שרשור סופ"ש יוצא לדרך

יש....! אני ראשונה../images/Emo2.gif../images/Emo6.gif../images/Emo9.gif

סתתתתתם, אין לי משהוא מי יודע מה.. אנחנו בבית. חברה טובה הזמינה ליד בנימין אבל נראה לי טרוף לנסוע ב 2 אוטובוים עם 3 בננות במזג אויר כזה. וחץ מזה... ביום ראשון חוזרת לעבודה אחרי חופשת לידה. פעם ראשונה ברוטציה אחרי 4 שנים של ניהול גן. אשמח לאצבעות...
.. מאחלת לנו סופ"ש רגוע עם גשמי ברכה..
אם אפשר , ולא גשמי זעף כאלה.
"...ואיזה מסכנים החיילים...." שיחזרו בשלום שמחים ויבשים...

אמאבולי

New member
יוו, בהצלחה רבה!!

נראה לי הרבה פחות עבודה גננת רוטציה, לא?! אפשר להעביר את אותו החומר בכמה גנים, יש פחות אחריות על הראש. נראה לי מעולה. הכי קשה זה לזכור כ"כ הרבה שמות של ילדים... שיהיה בהצלחה לך ולג'וניור.

נ ט ש ה

New member
שיהיה בהצלחה!!!

זה בטח מוזר לחזור.. אבל זה לטוב.. להיות בבית יותר מדי לא עושה טוב לאף אחד.. לא?

נ ט ש ה

New member
4 חודשים של בטלה

(כלומר כתיבת עבודות בבית) הוציאה אותי מדעתי.. מצאתי את עצמי מדברת אל עצמי, בוהה בקירות ומגהצת תחתונים...

mimor2

New member
פסטיגל!

ביום שבת החבר'ה הולכים עם אבא שלהם (שעוד מנסה להתחמק מזה) לפסטיגל. אני אשאר עם הקטנה בבית. (לא - זה לא אומר שאני אנוח - היא יודעת יפה מאד לתפעל...) יום שישי - בבוקר בטח נלך לעשות קניות, צהריים - נאכל עם הילדודס ואח"כ ננסה לתפוס תנומה קלה, ערב - נימרח על הספה בסלון ובסביבות 9 בערב כבר נשמיע נחירות רמות כמו שקורה לנו בכל סופ"ש... (ובעצם גם בכל יום מימות השבוע...) שבת בבוקר - יום יפה (ככה אמרו בתחזית לפחות) אולי ניקח את החבר'ה לרחבה למטה לרכב על אופניים/רולרס, וב- 13:00 יש להם את הפסטיגל. זהו. אין יותר מידי תוכניות...

אמאבולי

New member
לשם שינוי

מתוכננת לנו בעז"ה שבת לבד, שקטה, בבית. יום שישי אמנם עמוס כרגיל, יש תכנון מדוייק לכל דקה עד כניסת השבת, אבל אני מקווה שנספיק לנוח ולהנות מהיחד בשבת עצמה, ואם אפשר שהמזג אוויר יאיר לנו פנים אז בכלל טוב.

רויטלי28

New member
ב- ../images/Emo82.gif

אוהבת את השבתות החורפיות בבית עם גשם בחוץ! זה משרה אוירה רומנטית ומשפחתית. מין הרגשת התכנסות כזו. בכל אופן היום ניקיתי , מחר אבשל ואנחנו סופסוף לבד בלי אריזות ובלי הורים.... הקטנצ'וש קצת חולה ואני מצוננת אבל מקווה שזה לא יחמיר אלא רק ישתפר. שבת שלום !

נ ט ש ה

New member
אחרי שבוע מתיש..

סופ סופ שבת.. עברנו סתם שבוע בלאאא.. לחוד ולבד.. והכי באסה שבגלל שהוא היה כזה בלאאא, כשהיינו ביחד, לא הצלחנו להנות כל כך היחד.. ותאמת, אין לי כל כך סיבה לזה.. פשוט היה בלעעע. מכינה שבת לבד, אבל אין הרבה עבודה כי אני מוציאה הרבה קפוא כי שבוע הבא אנחנו בחופש באילת, וחבל שיהיו שאריות.. בעבודה ממש התקדמתי.. ואפילו סגרתי חוזה ראשון.. נדדתי בכל הארץ, וזה עושה לי כיף לצאת מהמשרד.

עמליה75

New member
אנחנו סוגרים שבת...

אבל... בעבודה שלי. כן, כן! לא טעות. אני מורה באולפנה (=תיכון לבנות), והשבת אני עם התלמידות באולפנה, ובעלי והילדים מצטרפים...

למעלה