שרשור סמאקדאון

Diunim

New member
אירועים חשובים


שיין מקמהן יוצא החוצה ומוצג כטוב בעולם. הוא מדבר על מה שרומן ריינס עשה לווינס בשבוע שעבר. שיין אומר שזה נורא ואבא שלו הוא אוצר לאומי, לפגוע בו זה כמו לפגוע בדגל. יהיו השלכות, והוא קורא לרומן ריינס לבוא. ריינס יוצא ואליאס בא לתקוף אותו. ריינס מנסה לתקוף אבל השניים מצליחים להוריד אותו ואליאס נותן לו דריפט אוויי.
&nbsp
קופי קינגסטון אומר שהוא האלוף ולא מפחד משינסוקה נאקאמורה. הוא ואקסבייר וודס מציגים בינתיים את ביג או. קווין אוונס אומר שהוא יודע שקופי ינצח הלילה.
&nbsp
פין באלור ניצח את אנדרדה (ע' סלינה וגה) אחרי קו דה גרה.
&nbsp
אליאס שר שיר על סמאקדאון ועוזב עם שיין בלימוזינה.
&nbsp
קיירי סיין (ע' פייג' ואסוקה) ניצחה את פייטון רויס (ע' בילי קיי) אחרי אינסיין אלבו. לאחר הקרב, מנדי רוז וסוניה דוויל באו לראות את קיירי ואסוקה.
&nbsp
אליסטר בלאק יושב בחדר חשוך ואומר שקשה להסביר מי הוא, והעולם לא יאהב אותו.
&nbsp
צ'אד גייבל וג'ינדר מהאל היו אורים להילחם, אבל לארס סאליבן יצא לתקוף את גייבל והאחים סינג' כשג'ינדר ברח. לאחר מכן R טרות' יצא אבל סאליבן נתן לו פאוורבומב.
&nbsp
רומן ריינס מסכים להילחם מול אליאס במאני אין דה בנק.
&nbsp
שארלוט פלייר יוצאת ואומר שבקי לינץ' הצמידה את רונדה ראוזי, לא אותה. שארלוט דורשת את אליפות הנשים של סמאקדאון. בקי יצאה ואמרה שהיא ניצחה את מי ששארלוט לא ניצחה, וגם ניצחה את שארלוט כמה פעמים. שארלוט לא הייתה חשובה בקרב. שארלוט אומרת שהיא זאת שמטרידה את בקי, לא לייסי אוונס. היא אומרת שבקי מפחדת והיא תקבל קרב על התואר אחרי לייסי. ביילי יוצאת החוצה ואומרת שנמאס לקהל שהשתיים האלה נלחמות, בקי לא ניצחה אותה. שארלוט אומרת לבקי ללכת לאחור, וביילי אומרת לה להילחם מולה.
&nbsp
שארלוט פלייר ניצחה את ביילי אחרי ספיר. לאחר הקרב בקי לינץ' אמרה שהיא מוכנה להגן על שני התארים במאני אין דה בנק, קודם מול לייסי אוונס ואז מול שארלוט פלייר.
&nbsp
קופי קינגסטון (ע' אקסבייר וודס וקווין אוונס) נלחם מול שינסוקה נאקאמורה (ע' רוסב ולאנה) עד שאחרי שהוא נתן לו טראבל אין פרדייז, קווין אוונס תקף את קופי והוריד את החולצה של הניו דיי. לאחר מכן הוא גם תקף את וודס ונתן לו פאוורבומב על האייפרון.
 
למעלה