שרשור סכמים של הטכניון

SmartKid

New member
סופסוף מישהו אומר את האמת..

ח"ח !! איך אתם מגיעים למספרים כאלו, לכל הרוחות ?! זה כמו בבדיחה ההיא שסבא מספר לנכד על שירותו בימי המלחמה ובסוף הנכד שואל "ומה עשו כל החיילים האחרים ?"

metal_slug

New member
תראה, זה לא עד כדי כך בלתי אפשרי

לי יש סכם של 89... אבל יש לי פסיכו´ שהוא בסה"כ 676. אם היה לי פסיכו´ של 740, או 750, שאני משוכנע שהייתי משיג אם הייתי עושה פסיכו´ עוד פעם, היה לי כנראה סכם שהוא קרוב ל-93. ואם היה לי 100 במתמטיקה במקום ה-90 שיש לי, ואם הייתי מערער על מבחנים שניתנים לשיקול הבוחן כמו חיבור לדוגמה, ואם הייתי לומד לבגרויות בתנ"ך\אזרחות\היסטוריה ב´, ואם ואם ואם... אתה מבין את הכוונה? ובסה"כ, כל הכבוד לאלה שמסוגלים להוציא סכמים מהסוג הזה

uv1234

New member
ישו, יורד לך דם מהמצח...

ומה זה החורים האלה בידיים? פעם הבאה שאתה רוצה פירסינג, לך למקצוען!

eitan007

New member
כאן נמחקה הודעה

כאן נמחקה הודעה על ידי הנהלת הפורומים

uv1234

New member
בקשר לבגרויות האלה יש לי תירוצים...

לבגרות בספרות התחלתי ללמוד ב-2 בבוקר ביום של הבחינה... לבגרות בתנ"ך רציתי ללמוד בדרך לבית-הספר (רק לקרוא את המאמרים על "ירושלים במקרא"), אבל קמתי (בנתניה) רבע שעה אחרי שהבגרות התחילה (בתל-אביב), והתחלתי אותה ב-50 דקות איחור... אה, והכלב אכל את הסיכומים...

eitan007

New member
בואנה, לא שברת איזה שיא בדרך ?

לקום מהמיטה, להתלבש, לצאת מהבית, להגיע מנתניה לת"א, להיכנס לבי"ס, לשבת, להתחיל את הבחינה. וכל זה ב-35 דקות ??!! מפרגנות !

שמש27

New member
אחח... מזכיר לי נשכחות....

אפשר קצת נוסטלגיה מיוני 1992 ? (יו, אני נשמע מה זה זקן, נכון ? ממש דינוזאור.. חחחח) בקיצקצ, תשמעו סיפור. בגרות בלשון. כמה ימים אחרי בגרות אחרת. עבדכם הנאמן באמת מתכוון ללמוד היטב - ומקצה לכך ערב שלם. כמובן שהערב שלפני הבחינה - מה ? ללמוד מראש ? אין חיה כזאת. שש בערב, הכנתי מיץ קר וכיבודים, ניקיתי השולחן , הבאתי ים של ספרים מכל מקור אפשרי, החבר החכם מגיע - הכל הכל הכל מוכן... חוץ מהראש... משש עד עשר ריכלנו על כל הבחורות בכיתה - הטיות של השורש ק.ו.ז.י.נ.ה. בעשר נמאס לנו לא לעשות כלום והחלטנו, בצעד מאד בוגר - ללכת לשחק כדורסל. בשלוש בבוקר חזרנו. בום ! למיטה. בוקר
. אמא שלי מעירה אותנו בחצי-היסטריה ואומרת: "נו, אין לכם בחינה היום ?" מתוך שינה אנחנו ממלמלים: "כן..." אמא שלי בנונ-שלנטיות: "נו, אז קומו, כבר תשע..." אההההההההההההההההההההההההההה !!!!!!!!!!!!!!!!!! תשע !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! פול-היסטריה ! הבחינה בשמונה וחצי ! בחיפה ! (אני גר בקריות בזמנו - חצי שעה נסיעה + פקקים) אהההההההההה !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! כמו שאנחנו, עם בוקסר וכפכפים, בלי כלום (אפילו לא עיפרון), נכנסנו לאוטו ו.. טסנו. הגענו לבחינה - כל החדר נפל מצחוק - הדודות לא. היה צריך להביא את הסגנית מנהל שתעיד שבדרך כלל אנחנו שפויים - ואושר לנו להכנס לבחינה באיחור של שעה. עט מפה, עיפרון משם - ומתחילים. הראש מה זה ריק - אבן שאין לה הופכין. עשיתי שם טוטו - מה זה טוטו - חיש גד מילניום. נו ? מה יצא ? החבר החכם קיבל 90 אני 88. ועכשיו אתם מבינים על מי המציאו את המשפט: יותר מזל משכל....

אכן הזדמנות מצוינת....

אבל קצת צניעות לא תזיק לך... מצד שני בהתחשב בזה שאולי הסכם שלך זה הדבר החיובי היחיד שאפשר לספר עלייך אז תמשיך לספר אותו שוב ושוב... מצטער אם אני מעליב אבל פשוט אני לא אוהב אנשים שמתלהבים מעצמם יותר מדי... אם בכל זאת תעלב ותרצה להחזיר לי קצת אז חופשי... רק תיקח בחשבון שאשפיל אותך עד עפר...

takeitez

New member
תעזבו את הויכוח על מי משקר ומי

אומר אמת, יש פה בעיה גדולה יותר. איפה הענווה, הצניעות. אני מבין שרובכם מאוד מרוצים מציונכם אבל צורת ההודעות שלכם אינה מותירה ספק שברצונכם להפגין עד כמה חכמים ונעלים אתם. ובמיוחד מציק לי הפרסום של יובל, שלא הסתפק בלספר את הציונים שלו, אלא גם הביא תצלומים של התעודות שלו.אין לי ספק שבדברי יש שמץ של קנאה בהצלחה של רובכם, אך יותר מפריע לי חוסר הצניעות. תחשבו במיוחד על אלו שלא הצליחו בדיוק כמוכם והסכם שלהם נמוך בהרבה מ 95 בטכניון, בשבילם לקרוא שלכולכם סכם כזה גבוה גורם להם להרגיש אבק אדם, מדכא אותם ומפר את ביטחונם בדבר סיכויי קבלתם, כאשר לרוב, ציוני סכם כמו שלכם נדירים!!! אנא, התחשבו בדברי.

0sveta0

New member
תודה על ההגנה

אני גם מועמדת לעתודה, ואני באמת מרגישה אפר לידם... יש לי סכם סכם אפרי 80.8, ולרוב בגלל הפסיכומטרי 570. אבל לאדריכלות, מה שאני רוצה ללמוד, צריך 79-81, ככה שזה גבולי, ואני ממש מסתכנת...

שמש27

New member
למרות שיש לך סיוטים מוזרים בלילה../images/Emo8.gif

קבל
גדול ממני על דבריך. ומנגד - זאת המציאות - אין דרך להסתיר אותה.

takeitez

New member
נכון זאת המציאות אבל

לא צריך להפגין, ולהחצין אותה בתרועת חצוצרות כמו שהם עשו, בנוסף לכך אני לא חושב שזה עניינם של מאתיים חברי הפורום (הזרים למיצטיינים) מהם ציוניהם של חמשת המיצטיינים (או יותר, לא בדקתי).

eitan007

New member
תשמע, אני חייב להגיד לך שאתה צודק.

אבל מה ? אני מתאר לך סיטואציה. אתה בטירונות, אנשים מתחילים לדבר על הבנות שהם "פמפמו", וגם אם אתה לא בטוח אם הם אומרים את האמת, אם יהיה לך מה לספר (בהנחה שלך דווקא, באמת יש על מה לספר), אתה תספר כמו גדול, גם אם יש כמה חברה שאין להם מה לספר (כמוני למשל
, אבל זה לא קשור), אתה לא תחשוב שתה פוגע בהם, כי כל מה שאתה רוצה זה לא להיראות אפס ליד האלה שכן שמספרים על "ההשגים שלהם". ככה בדיוק העניין במקרה הזה. זה שלרוב האנשים יש סכם הרבה יותר נמוך מ-95לא מעניין אותי באותו הרגע שאני רואה את כל האלה שכן יש להם. ואני באמת מצטער אם מישהו מסתכל על הסכמים הגבוהים האלה ומרגיש כמוש אתה מתאר, זה לא אמור להיות ככה.

uv1234

New member
אני מסכים...

ומתנצל. אני מבטיח שאני לא אחזור על מעשיי כשאהיה מצטיין הפקולטה
(אם בכלל אתקבל)...

D a n n y b o y

New member
יאללה!!! די להצטנע...

חבל, למדתי בשכונת מצוקה, בלי תחרות בגרוש. במזל קיבלתי שני מורים רוסיים שלימדו טוב. אתם לא, כיף לכם...

לא נורא איתן

יש לך לפחות 3 שנים למצוא איזה מישהי. מקסימום לך לזונה. תעשה הכל לא להתגייס בתול.

למעלה