שרשור סכמים של הטכניון

kaizer souza

New member
לא הכי ידעתי מה לסמן...

מפעיל מערכות נראה לי לא רע ולא כל כך ארוך... תכניתן נראה לי מאוד ארוך... מה גם שאיני רוצה ללמוד מדעי המחשב בלבד. (ולמעשה הם לומדים שם חלק ממה שלומדים במדעי המחשב). כמו שאמרתי אני יותר רוצה ת´קטע של הנדסה... שאר הדברים פחדתי שהם יפגעו בעתודה (הייתי קצת מבולבל מההסברים שלהם) אז שמתי הכל חוץ ממפעיל מערכות על 6. דרך אגב אולי נפגשנו שם... בטוח ראית אותי, ישבתי הכי בסוף ליד עוד איזה ילד. והמשגיח בהתחלה התעצבן שלא הגשנו מהר... כן... זה עם המשקפיים ופתיל העצבים הקצר - זה אני.

uv1234

New member
אה... אני מכיר...

המשגיח צעק עליך ועל אחד נמרוד. הנמרוד הזה למד איתי בכיתה י´ בהנדסאים... אני הייתי זה שהתלבשתי בשחור... בקשר למפעיל מערכות, נראה לי סתם תפקיד... ותוכניתן זה ממש לא כמו מדעי-המחשב. קורס תכנות זה רק תכנות. כל-כך הרבה תכנות שזה מגעיל...

kaizer souza

New member
לא מצלצל לי...

נכון... זה היתי אני דיברתי איתך שם? או ישבתי לידך? אני לא הכי זוכר מישהו שהתלבש בשחור...

yossibockchil

New member
אני לא יודע את הסכם כי כתוב שטרם

ניתנה החלטה ואני לא רואה את ממוצע הבגרויות, אותו הדבר לגבי את"א

yossibockchil

New member
אתה רואים את הנתונים שלכם מצב טיפול

במועמדים? (בגרויות,סכם וכו´) ?

רק חבל שאין לי שום כוונה ללמוד

בטכניון, ובחיים שלי לא נכנסתי לאתר שלהם. יש לי סלידה ממאגרי חננות סוציומטיים וזבי-חוטם כדוגמתך, ישוע ב´.

ofirgaon

New member
מניאקים כולכם!! }-(

לכו להז**** כולכם! לי יש סכם מתחת ל-90 ואני גאה בזה! חחחח (89.74) לא שאני בכלל מועמד לטכניון... אבל שיהיה.

traker

New member
אתם מכונות למידה!!!!!!

בונה אנשים... תגידו לי איך אתם מגיעים לסכם שמעל 92 ... אתם אשקרה רובוטים של למידה!! מה נסגר איתכם ??? ואיזה ממוצעי בגרות...ואוו אני המום ... כל הכבוד! יש לי ממוצע 91.3 כולה... ו 601 כמה סכם זה ?

Hawk17

New member
שקרנים!!!!!! לא יתכן....

שיש לכם כולכם סכם של 95 ומעלה בטכניון!!!! זה דורש מאיות גם בכל המקצעות ההומאניים ופסיכומטרי של 750!!!! הזה לא האופי הרע של העתודאי הסטריוטיפי המתועב?!! תהיו בפרופורציות ותאמרו תסכם האמתי שלכם!!! שלי נראה לי 83-82 ואני הולך לברר אותו במדיוק.

למעלה