שרשור מכירות והערכות שווי

חלוץ בן 17 - מתאמן ברמה...

Tzahi Ben-Yossef (141747078) בן 17, בכושר משחק סביר, בריא. בחור מקובל, מאוזן והגון. בעל נסיון איום וכושר מנהיגות בינוני. לאום: Israel מדד כישורים (TSI): 3 490 שכר: 4 600 NIS/לשבוע בעלים: sdery אזהרות: 0 פציעות: בריא כושר גופני: בינוני שוער: איום קישור: עלוב מסירה: בינוני משחק אגפים: טוב הגנה: סביר הבקעה: טוב מצבים נייחים: גרוע

boten d

New member
מישהו רוצה?

שוער סביר בן 21. יצא למכירה על 0 אתמול בלילה. כרגע עומד על 5,000 ש"ח

K o f m a n

New member
שחקנים למכירה. על רמה! זולים ביותר!

Yannay Mashiach (95200514) בן 19, בכושר משחק סביר, בריא. בחור נעים, חם מזג והגון. בעל נסיון גרוע וכושר מנהיגות סביר. לאום: Israel מדד כישורים (TSI): 8 450 שכר: 7 500 NIS/לשבוע בעלים: T.A Yellows אזהרות: 0 פציעות: בריא כושר גופני: בינוני שוער: איום ~קישור: חלש~ מסירה: עלוב ---> משחק אגפים: נהדר <--- הגנה: חלש הבקעה: חלש מצבים נייחים: עלוב --------------------------------------------------------------------------------------------- Włodzimierz Krywalski (110624459) בן 19, בכושר משחק טוב, בריא. בחור נעים, חם מזג וישר. בעל נסיון איום וכושר מנהיגות בינוני. התמחות: בלתי צפוי לאום: Polska מדד כישורים (TSI): 5 820 שכר: 6 360 NIS/לשבוע כולל 20% בונוס בעלים: T.A Yellows אזהרות: 0 פציעות: בריא כושר גופני: סביר שוער: איום קישור: עלוב מסירה: עלוב ---> משחק אגפים: מבריק <--- הגנה: גרוע הבקעה: חלש מצבים נייחים: חלש

K o f m a n

New member
שחכתי לציין

מועד סיום: 29.11.2006 ב 21:09 זאת אומרת מחר בסביבות עשר ועשרה בערב

K o f m a n

New member
~~@@!!המכירה שלהם נגמרת היום!!@@~~

המכירה נגמרת היום! תציעוווווווו!!!!!!!!

R e A

New member
../images/Emo41.gifמתאמנים למכירה עד מחר../images/Emo41.gif

כל המכירות מסתיימות מחר בין 16:22 ל16:25 Ram Tishbi (113630245) 18 years, inadequate form, healthy I speak Hebrew! A sympathetic guy who is calm and dishonest. Has disastrous experience and solid leadership abilities. Stamina: inadequate Goalkeeping: disastrous Playmaking: formidable Passing: inadequate Winger: wretched Defending: inadequate Scoring: disastrous Set Pieces: poor קשר פורמי בן 18 עם משניות, חצי ליצן! עומד כרגע על 2 מליון! Udi Koren (76676327) 20 years, weak form, healthy I speak Hebrew! A controversial person who is tranquil and honest. Has disastrous experience and weak leadership abilities. Speciality: Head Stamina: wretched Goalkeeping: disastrous Playmaking: excellent Passing: weak Winger: passable Defending: poor Scoring: poor Set Pieces: wretched וינגר בן 20 עם אקסלנט בקישור ופאסבל באגף! על מאתיים אלף בלבד! Elhanan Sever (140579239) 17 years, passable form, healthy A pleasant guy who is temperamental and honest. Has disastrous experience and weak leadership abilities. Stamina: poor Goalkeeping: disastrous Playmaking: poor Passing: weak Winger: poor Defending: solid Scoring: wretched Set Pieces: poor בלם בן 17 עם סוליד בהגנה! על אפס! Betzalel Yehezkel (137286354) 18 years, poor form, healthy A sympathetic guy who is calm and honest. Has disastrous experience and poor leadership abilities. Speciality: Unpredictable Stamina: weak Goalkeeping: disastrous Playmaking: poor Passing: weak Winger: inadequate Defending: poor Scoring: solid Set Pieces: poor חלוץ בן 18 עם סוליד סקורינג! על אפס! Dor Rosenblum (141761886) 19 years, passable form, healthy A controversial person who is fiery and righteous. Has disastrous experience and inadequate leadership abilities. Speciality: Unpredictable Stamina: inadequate Goalkeeping: disastrous Playmaking: poor Passing: poor Winger: inadequate Defending: wretched Scoring: passable Set Pieces: poor סתם שחקן שאני מנסה למכור לפני שאני מפטר! על 0! Izhar Avivi (139890368) 18 years, passable form, healthy A pleasant guy who is calm and honest. Has disastrous experience and weak leadership abilities. Speciality: Technical Stamina: weak Goalkeeping: disastrous Playmaking: passable Passing: poor Winger: poor Defending: poor Scoring: poor Set Pieces: weak עוד שחקן די מעפן שאני סתם מנסה למכור! על 0!

o r i z i

New member
רכש חדש וכנראה זמני

נקנה תמורת 255,000 . היה שווה? יקבל אימון כושר גופני ויוצע למכירה. בכמה ימכר בערך? או ששווה להשאיר אותו כחיזוק? Jean-Baptiste Soulès (140708591) בן 17, בכושר משחק סביר, בריא. בחור נעים, רגוע והגון. בעל נסיון איום וכושר מנהיגות בינוני. לאום: France מדד כישורים (TSI): 520 שכר: 4 080 NIS/לשבוע כולל 20% בונוס בעלים: zifroni אזהרות: 0 פציעות: בריא כושר גופני: בינוני שוער: איום קישור: חלש מסירה: גרוע משחק אגפים: מצוין הגנה: גרוע הבקעה: גרוע מצבים נייחים: עלוב שערים בקריירה: 0 שלישיות בקריירה: 0 שערי ליגה העונה: 0 שערי גביע העונה: 0

DEANC

New member
הוא לא נראה לי גבוה, להפך

נקווה בשבילך שאני אוכל את הכובע.

קצת פחות מ3 מליון. היה שווה?

Stefan Sedhall (66145755) בן 21, בכושר משחק בינוני, בריא. בחור מקובל, רגוע והגון. בעל נסיון גרוע וכושר מנהיגות גרוע. לאום: Sverige מדד כישורים (TSI): 10 380 שכר: 20 040 NIS/לשבוע כולל 20% בונוס בעלים: Jack Daniels LTD אזהרות: 0 פציעות: בריא כושר גופני: מצוין שוער: איום קישור: מבריק מסירה: עלוב משחק אגפים: חלש הגנה: חלש הבקעה: עלוב מצבים נייחים: חלש שערים בקריירה: 0 שלישיות בקריירה: 0 שערי ליגה העונה: 0 שערי גביע העונה: אמור להביא לי מצב למקום 4-6 בעונה הבאה.

o r i z i

New member
זה עצוב ../images/Emo7.gif

הקנייה עצמה מעולה. אבל המחירים זה פשוט ביזיון. מחכה כבר שיהיה לי כסף לקשר בריל'.

tablul

New member
אתם חייבים לראות את זה../images/Emo70.gif

מכרתי בלם מגני בן 21 בפור פורם בלי ניסיון עם טי אס איי 10 אלף ב5.9 מיליון. תראו מה קניתי ב5.85 מיליון: 22 years, passable form, healthy A controversial person who is calm and upright. Has weak experience and passable leadership abilities. Nationality: Norge Total Skill Index (TSI): 14 720 Wage: 51 000 NIS/week including 20% Bonus Owner: the_snailsteam Warnings: 0 Injuries: Healthy Stamina: wretched Goalkeeping: disastrous Playmaking: passable Passing: weak Winger: wretched Defending: world class Scoring: weak Set Pieces: inadequate אני לא יודע מה קורה לשוק אבל תראו איזה יופי- נכון שהפסדתי קצת מיסים אבל בברוטו קניתי בלם ברמה אחת מעל, עם משניות טובה, ניסיון וויק _לעומת רצ'ד) ועוד חסכתי בעיקרון כסף. מכרתי ב5.9 וקניתי ב50 אלף פחות.

tablul

New member
כמה שהמשכורת יקרה ככה השחקן איכותי

המשכורת לא ממש מפריעה לי..

mg6006

New member
זה נכון

אבל בשלב מסוים המשכורת מעיקה אני התחלתי לעשות קיצוצים אחרי שתפסתי את עצמי עם 600 אלף משכורת בליגה 5

tablul

New member
חחחחח

אני בליגה 5 עם משכורת של 750 אלף לפני השחקן הזה שייקח עוד 60, לפני העדכון משכורת של הוינגרים שלי ולפני קשר איטי או טיטניק נוסף שיבוא.. במבט של שבועיים עם משכורות של 750 אני מסיים בפלוס של חצי מיליון.. אין על עך מה לעשות כשאתה צריך לשדרג את הקבוצה....

mg6006

New member
אני מפחד מהמשכורת

כי האצטדיון שלי רק 21.5 זאת אומרת שאני מסיים את השבוע במשחק גביע עם פלוס של איזה 100 אלף

tablul

New member
תגדיל ומהר

אחרי ששינו את המחיר של בנייה ל50 אלף, אפשר לבנות הרבה פעמים בקצת כל פעם. אתה מפסיד המון כסף וחבל! יש לי אצטדיון של 57 אלף ויצא לי למלא אותו פעם אחת העונה אבל מילאתי המון פעמים 45-50 אלף. תגדיל ל30, אם תמלא אותו תגדיל עוד.

למעלה