שרשור סכמים של הטכניון

שמש27

New member
אופס...מחשב נתקע... אבל זה ברכה -

אז מותר פעמיים, לא ?
כל המרבה - הרי זה משובח...

בהצלחה אחי!

מקווה שתעבור! אבל יש לי הרגשה שלא תראה את זה עד אחרי התחקיר...לא נורא,אתה לא צריך את זה בשביל לעבור תחקיר
פייד!

bodas18

New member
אתה לא לבד

גם אני קיבלתי 90 סופי בפיזיקה דפקתי לחלוטין את חשמל (קיבלתי 69, כשהגישו אותי על 97)... אני רוצה לציין עוד דבר: אימאלההההההההההההההההההההה! מה זה הציונים האלו?!?!?! יש לי סכם של 89... אני מרוצה מאוד ממנו... איך הגעתם לעזאזל לסכם של 95?? 97???? 99?!?!?!?!?!?! כל מה שיש לי להגיד זה: "מפרגנווווווווווווות"...

metal_slug

New member
גם אני מצטרף ל"מפרגנווות" ../images/Emo13.gif

גם אני, כאחד עם סכם 89, מסתכל על סכמים כאלה בפליאה ובהשתאות
אבל הפסיכו´ שלי די בתחת, אז זה מסביר משהו

שמש27

New member
סחבק מדבר רוסית... קצת (מאלא...)

ומחמאות - חינם, עלי... והנה שוב, המינוי הרשמי שלך: 0sveta0 =

pl84

New member
אולי אתה שמש, יודע

הסכמים שחברינו המטורפים (לטובה כמובן) ציינו בהודעות למעלה הם מייצגים לגבי עתודאים בכלל / במקצועות ריאליים / רפואה. יש בכלל כזה דבר - סכם 98??? נ.ב. אתה דובר רוסית? (אם לא איך ידעת לקרוא לסבטה - ה"אור" של הפורום) פאשא

שמש27

New member
קבל תשובה למעלה ^ ולמטה v

1. אני אכן צבר שמדבר רוסית (קצת) וגם קורא (קצת קצת) וגם כותב (קצת קצת קצת)... חחח... הכי טוב - אני שומע רוסית מעולה. אי אפשר להגיד לידי - "אוי, הצבר הוולגרי הזה..." ושאני לא אענה " נוו ? אי רוסקי אתא לוצ´ה ? "...
אם תרצה לקשקש איתי עוד בנושא הרוסי והתרבות הרוסית - אתה מוזמן לעשות כן במסרים. 2. בנוגע לסכמים המטורפים שרצים פה, אז האמת שלא רציתי להגיב על זה, אבל שני דברים: א. יש אכן מגמת עליה חזקה מאד של הפרמטרים של המועמדים לאוניברסיטאות בעשור האחרון - ולא רק של העתודאים. בזמני, ממוצע בגרויות (כולל בונוסים) של 95-105 היה נחשב מדהים, וכך גם כל ציון בפסיכומטרי מעל 690. נו, הרבה מים עברו בשירותים של אולמן מאז... ב. העתודאים נחשבים, ובצדק, לקבוצה מאד חזקה בקבלה לאונ´ (ולאו דוקא בלימודים עצמם - אם כי גם שם לא חסר מצטיינים - אבל ביחס שווה לשאר האוכלוסיות באוניברסיטה ! ומכאן, שכל העליהום של "אל תגיד עתודאים" הוא די חסר חוט שדרה, כי אולי ביום-יום עתודאים הם יותר חרשנים או מתמידים או איך שתקרא לזה - אבל בפיינל-פיניש העתודאים נטמעים בגרף הכללי- ולכן אין על מה לבכות לשאר הסטודנטים. אבל - טרנד זה טרנד, ומסורות, בארץ פאגאנית כשלנו, קצת קשה להפסיק...) איפה הייתי ? אה, כן. וזה כמובן מובן, על רקע זה שהעתודאים באים מאד מכוונים למטרה, שברורה להם (למרביתם, בסדר, בסדר) כבר מתחילת כתה י"ב, עם פסיכומטרי מושקע במיוחד לעניין - ולכן התוצאות הן כאלה. 3. האם יש סכם 98 ? וואלה לא יודע. אחד מידידינו חריפי המוח בפורום - יוכל בודאי להראות לך את החישוב של זה. ולמה זה טוב, סכם 98 ? מבחינת הטכניון - זה לא מרשים אותם יותר מסכם 92-3. זה רק אומר שהבן-אדם ראשון בכל רשימה ומתקבל על בליינד למה שירצה. מגיע לו. זהו, לא ? BKF

pl84

New member
בוודאי - תודה

תודה רבה הרגעת אותי בקשר לסכמים. שנה טובה והרבה הצלחה בהמשך הדרך. פאשא

0sveta0

New member
לא הבנתי בדיוק

התכוונת להפרש בין הבגרות למגן בחשמל?

kaizer souza

New member
תקליקו על השם שלי עם הלחצן הימני...

ותראו שיש לי יומולדת היום !

kaizer souza

New member
תודה !

חיכיתי, חיכיתי והנה זה הגיע ! איזה אחלה אתה, אתה הראשון שמברך אותי !

uv1234

New member
מזל-טוב לך....

תום, המובטל בן ה-18
אתה מועמד לעתודה, אני מניח? במה?

kaizer souza

New member
תודה, תודה

אני מועמד להנדסת מחשב. (עובר בהרבה את הקריטריונים של אוניברסיטת ת"א, אליה אני רשום). אבל אם קראת את מה שכתוב ליד ההודעה של ה- 99 שרשמתי בשרשור הזה, אני מניח שראית שיש לי בעיה עצומה !!!!!!!!! עם העתודה... ועכשיו לא בטוח שאני אלך ... דרך אגב, אני זוכר שמישהו מהפורום אמר לי שהיה לו ב-15 לאוגוסט מבחנים של אשכול מחשבים... זה היית אתה במקרה? (תהרוג אותי... אבל יש לי איזה זיכרון כזה...). גם אני עשיתי ת´מבחנים האלה ואם אני אעבור אותם, ולא אתקבל לעתודה... אולי אני אלך להיות מפעיל מערכות.

uv1234

New member
כן, זה (למיטב זכרוני) הייתי אני...

ולמה מפעיל מערכות? ב"שאלון העדפות" הקצר הזה שנתנו לנו למלא בהתחלה, שמתי "תוכניתן" ב-1 ואת כל האשר ב-5.

למעלה