שרשור נעליים מפלסטיק

adiss90

New member
../images/Emo32.gif התחדשויות!!

זה. יותר. כללי. קניתי את הסווטשירט שפיריות המדהים הזה מזארה
הוא כזההה יפה... אעאע מרתון מחשבים.

moruush

New member
../images/Emo32.gif../images/Emo90.gif9 חודשים

9 חודשיים בדיוק היום מאז שעזבת. וועד לא קלטתי את זה, אני לא מצליחה לעכל. אני אוכלת את עצמי כל פעם שאני חושבת עלייך ועל הכל איך שזה קרה. בשנייה שאני מתחילה לחשוב עלייך, זיכרונות, חוויות, מילים שאמרת לי, שמות חיבה, בילויים, הפעם האחרונה שראיתי אותך, הפעם האחרונה שהייתי אצלך בבית [וכל הזמן ישנתי כי לא הרגשתי טוב..], כל המתנות שלך, הפינוקים שלך, הדאגות שלך, הטלפונים של 5 פעמים ביום.. שבאמת כל דבר שקשור אליי עניין אותך וגם אם זה הדבר הכי שולי, התעניינת. רצית לשמוע מה חדש, מה קורה, מה מתפתח, בחיים לא הרגשתי שיש מישהו שירצה לשמוע אותי.. כמוך. רק שמאבדים משהו מבינים כמה הוא היה לך חשוב, ומשמעותי. מבחינתי, את הדמות הכי משמעותית ושהכי אהבתי בחיים שלי.

s h a r o n 7

New member
דורה אהבת חייייי ../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo126.gif

חחח איזה צ'וצ'י איך אני אוהבת אותההההה

pampkin

New member
../images/Emo32.gifאיפההה אני מוצאתתת

חזיות במחירים נורמליים? אני 70C כל הטריומף והשאנטל והחרא הזה יכולים להגיע גם ל400 שקל שאין לי והזולים שלהם עולים 150 [שגם אותם אין לי, ואם היה לי, לא הייתי יכולה להרשות לעצמי יותר מחזיה אחת] ונו!! דלתא ופיקס [שזה עולה בסביבות ה80-90 שקל] לא מייצרות 70C. כאילו 75/80C כן, אבל זה לא בלקסיקון שלהם שיש בנות שההיקף שלהן קטן והציצי שלהן.. לא קטן כלכך
קיצר בנות איפה אתן קונות חזיות? בקשה שזה לא יהיה כלכך יקר!

Small talk

New member
אהה

קניתי של טריומף (מידה גדולה) ב'את' ואומנם היא עלתה 200 אבל היה מבצע שקונים 2 והזולה יותר בחצי מחיר אז אמא קנתה אחת ושלי עלתה 100 שקל. והיא ממש נוחה ויפה אני מתה עליה. תבדקי אולי עדיין יש את המבצע.

פאקינג מזדהה!!

גמני 70C וממש אהבתי את החזיות של FIX אבל כבר לא מייצרים אותן במידה הזו!! יש במשביר מחסני אופנה כלמני חזיות ממש בבה שמאתי במחירי סבירים [עד 200 שח].. אבל אני אוהבת חזיות פשוטות..בלי תחרות וזה...אבל עם ברזלים פושאפ וריפוד...

מה

חזיות ממש בבה שמאתי במחירי סבירים יצאתי מפגרת הכוונה היא "חזיות ממש יפות שאהבתי במחירים סבירים"

EVE Lights

New member
יקירותיי

על אותו משקל איפה מוצאים חזיות נורמליות בלייייייי פאקינגגגגגגג ריפוד!!! בכלל ?!?! בלי ברזלים ?!?! סתם בד שמחזיק את הציצים?!?!
לבחורות שטוחות פלוס (75B) ככה. תודהמראש לעונות

DIE kvar

New member
מה, ממש סתם בד?

איכ זה עושה לציצי צורה מגעילה יש במשביר לדעתי, אבל אין מגוון רחב, אני מתארת לעצמי שזה בגלל שאין לזה ביקוש זה באמת עושה צורה...אייטיז כזאת

EVE Lights

New member
אני אוהבת ציצי טבעי

לא צריכה ריפוד, צריכה כולה משהו שיחזיק את החזה תודה רבה, שלום במשביר לא הסתכלתי, אני אבדוק רר אוף אני שונאת ריפודים

Small talk

New member
יש בדלתא,לא?

חברה שלי משתמשת בחזיות בלי ריפוד או ברזלים ואני כמעט בטוחה שהיא קונה אותם בדלתא.

EVE Lights

New member
אגב, בדלתא אין כמעט כלום

חוץ מסוג אחד של חזייה והוא מזעזע.

../images/Emo45.gifמצטערפת לשאלה.. רק אחרת,

לא ראיתי עד היום חזיה שהיא פשוט עם בד, לא ריפוד! וזה מתאים לשטוחות וחסרות חזה (סלחו לי
). לי בליעיןהרע יש חזה ואני לא צריכה להוסיף לו... מישהו יודעת איפה מוכרים חזיות בלי ריפוד לבעלות C85?

EVE Lights

New member
בכל חנות כמעט.

אני חיפשתי חזיות בלי ריפוד ובלי עצמות, השאלה אם את רוצה גם כאלה או שלא אכפת לך עם עצמות.. (עם עצמות יותר מעצב את הצורה של הציצי, אני לא צריכה את זה)

למעלה