שרשור סופ"ש

shani hadad1

New member
שרשור סופ"ש ../images/Emo140.gif

איך עבר השבוע?
משהו טוב שקרה השבוע-
משהו מאכזב שקרה השבוע-
שיר שלא הפסקת לשמוע-
בן אדם שעשה לך את השבוע-
יציאת השבוע -
תמונת השבוע -
מה שלום החייל?
יוצא / סוגר?
מתי פעם אחרונה יצא / נפגשתם?
תוכניות להיום [חמישי] -
תוכניות להיום [שישי]-
תוכניות למחר [שבת]-
תוכניות לשבוע הבא- אחלה סופ"ש בנות

shani hadad1

New member
ועונה ../images/Emo221.gif

איך עבר השבוע? לא משו בכלל .. משהו טוב שקרה השבוע- השלמתי עם אמא
משהו מאכזב שקרה השבוע- אני צריכה לעבור מלא מלא בדיקות בבטן שוב
+ בריב רציני עם החייל ..כרגיל
שיר שלא הפסקת לשמוע- אייל גולן - זה אני בן אדם שעשה לך את השבוע- חברה .. יציאת השבוע -
תמונת השבוע - לפני החינה ביום שני :) מכוערת
מה שלום החייל? אלוהים יודע .. יוצא / סוגר? סוגר וטוב שכך ! מתי פעם אחרונה יצא / נפגשתם? יום ראשון בצהריים . תוכניות להיום [חמישי] - באאאא לי לצאת ! תוכניות להיום [שישי]- לסדר חורף קיץ בארון חחח תוכניות למחר [שבת]- לנוח לנוח לנוח .. תוכניות לשבוע הבא-חתונה ביום שלישי,ללכת ללשכת גיוס למסור להם את כל הטפסים הרפואיים שלי , ולקוות לטוב

אם כבר אז כבר

איך עבר השבוע?קשה אבל מלא הנאה ותחושת סיפוק
משהו טוב שקרה השבוע-שירות לאומי
משהו מאכזב שקרה השבוע-יותר מדי ידידים הבריזו
שיר שלא הפסקת לשמוע- אני שוב מתאהב
בן אדם שעשה לך את השבוע- אין מישהו ספיצפי
יציאת השבוע - יציאה???? אני מותשת
תוכניות להיום [חמישי] -אולי עם אקפוץ לאבא 2 או שאנוח בבית
תוכניות למחר [שישי]- בבית לנוח ואז דודים
תוכניות למחר [שבת]-חורף קיץ ואז או ידיד או שופינג
תוכניות לשבוע הבא- שירות ו אין לי שמץ

סופשבוע=]

איך עבר השבוע? בסדר משהו טוב שקרה השבוע- יום כייף עם אמא:) משהו מאכזב שקרה השבוע- נזכרתי כמה ילדותיים ומפגרי יכולים להיות תלמידים בכתה יב'. שיר שלא הפסקת לשמוע- בן אדם שעשה לך את השבוע- אמא יציאת השבוע - היום עם אמא לתל אביב תמונת השבוע - מה שלום החייל? בסדר יוצא / סוגר? יוצא מתי פעם אחרונה יצא / נפגשתם?שבת תוכניות להיום [חמישי] - הייתי עם אמא בבוקר בתל אביב, ישנתי ואני הולכת לעבודה תוכניות להיום [שישי]- עובדת ואז החייל בא, בערב בא לי שמיכה וסרט טוב איתו. תוכניות למחר [שבת]- החייל פה:) ובטח נהיה עם המשפחה שלי ובערב סנוקר. תוכניות לשבוע הבא- בית ספר,מבחן במתמטיקה,עבודה וחייל. אחלה סופ"ש בנות

BaTeL37

New member
סופ"ש../images/Emo13.gif

איך עבר השבוע?נחמד. משהו טוב שקרה השבוע-קיבלתי בשורות טובות מהדואר
משהו מאכזב שקרה השבוע-ידיד טוב שלי התגייס...זה יותר נכון מבאס.. שיר שלא הפסקת לשמוע-כל מיני..לא זכור לי אחד ספציפי.. בן אדם שעשה לך את השבוע-החבר
יציאת השבוע -לידיד בחולון..לא משהו מיוחד. תמונת השבוע -- מה שלום החייל?טוב. יוצא / סוגר?יצא מתי פעם אחרונה נפגשתם?לפני 3 שבועות+ תוכניות להיום [חמישי] -עבודה ועוד מעט נוסעת אליו.. תוכניות להיום [שישי]-עם החבר. תוכניות למחר [שבת]-עם החבר. תוכניות לשבוע הבא-עבודה,אירוע,ולא יודעת מה עוד.. שיהיה סופ"ש מעולה לכולן!

OgaliO

New member
../images/Emo64.gif../images/Emo121.gif../images/Emo59.gif../images/Emo56.gif../images/Emo86.gif../images/Emo129.gif../images/Emo202.gif

כמה חיכיתי לסופש
איך עבר השבוע?מעייף וקשה.. לא ישנתי כמו שצריך בשום לילה ובבוקר נקרעתי בב"ס ובעבודה
,העיקר שנגמר!
משהו טוב שקרה השבוע-שיחה ממש טובה עם אבא
משהו מאכזב שקרה השבוע-נמאס מהעבודה ולא יכולה להתפטר כי אני חייבת כסף
אוח.
שיר שלא הפסקת לשמוע- im yours
בן אדם שעשה לך את השבוע-אבא, ואהובי
יציאת השבוע -עוד מעט לעיר..
תמונת השבוע -
מה שלום החייל? נייס
יוצא / סוגר? יצא
מתי פעם אחרונה יצא / נפגשתם?אתמול נראה לי
תוכניות להיום [חמישי] -ב"ס, ישנתי מלאאא, עכשיו לעיר, אחכ יוצאים קצת וישנים אצלו.
תוכניות להיום [שישי]- משחק שלו, לנקות עם אמא את הבית, בערב בטח נצא..
תוכניות למחר [שבת]-שנה ו9
-הזמן טסססס! לנוח מלא ולקרוא כבר את המאהב הזה...
תוכניות לשבוע הבא-מבחנים, שוב קריעת תחת בעבודה.. שבוע טוב

pc girl

New member
../images/Emo13.gif

איך עבר השבוע? חביב משהו טוב שקרה השבוע- תרגלתי הרבה נסיעה
... נסעתי עד אחרי באר שבע עם אבא, נהגתי בלילה ובגשם. אני מתחילה להיות יותר ויותר מורעלת על חיל הים, וחזרתי לעבוד... משהו מאכזב שקרה השבוע- חזרתי לעבוד
שיר שלא הפסקת לשמוע- יחזקאל-החלונות הגבוהים בן אדם שעשה לך את השבוע- אבא
יציאת השבוע - בית קפה עם חברות, ושופינג עם אחותי תמונת השבוע -
מה שלום החייל? מתוקי, כהרגלו
יוצא / סוגר?סוגר
מתי פעם אחרונה יצא / נפגשתם? בחג, ביום שלישי שעבר... מרגיש לי כמו חודש
תוכניות להיום [חמישי] - שופינג עם אמא ואחותי, מסיבת גיוס לחברה (נוהגת לבד ^^) תוכניות להיום [שישי]- לעבוד, אולי לצאת לאנשהו עם החברות תוכניות למחר [שבת]- לנוח ולעשות סדר בחדר ובארון... תוכניות לשבוע הבא-לעבוד
, לנהוג, אולי ללכת להצגה.

liatlove

New member
עונה בפעם הראשונה :)

משהו טוב? אממ קיבלתי מכתב שכל הציונים שלי טובים ויש לי תעודת בגרות סופית :) משהו מאכזב: ידיד טוב התגייס (כולם עוזבים חח) שיר שלא הפסקתי לשמוע: "כשזה עמוק" קורין אלאל בן אדם שעשה לך את השבוע : כמו כל שבוע חבר שלי .. בכל שיחת טלפון או אסמס יציאת השבוע ? אין החייל: מתגעגע לבית חח יוצא/סוגר: סוגר .. :( מתי פעם אחרונה נפגשתם: שבוע שעבר בסופ"ש תוכניות להיום : לישון תוכניות לשישי: מסיבת גיוס של חברה תוכניות לשבת : כלום תוכניות לשבוע הבא: פשוט לחכות שהוא יחזור כבר בתקווה שזה יקרה בקרוב שבוע טוב :)

אליסן

New member
ש--ל--י--!

איך עבר השבוע? עבר... רגיל אני יודעת =\ משהו טוב שקרה השבוע- אהמ ..לא ידוע משהו מאכזב שקרה השבוע-החבר איכזב שיר שלא הפסקת לשמוע- הוא ואני -ארקדי דוכין בן אדם שעשה לך את השבוע- אפחד בנתיים יציאת השבוע -בנתיים אין תמונת השבוע - מה שלום החייל? בסדר. יוצא / סוגר? יוצא מתי פעם אחרונה יצא / נפגשתם?לפני שבועעים וחצי תוכניות להיום [חמישי] - עבודה.. תוכניות להיום [שישי]- חבר .. אולי? הלוואי והייתיי יודעת תוכניות למחר [שבת]-לא ידוע תוכניות לשבוע הבא-טיול שנתי לאילללתת!!! מאחלת לכן סופ''ש טוב!! ותהיו חזקות ותראו לבנים מה אתן שוות אל תהיו סמרטוטות שלו.. סליחה ... שאני התפרצתי :) סופ'ש נעים

סופ"ששששש

איך עבר השבוע? מהר ונחמד :) משהו טוב שקרה השבוע- אירוסים של בת דוד שלי! משהו מאכזב שקרה השבוע- אין :) שיר שלא הפסקת לשמוע- אישה נאמנה- ישי לוי, אני אשכרה מכורה לשיר הזה
בן אדם שעשה לך את השבוע- אהובי!!!
יציאת השבוע - היום עם האהוב :) תמונת השבוע - מה שלום החבר? מעולה מתי פעם אחרונה נפגשתם? היום תוכניות להיום [חמישי] - יצאנו (על כך בהודעה אחרת ) תוכניות למחר [שישי]- עבודה, ולהודיע שאני עוזבת מקווה שלא יעשו לי בעיות
תוכניות למחרתיים [שבת]- לישון והמווווןןןןןןןן
תוכניות לשבוע הבא- עבודה חדשה :) ולסגור כמה עניינים חשובים(גם על זה בהודעה הנפרדת)
שיהיה סופ"ש כייפי לכולן!

עונה ...

איך עבר השבוע? מצוין משהו טוב שקרה השבוע- התחלתי פיזיותרפיה וזה עושה לי ממש פלאים לגב. הייתי הרבה אצל חבריקו משהו מאכזב שקרה השבוע- לא קיבלתי שום הקלות על הגב, הולכת לשבור אותו בקורס קצינים חח שיר שלא הפסקת לשמוע- בן אדם שעשה לך את השבוע- חבריקו יציאת השבוע - למי יש זמן לצאת תמונת השבוע - מה שלום החייל? יהיה טוב יוצא / סוגר? יוצא מתי פעם אחרונה יצא / נפגשתם? אתמול תוכניות להיום [חמישי] - צבא-> רופאת נשים-> בית תוכניות להיום [שישי]- עוד מעט קניות ובערב יום הולדת לידיד תוכניות למחר [שבת]- לנוח תוכניות לשבוע הבא- פעמיים פיזיותרפיה, שתיה במדור לקראת העזיבה שלי לחצי שנה וביום רביעי אני יוצאת להשלמה, ואז הכנה ואז קק"צ הודגש באמצעות מדגישומטיק

למעלה