו לפתוח את הלב לעקוב אחרי קארין, אופיר, ימית ורונית
ומצרפים את הקטע מפתחון לב, כי אין גבול לציניות

איף שמועה ומשטרת העוקבים שלהם
מעלים סטורי שפונה לג'וזי ואומר לו לפתוח את הלב לעקוב אחרי קארין, אופיר, ימית ורונית
ומצרפים את הקטע מפתחון לב, כי אין גבול לציניות
הוא מתנצל..עסוק כרגע...תוכן אנושי יותר מספק....

מצב
הנושא נעול.
למעלה