שרשור משחקי השנה- מה משחקי שנת 2016 שלכם?

שלי: Street fighter 5.

לדעתי ולטעמי street fighter 5 הוא משחק המכות הכי טוב שנוצר אי פעם. משחק שייזכה למעמד של timeless classic ביחד עם TLG מהמשחקים שיצאו השנה.

אמרתי כאן בפורום לא מעט פעמים שמשחקים הופכים להיות משהו שאני פחות ופחות מצליח להתחבר אליו,.אני מתחיל להרגיש כמו איזה זקן שלא מצליח להתחבר לדור החדש של הגיימרים ולטעם שלהם, אני לא מצליח להתחבר

לעולמות הפתוחים האלה ולכל הfetch quest החסרי נשמה האלה שנמרחים איזה 30 שעות, עם משימות של copy paste.

ואז מגיע SF5 ומזכיר לי שפעם הנוף היה נראה אחרת. פעם יכולת לשחק במשחק חצי שעה- שעה ביום ולקבל ממנו תחושת סיפוק אמיתית.

וזו הסיבה שלמרות שרכשית כמות גדולה של משחקים ב2016, השנה שיחקתי בעיקר בSF5.

קפקום פשוט התעוררו על עצמם, והזכירו לכל החובבנים (נאמקו, וורנר וכו')
מי המלך בזא'נר הזה.

לטעמי הסיבה שהמשחק הזה הוא משחק המכות הכי טוב אי פעם ונקודת מפנה בז'אנר היא שהוא שינה לחלוטין את כללי המשחק.

בSF5 האינטואציה שלך, היכולת שלך לקרוא את המחשבות של היריב חשובה לא פחות (ולטעמי יותר) מהרפלקסים והMuscle memory שלך.

כאן הרפלקסים והיכולות הפיזיות שלך משחקים פחות תפקיד והמשחק רק הפך למורכב בהרבה כתוצאה מכך. הוא גם המשחק הכי הוגן בז'אנר מאז סטריט פייטר 2.

אהבתי השנה מאוד גם את uncharted 4 דרגון קווסט 7 ואחרים, אבל אף אחד מהם בשבילי לא יקח את המקום של SF5 השנה.
למרות שב2017 אני הולך לעשות המון השלמות משחקים
.

semes100

New member
איזה השלמות משחקים אתה הולך לעשות ב-2017?

בכלל בן כמה אתה? מדבר על דור צעיר...נראה לי שסביב הגיל שלי

הרבה השלמות

הכי חשוב לי להשלים את אלה (בסדר הזה)
the last guardian
firewatch
deus ex mankind divided
doom.

אני כולה בן 29 לא כזה זקן או משהו, אבל עדיין אני כבר לא מרגיש קהל היעד של חברות הפיתוח יותר, יש יותר מדי משחקים שלא מדברים אלי בשוק וזה לא היה המצב בעבר.

אל תבין אותי לא נכון אני עדיין חושב שדור הפלייסטישן 4 הרבה יותר טוב מדור הפלייסטישן 3,בדור הזה לפחות רוב הסדרות שאני אוהב חוזרות או אמורת לחזור מתישהו אחרי הפסקות של שנים.

הבעיה היא שעד שהסדרות שאני אוהב יוצאות יש לך המון משחקי עולם פתוח חסרי נשמה כמו far cry Primal, watch dogs 2 (לפחות WD1 היה משחק עם נשמה משלו, גם אם העלילה שלו היתה עקומה) ומשחקי Assassin's Creed

אני בטוח שיש אנשים בגילי וגם כאלה שהרבה יותר מבוגרים ממני שנהנהים מהמשחקים שהזכרתי זה הכל עניין של טעם אחרי הכול ומי שנהנה זכותו ואני ממש מקנא בו :)

אני פשוט מתבאס על עצמי שיש לי בקלוג ענקי של משחקים שלא הכי בא לי לשחק
וזה מונע ממני לקנות את המשחקים שאני ממש רוצה לשחק כמו היטמן :(.

וגם כמובן זה שהמשחקים שאני ממש רוצה עוד לא יצאו ויש מהם פחות בדור הזה, ככה זה :( (אבל עדיין יותר מאשר בדור הפס3 הוא היה ממש זוועה של שוטרים צבאים)

semes100

New member
כתבת בדיוק את המשחקים שאני אוהב...

ואני יותר צעיר ממך, נראה לי שזה יותר עניין של העדפה

רואה שאתה יותר צעיר
?

לא כתבת בן כמה אתה אז אני לא יכול להתייחס למה שגיבש את הטעם שלך.
הטעם האישי שלי התגבש בסוף שנות ה90 על הפלייסטישן הראשון/משחקי המחשב של תחילת שנות ה2000.

(ברור שהייתי גיימר הרבה לפני השנים האלו, אבל בשנים האלו כבר שמתי לב שיש לי טעם ספציפי במשחקים :)

אני מתאר לעצמי שאם אתה צעיר יותר את הטעם האישי שלך פיתחת בדור הפלייסטישן 3 (למרות שכנראה שיחקת במשחקים קודם לכן)

וזה משפיע על הטעם שלך.

זה לא שאלה משחקים רעים או משהו, ואני שמח בשבילך שאתה נהנה והייתי מת גם להנות, כי משחקים זה התחביב העיקרי שלי וממש מבאס אותי לא להנות מכל הז'אנרים והסוגים.

העולמות הפתוחים שמריצים אותך מנקודה X לנקודה Y כדי לרדוף אחרי אדם Z
או אומרים לך לנהוג מנקודה A לB תוך 7 דקות, פשוט לא בשבילי :(

זה לא שבעבר לא היו משחקים סטייל FAR CRY בטח שהיה project igi לדוגמא, אבל הם לא היו עולם פתוח מעפן כזה.

semes100

New member
תשמע, אני לא נהנה רק מעולמות פתוחים

למרות ש-AC אני מאוד אוהב. אני גם נהנה ממשחקי פלטפורמה. למשל עכשיו אני משחק את ה-order 1886, דווקא די נהנה, לפני זה שיחקתי את ראנ'ץ וקלארק החדש. אבל אני לא מתחבר בכלל למשחקי ספורט (פיפה למשל) או למשחקי מכות

amithas190

New member
רק חברות בודדות יודעות לעשות עולם פתוח

היום אני לא עושה משימות צד בשום משחק למעט משחקים של רוקסטאר ופרוג'קטרד.

amithas190

New member
אני הייתי נותן

עלילה -MAFIA3
משחקיות וגרפיקה UNCHARTED4
&nbsp
תעוזה וחדשנות - battelfield1 שהחזירו את משחקי היריות לעבר הרחוק. אני מאמין שהמשחקים העתידיים שנקבל יתבססו על מלחמות עבר.

meishar84

New member
מרץ

המפות במשחק הזה אדירות,
&nbsp
אלה שהכי האהובות עליי במיוחד הן:
Argonne Forest, Monte Grappa, Suez, Giant's Shadow
במצב Conquest כמובן.
ניסית את הOperations ?

amithas190

New member
אני משחק רק OPERATIONS , אבל מתחיל להמאס קצת

תגיד אם אני יוצא באמצע המשחק אני עדיין מקבל את הנקודות?

meishar84

New member
כן, אתה מקבל את הנקודות היחסיות

מה הID שלך ? נתחיל לשחק קצת יחד

למעלה