שרשור עדכונים בנושא הרק"ל בירושלים

מצב
הנושא נעול.

alantan

New member

ניסור עמוד של הרק"ל

ניסור עמוד של הרק"ל
שבוע טוב ניצן, תתחיל לארגן מגבית לתושבים המסכנים...

בדיוק כמו שתארתי כאן לפני יומיים !

ניסור עמוד של הרק"ל
שבוע טוב ניצן, תתחיל לארגן מגבית לתושבים המסכנים...
בדיוק כמו שתארתי כאן לפני יומיים !
חבר בכיר מאוד ברק"ל תאר לי את הדברים כמופיע בתמונות שצרפת. מדהים שמשטרת ישראל או מג"ב או צה"ל יושבים על הגדר וממשיכים לאונן בזמן שהפורעים מחסלים את הרכבת הקלה בשועפאט. כאן אכן דרושה פעולה רשמית בכח הזרוע והריסת בתים רבים לאורך התוואי בשועפאט כדי למגן את הרק"ל משני צידיה. העונש הראוי הוא הריסת עשרות מבנים בשכונה ויישור שטח רב במחנה הפליטים הסמוך. יש לקדם מיד תוכניות בניה בכל שטחי איו"ש למען יהודים ולהתחיל לבנות בכמות עצומה שכונות יהודיות בשטחים רבים ככל האפשר. עונש נוסף הוא ניתוק מוחלט של שועפאט מחשמל ומים והתחלת השמדת כל המבנים במחנה הפליטים כולל גירוש התושבים במעבר פאטמה לדרום לבנון.
כמו כן חובה לחבר מיידית את מעלה אדומים לירושלים בבניה רוויה והפיכת מעלה אדומים לשכונה ירושלמית כדי שלא ניתן יהיה לעולם לתת את השטח לברברים.
צעד נוסף ומיידי: סיפוח מלא של רוב איו"ש לישראל והקמת כבישים מהירים וישרים על חשבון ישובים ערביים ביהודה ושומרון למען המתיישבים היהודים.

alantan

New member
אלן: תן לי את הטינופת הזה לעשר דקות

לתשומת לב המשטרה: עד להרס הרכבת הקלה
הלוגו של רפיק סעדה מעיד שהוא צילם את תמונת הוונדליזם:
https://www.facebook.com/RaficSaadehPhotography
&nbsp
לטיפולכם...
ולא תאמין איך הוא יישבע אמונים למדינת ישראל בדקה העשירית.....זה בדיוק הבחור שאני אוהב ללעוס לארוחת הבוקר שלי...
משטרה? הם לא עושים דבר. אהרונוביץ מפחד משרה ודנינו לא יעז לעשות צעד ללא אהרונוביץ... בינתיים קראתי השבת "פנינים" לגבי דנינו ברשת. נראה על פניו שמשטרת ישראל נמצאת לפני קריסה מערכתית ולראשונה מאז 1948 יש באויר תחושה של אנרכיה כללית ההולכת ומשתלטת על הכל. אם פני הדברים יימשכו ככה - עלולה לקום פה תנועת גרילה יהודית ישראלית ולגמור את הסיפור הזה בכוחות עצמה וזה חבל. אני מקוה שבודדים או קבוצות מחתרתיות יהודיות לא יעשו דין בעצמן. הבעיה היא שהשלטון בישראל מנותק מהעם ואינו מודע לעובדה עד כמה הוא שברירי. במקרה כזה יכול להתמוטט השלטון הישראלי כמו מגדל קלפים.

amit1270

New member
משטרה חלשה מקרבת אותנו לאנרכיה

ולא תאמין איך הוא יישבע אמונים למדינת ישראל בדקה העשירית.....זה בדיוק הבחור שאני אוהב ללעוס לארוחת הבוקר שלי...
משטרה? הם לא עושים דבר. אהרונוביץ מפחד משרה ודנינו לא יעז לעשות צעד ללא אהרונוביץ... בינתיים קראתי השבת "פנינים" לגבי דנינו ברשת. נראה על פניו שמשטרת ישראל נמצאת לפני קריסה מערכתית ולראשונה מאז 1948 יש באויר תחושה של אנרכיה כללית ההולכת ומשתלטת על הכל. אם פני הדברים יימשכו ככה - עלולה לקום פה תנועת גרילה יהודית ישראלית ולגמור את הסיפור הזה בכוחות עצמה וזה חבל. אני מקוה שבודדים או קבוצות מחתרתיות יהודיות לא יעשו דין בעצמן. הבעיה היא שהשלטון בישראל מנותק מהעם ואינו מודע לעובדה עד כמה הוא שברירי. במקרה כזה יכול להתמוטט השלטון הישראלי כמו מגדל קלפים.
ככל שאוזלת היד המשטרתית תימשך התארגנויות אזרחיות יהפכו למקובלות יותר. אם אין מי שישליט את החוק באופן נחרץ מישהו אחר ייקח אותו לידיו.

בדיוק כך. האנרכיה כבר באויר...

ככל שאוזלת היד המשטרתית תימשך התארגנויות אזרחיות יהפכו למקובלות יותר. אם אין מי שישליט את החוק באופן נחרץ מישהו אחר ייקח אותו לידיו.
בדיוק כך. האנרכיה כבר באויר...

חובה לנסר בתים בשועפאט לאורך הכביש

מנסרים את פסי הרכבת בשועפט
הערבים מנסרים את פסי הרכבת בשועפט.
הראשי ולהתחיל לבנות בניה יהודית בתוך שועפאט. את אותו עיתונאי שאחראי על התמונות יש להביא למתקן המיוחד "גבעול" של י"פ חמ"צ 391 ולכלוא אותו שם בחדר הירוק המיוחד בו מצליחים להוציא ממחבלים כל מידע שרוצים. תן לי את אותו עיתונאי לעשר דקות ותראה איך הוא מתחיל לזמר אצלי שירים של שלישיית המעפיל, כולל הפזמונים בעל-פה.

wapy

New member
ח' בתמוז תרפ"ד (1924)היום

הראשי ולהתחיל לבנות בניה יהודית בתוך שועפאט. את אותו עיתונאי שאחראי על התמונות יש להביא למתקן המיוחד "גבעול" של י"פ חמ"צ 391 ולכלוא אותו שם בחדר הירוק המיוחד בו מצליחים להוציא ממחבלים כל מידע שרוצים. תן לי את אותו עיתונאי לעשר דקות ותראה איך הוא מתחיל לזמר אצלי שירים של שלישיית המעפיל, כולל הפזמונים בעל-פה.

בח' בתמוז תרפ"ד (1924)אבן פינה ל"כפר עברי"
כפר עברי – עקרונות התיישבות ורכישת קרקע
בח' בתמוז תרפ"ד (1924) הונחה אבן פינה להקמת ישוב ציוני-דתי מצפון לירושלים. היישוב הוקם בתוככי ישובים ערביים בידי אגודת ה'כפר העברי' מיסודה של "המזרחי הצעיר הארצ-ישראלי". הרעיון להתיישבות התפתח משום שבאותה תקופה צעירים רבים עזבו את הארץ בגלל קשיי החיים. כדי לעצור את התופעה החליטו במזרחי הצעיר להציב בפני הצעירים אתגר התיישבותי, בדמותו של הקמת ישוב במקום מרוחק.
http://www.orot.ac.il/publications/bayin-chinuchit/Pages/83.aspx
תגובה הולמת: בנייה

אולי יחליטו שוב ש"איפוק הוא כוח", ואולי יסתפקו פעם נוספת בהפצצות מהאוויר כמו בעמוד ענן, ואולי נגיע הפעם עד לפעולה קרקעית ול"תגובה צבאית הולמת"? אבל מה עם ה"מכה הציונית ההולמת"? מה אירע לאינסטינקט היהודי הכי בסיסי ובריא בשיבת ציון של דורנו? להוליד חיים ובנייה בתגובה על מוות ושכול. נטיעה על כל עקירה! יישוב על כל קורבן. בעבר זה היה לחם חוקנו - בבחינת "בדמייך חיי". אחרי כל פיגוע ורצח הקמנו יישוב או שכונה - גלעֵד של חיים לנופלים. הארץ זרועה בהם: נתיב הל"ה ומעלה החמישה וקריית שמונה וגבעת סלעית ומשמר השבעה ועוד עשרות רבות של יישובים, שחלקם מנציחים נופלים וקורבנות טרור וחלקם הוקמו כתגובה ישירה על רצח יהודים.
http://www.israelhayom.co.il/opinion/196605

wapy

New member
"רגליך עומדות על אדמת הכפר העברי

בח' בתמוז תרפ"ד (1924)אבן פינה ל"כפר עברי"
כפר עברי – עקרונות התיישבות ורכישת קרקע
בח' בתמוז תרפ"ד (1924) הונחה אבן פינה להקמת ישוב ציוני-דתי מצפון לירושלים. היישוב הוקם בתוככי ישובים ערביים בידי אגודת ה'כפר העברי' מיסודה של "המזרחי הצעיר הארצ-ישראלי". הרעיון להתיישבות התפתח משום שבאותה תקופה צעירים רבים עזבו את הארץ בגלל קשיי החיים. כדי לעצור את התופעה החליטו במזרחי הצעיר להציב בפני הצעירים אתגר התיישבותי, בדמותו של הקמת ישוב במקום מרוחק.
http://www.orot.ac.il/publications/bayin-chinuchit/Pages/83.aspx
תגובה הולמת: בנייה

אולי יחליטו שוב ש"איפוק הוא כוח", ואולי יסתפקו פעם נוספת בהפצצות מהאוויר כמו בעמוד ענן, ואולי נגיע הפעם עד לפעולה קרקעית ול"תגובה צבאית הולמת"? אבל מה עם ה"מכה הציונית ההולמת"? מה אירע לאינסטינקט היהודי הכי בסיסי ובריא בשיבת ציון של דורנו? להוליד חיים ובנייה בתגובה על מוות ושכול. נטיעה על כל עקירה! יישוב על כל קורבן. בעבר זה היה לחם חוקנו - בבחינת "בדמייך חיי". אחרי כל פיגוע ורצח הקמנו יישוב או שכונה - גלעֵד של חיים לנופלים. הארץ זרועה בהם: נתיב הל"ה ומעלה החמישה וקריית שמונה וגבעת סלעית ומשמר השבעה ועוד עשרות רבות של יישובים, שחלקם מנציחים נופלים וקורבנות טרור וחלקם הוקמו כתגובה ישירה על רצח יהודים.
http://www.israelhayom.co.il/opinion/196605
"רגליך עומדות על אדמת הכפר העברי
"רגליך עומדות על אדמת הכפר העברי נוה יעקב"
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?forumid=683&messageid=116303679#116304336
מתוך פורום שכן - סיקור קצר

אתמול היה כנס
ערב עיון לציון 90 שנה להתיישבות בנווה יעקב בצפון ירושלים
יום ראשון, ח' בתמוז תשע"ד 6/7/14, בשעות 21:00-19:00

בצריף הנשיא, יד בן-צבי, רח' אבן גבירול 14

יו"ר: ד"ר יוסי שפנייר, מחבר הספרים "עורי צפון א-ב: ההתיישבות היהודית מצפון לירושלים עד תש"ח"

ברכות: יחיאל לקט, ראש מכון קק"ל לחקר הציונות וההתיישבות
השופט (בדימוס) צבי טל : נווה יעקב ומשפחת ברינקר - זיכרונות אישיים

חיים לוי: הרב יצחק לוי, רבו של כפר עברי-נווה יעקב

הרב אלישיב קנוהל: התמודדויות הלכתיות במשקי ההר בנווה יעקב וגוש עציון ערב הקמת המדינה

פרופ' ישראל רוזנסון: הרב יצחק אורנשטיין וההתיישבות בנווה יעקב

זאב ח. ארליך: סיפורו של כד חלב מנווה יעקב
במהלך הערב ישולבו קטעי שירה בליווי רן יהושע
בשעה 17:00 ייערך סיור באתר נווה יעקב הישנה (כיום "גן הגבורה" בפסגת זאב) בהדרכת ד"ר יוסי שפנייר

down under

New member
האם אתה מתכוון למתקן 1391

האם אתה מתכוון למתקן 1391
שליד הקיבוץ ברקאי בכניסה הדרומית-מערבית של ואדי ערה?

הדיו

New member
הרק"ל מושבתת בכל העיר

הרק"ל מושבתת בכל העיר
בוקר טוב
עד כמה שידוע לי כרגע הרק"ל מושבתת בכל רחבי העיר, וכל מי שצריך לנסוע היום למקומות שונים בעיר נזקק לאלטרנטיבות, וממה שידוע לי הרבה קווים שבמקור היו קיימים לפני הרק"ל בוטלו, ככה שיש עכשיו בלגאן וחוסר מענה להשבתת הרק"ל.

מצב
הנושא נעול.
למעלה