שרשור מתגייסי דצמבר....

dafen187

New member
שרשור מתגייסי דצמבר....../images/Emo187.gif

היי, כאן נוכל למצוא חברים שמתגיסים איתנו באותם התאריכים. אז אם את/ה מתגייס/ת בדצמבר כתוב/כתבי את התשובות לנושאים הבאים: שם תאריך גיוס לאן מתגייס/ת האם יש שאלה בנוגע לתפקיד אימייל או אייסיקיו או כל דרך אחרת לתקשור... בה בייי ניפגש בפורום

or solomon

New member
אני מתגייס בדצמבר

שם : אור סולומון ת"ג : 5.12.2004 יעד : חיל התותחנים שאלה : אני אמור להיות עם הגעטקס עליי כל הטירונות ?? (יהיו כריות או להביא מהבית) אייזק (איי סי קיו) : 209251137 הולך להיות גיוס
בדצמבר (ובמיוחד בשבטה)

dado18

New member
גמני בחמישי לדצמבר

ת"ג:כמו שנאמר בכותרת יעד:תותחנים!! איסיי:173-652-294 הולך להיות קר ומגניב!!! שיבטה קיימת והעולם שותק?!?!?

pancheriko

New member
5 לדצמבר כבוד!!

שם:עידן תאריך גיוס(למי שלא הבין מהכותרת):5 בדצמבר לאן:חיל האטילריה הציונית (בחיים אני לא ישכח את זה) אי סי קיו:208367407 בהצלחה לכל מתגייסי נובמבר דצמבר חוץ מהאנרכיסט...לא נשכח ולא נסלח...חחחח

Commie1

New member
הנה

שם: אלכס תאריך גיוס: אההה...לא יודע...ה5 לדצמבר אולי? לאן מתגייס/ת: אין לי מושג ירוק
האם יש שאלה בנוגע לתפקיד: מתי מעבירים את הבסיס טירונים לבסיס של ח"א. אימייל או אייסיקיו או כל דרך אחרת לתקשור: מסרים!

ירדן1234

New member
גם 5 בדצמבר

שם: ירדן ליפשיץ תאריך: 5 בדצמבר, תותחנים, מפעילת מנתץ שמעתי שיד אלוהים הונחה בשיבטה ושזה חלאת המין האנושי איך בא לי כבר להתגייס!

Avi1986

New member
גם אני מתגייס בדצמבר ../images/Emo6.gif

חחח.... תאריך גיוס: 09/12/2004. שם: אבי ז. לאן מתגייס: הלוואי והייתי יודע. מקווה שקרוב לבית. שאלה: האם מישהו יכול לומר לי לפי התאריך לאן אני מתגייס? אם מישהו רוצה "לתקשר" איתי הוא מוזמן לעשות זאת במסרים...

נדבהירש

New member
דצמבר כבוד../images/Emo70.gif

שם: נדב ה. תאריך גיוס: 1.12 תפקיד: אין לי שמץ, אבל משהו קרבי. ICQ: 85561281

pokegirl

New member
נכנסתי לפורום הזה רק לאחרונה, אבל-

שם: סבינה תאריך: 19 לדצמבר מתגייסת לקרקל אייסיקיו: 175697721 בהצלחה

פחחח

חחחח איזה באסה... עכשיו יצטרכו לעשות חדשים... נו טוב... שיביאו לנו את אלה... :)

טליק

New member
איזה דגל מדהים!!!!!!!!

מה קרן?!?!? איך הוא היה רע, למ הוא לא הביא לנו דגל?!?!?!?

nino11

New member
דצמבר כבוד!

שם: רועי פרץ גיוס:12.12 תפקיד: קצונה ייעודית בחיל הלוגיסטיקה (עברתי מיונים) אייסי: 287630918

למעלה