** שרשור עדכונים,קישורים והרבה בלה בלה :) **

מצב
הנושא נעול.

willing

Well-known member
הי,
ממליצה לכולם לראות המפקדת. סדרה של עטרה פריש התותחית. יש לה עבודות קודמות שקשורות לדמויות נשיות בצבא.
אני אוהבת סדרות שמביאות במה לדמויות שונות ולאנשי 'באתי לעבור תהליך' (; לא מהסוג של פיקציית התהליך באח הגדול
תהנו!

TalBrit

Well-known member
הי,
ממליצה לכולם לראות המפקדת. סדרה של עטרה פריש התותחית. יש לה עבודות קודמות שקשורות לדמויות נשיות בצבא.
אני אוהבת סדרות שמביאות במה לדמויות שונות ולאנשי 'באתי לעבור תהליך' (; לא מהסוג של פיקציית התהליך באח הגדול
תהנו!

עלמה הייתה תלמידה שלי 😍 אישה מצוינת בכל רמה אפשרית, ממליצה לשמוע את הפואטרי סלאם שלה.

נמרה דרקונית

Well-known member
מי רוצה לקנות חתול בשק מגל גברעם? זה רק עולה 260 ש"ח לא כולל דמי משלוח ואם תתחרטי כי לא אהבת את המוצרים שקנית ולא ראית אותם בכלל ..אולי תקבלי החזר אחרי טירטורים רבים (לא כולל דמי משלוח).. ועכשיו באמת.. באיזה סרט היא חיה שהיא ממנפת בצורה עקומה את הפופולריות שלה בקרב נערות שהיא מוכרת אשכרה מוצרים שלא יודעים מה הם מכילים ומה טיבם..מה זה הדבר הזה?? ומי שבכל זאת יקנה טיפש ברמות.

קבצים מצורפים

• Screenshot_20210419-165939.png
    Screenshot_20210419-165939.png
    1.4 MB · צפיות: 21

andersonian

Well-known member
מי רוצה לקנות חתול בשק מגל גברעם? זה רק עולה 260 ש"ח לא כולל דמי משלוח ואם תתחרטי כי לא אהבת את המוצרים שקנית ולא ראית אותם בכלל ..אולי תקבלי החזר אחרי טירטורים רבים (לא כולל דמי משלוח).. ועכשיו באמת.. באיזה סרט היא חיה שהיא ממנפת בצורה עקומה את הפופולריות שלה בקרב נערות שהיא מוכרת אשכרה מוצרים שלא יודעים מה הם מכילים ומה טיבם..מה זה הדבר הזה?? ומי שבכל זאת יקנה טיפש ברמות.
נטלי דדון כבר כמה שנים מגלגלת את השיטה הזאת....מידי פעם,בתקופת החגים או יום האישה היא מוציאה חבילות באותו סגנון שאף פעם
לא מכילות אותם מוצרים...
ולדבריה כל פעם הסטוק סולד אוט מהר מאוד

נמרה דרקונית

Well-known member
נטלי דדון כבר כמה שנים מגלגלת את השיטה הזאת....מידי פעם,בתקופת החגים או יום האישה היא מוציאה חבילות באותו סגנון שאף פעם
לא מכילות אותם מוצרים...
ולדבריה כל פעם הסטוק סולד אוט מהר מאוד
מה אומר ומה אגיד לא יאומן שילדות קונות ת'ח*א הזה..

TalBrit

Well-known member
קוראים לזה קפיטליזם.

Aye123

Well-known member
באתר הזה יש המון מוצרים- ניתן לראות את כולם..
היא בוחרת פריטים מתוך מה שיש שם ומרכיבה חבילה תחת השם שלה. מי שמזמינה יודעת את זה מראש ובוחרת בכל זאת להזמין את ״קופסת ההפתעות״ הזאת.
בסך הכל השם שלה יעזור למכור יותר מהמוצרים
לא הבנתי מה ההבדל בין זה לבין כל דבר אחר שכל שאר המפורסמים מפרסמים באינסטגרם?!
קראתי המון מסקנות שהסקת, ללא הוכחות לרגע זה

Aye123

Well-known member
גל חוגגת יום הולדת עברי בהפרשת חלה עם כמה מהחברות הקרובות שלה . אמא שלה מירה בירכה אותה וריגשה את כולן :

״אני מאחלת לגל שתמשיך להיות מי שהיא.
אני זכיתי, רציתי ילד שלישי ובאו לי שניים. אני מודה לבורא עולם על כל יום ויום שהשאיר אותי בחיים לראות ולחוות את החוויה הזאת. את לא מבינה כמה אני אוהבת אותך ומעריצה אותך״

ריסקה אותי 😢♥️
המון מזל טוב לילדה-אישה שהיא קסם אחד גדול.
649EA9E4-E148-43DC-A0DA-3D77D80A6B03.jpeg

נערך לאחרונה ב:

Aye123

Well-known member
אני אפרגן קצת לתום, את ההפרשת חלה עשו אצלו בדירה. הוא הצטרף כששמו קצת מוזיקה ועשה להם כמה תנועות של החשפן הידוע ניסה לעשות לה שמח חחחח זה היה חמוד.
2FDBD4B5-3787-4015-93A0-ACBD0117D48F.jpg 60251AEE-00A1-4CDF-8382-26BBB6A59BFD.jpg

הם גם שברו את שיאי הקיטשיות היום😂
בטלפון שלה- שמה את החלק שלו בתמונה, אצלו- החלק שלה ואז זה כאילו משלים חחחחחח

DF15CB58-F702-4C60-A224-88FCA89DB7E1.jpeg

נערך לאחרונה ב:

ariela1612

Well-known member
מה קורה? מה קורה?
רק רציתי לשתף אותכם שאתמול היה מפגש עם ג'וזי בבית של גיא מנהל צבא האמת ואני חייבת להגיד לכם שכמה שג'וזי יפה וחתיך הורס בטלויזיה הוא הרבה יותר במציאות :love: מעבר לזה הוא פשוט מתוק אמיתי, צנוע, ענו וכל כך מוקיר תודה, זורם, נגיש ,מצחיק וחמוד כל כך!!! הוא הצטלם כל הערב ודיבר עם כולם, צילם מלא סרטונים לאנשים, הודה לכולם בקיצור נסיך אמיתי |כתר|
ורוני החברה שלו כל כך מתוקה, צנועה ביישנית ויפייפיה והם כל כך יפים ומתוקים יחד |סוכריה|
יהודה, ימית, איילון ואלמוג גם הגיעו, אותי הם פחות עיניינו. (למרות שהחלפתי כמה מילים עם יהודה) ג'וזי נאם ואמר תודה לכולם ומי כמובן ניסה להפריע, נותנת לכם לנחש.
ימית נראית חצי ממה שהיא בטלויזיה - הפתיעה אותי ממש :oops: היא מצחיקה והייתה נחמדה מאוד.
וזהו היה ערב ממש ממש כייפי וזורם ונהננתי מאוד :) חייבת לציין שכמה שאהבתי את ג'וזי לפני חזרתי מאוהבת יותר :love:
ואל כולכם ולדיונים בפורום הזה התגעגעתי ממש |לב|

שרי48

Active member
יהודה ואלמוג הכירו לפני שנכנסו לבית "האח הגדול". הם הצליחו להסתיר עובדה זו לאורך התוכנית ועכשו זה התגלה.
2 הרמאים הגדולים של התוכנית שיחקו אותה כאילו הקשר ביניהם הוא טרי והם זה עתה הכירו. עבדו עלינו בעיניים. מה היתה הסיבה שבגללה הם הסתירו את ההיכרות המוקדמת שלהם?!
האם בעיניכם זה מקובל לצאת עם האקס של חברה? בעיניי יש בזה מן הפסול, מ- 2 סיבות:
א. ייתכן שלחברה הקודמת יש עדיין רגשות לאקס וזה יכול לפגוע בה.
ב. זה גורם לחוסר אמון בחברות, אם הן מסוגלות לארוב ולצאת עם החבר לשעבר.

האקסית של יהודה יצחקוב הכירה בינו לאלמוג מ"האח הגדול"

נערך לאחרונה ב:

נמרה דרקונית

Well-known member
יהודה ואלמוג הכירו לפני שנכנסו לבית "האח הגדול". הם הצליחו להסתיר עובדה זו לאורך התוכנית ועכשו זה התגלה.
2 הרמאים הגדולים של התוכנית שיחקו אותה כאילו הקשר ביניהם הוא טרי והם זה עתה הכירו. עבדו עלינו בעיניים. מה היתה הסיבה שבגללה הם הסתירו את ההיכרות המוקדמת שלהם?!
האם בעיניכם זה מקובל לצאת עם האקס של חברה? בעיניי יש בזה מן הפסול, מ- 2 סיבות:
א. ייתכן שלחברה הקודמת יש עדיין רגשות לאקס וזה יכול לפגוע בה.
ב. זה גורם לחוסר אמון בחברות, אם הן מסוגלות לארוב ולצאת עם החבר לשעבר.

האקסית של יהודה יצחקוב הכירה בינו לאלמוג מ"האח הגדול"
הם לא הסתירו את זה..זה היה ידוע לכולם והם דיברו על זה בבית מתישהו

שרי48

Active member
הם לא הסתירו את זה..זה היה ידוע לכולם והם דיברו על זה בבית מתישהו
אלמוג אמרה שהיא חיבבה את יהודה מצפייה בו מהבית, ולא שמעתי איזכור של היכרות קודמת ביניהם. אני לא ידעתי את זה. אולי פיספסתי את הדיבור הזה. בכל מקרה, בעיניי לפחות זה לא תקין לצאת עם אקס של חברה. בחברה שלי זה לא מקובל.

מצב
הנושא נעול.
למעלה