שרשור: מי אוהב את רוני? אני!

hozalitoosh

New member
שרשור: מי אוהב את רוני? אני!

אני מת על רוני! היא חמודה! מצחיקה! יפה! מוכשרת! את ליבי- אני לא אוהב למה היא קצת תופסת תחת על כל הסיפור הזה עם רפי ורן... אפילו שגם ארת רן אני לא אוהב... תחזירו לי את אליענה!!! בכל מקרה- אם אתם גם אוהבים את רוני תשרשרו לי הודעה!!!

גם אני. רוני באמת חמודה יחסית לליבי

רוני עוד איכשהוא גזעית כזאת ראש טוב. ליבי כל כך רואים שהיא פאקינג נסיכה מפונקת! הלוואי שהיא הבאה שתעוף.

ליבי אחלה

אני חושב שליבי צריכה להישאר היא יפיפיה וביזכותה יש אקשן בוילה אין טעם להעיף אותה בשלב הזה צריך לתת לה צ'נס

רוני באמת מזכירה את אליענה בקטע

שהיא כאילו "יוצאת הרעה" בכך שהיא מבקשת מאנשים לשמור על הניקיון והסדר ולשטוף כלים. גם אליענה אז התעצבנה על כולם בסלון אחרי שאמרו שהיא שטלתנית כי היא ביקשה מהם לא לשים סיגריות בתוך הכסות או משהו ("אל תשחקו לי אותה שאני שטלתנית לכו להזדיין כולכם עכשיו תפתחו את הפה ותהיו אתם הרעים").

מסכימה!!!

ליבי מעצבנת.... היא אומרת שרוני יוצרת מהומות..אבל היא בעצמה לא שותקת וממשיכה לדר על זה.... רוני חמודה למרות שהיא יצאה קצת מושפלת בעיני בקטע של אוהד וליבי נראת חמודה והכל..אבל מ-ע-צ-ב-נ-ת!

ryanecence

New member
הזמן עושה את שלו חכו חכו ...

כולם סבבה רק הזמן בווילה עושה את שלו וחופשי ליבי קצת תופסת מהקטע קצת מזכיר את דקלה אבל בקטע אחר

roykan

New member
רן הומוסקסואל

רק סנג'ר קיבוצניק כמו רן יכול לתת ליאפית עקומה שחסר לה כוס בין הרגליים, עם התחת הכי דוחה שראיתי,אינטליגנציה אפס וקרירות מינית שנובעת מחוסר בטחון עצמי ומזה שהיא הטיפוס הכי ישראלי, הכי משעמם ושהכי דוחה אותי....רק רן הסנג'ר הזה שקלטתי אותו מהתחלה ,יכול לתת לליבי הנחותה הזאת, לעשות ממנו כתף לעת צרה וידיד הומוסקסואל שלה..כי היא אוהבת כאלה... רן!!! לא יצא לך ממנה כלום!!! היא יבשה והיא מתנהגת כמו נאד שתקוע בתחת!!!! ונגיד שתשכיב אותה, אני במקומך לא הייתי מתגאה בזה ,כי זה בטח מה זה משעמם לזיין אותה....איכסססססססססס

hozalitoosh

New member
לא הגזמת קצת?

קודם כל, אני מקווה שאתה מדבר על ליבי ולא על רוני! אבל חוץ מזה- תירגע! למה לקלל? למה להיות מגעילים בפורום הזה? -אתה מנשק את אמא שלך עם הפה הזה?-

צלילי1

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אבל זה נכון ליבי בכלל לא לרמה שלו........מה הוא בכלל מוצא בה?!

crazylife

New member
אני לא כל כך אוהב את רוני, אבל

בקטע של המריבה שלה עם ליבי המפונקת והמגעילה רוני 100% צודקת!!!! רוני באמת חמודה, יפה, לא כל כך מצחיקה, יותר זיינית שכל, אפשר להגיד שהיא מוכשרת, אבל היא מזה תופסת מעצמה!!!!, כימעט כמו ליבי.... על הפרק השלישי (שהיא אמרה באודישן שריאיינו אותה שכל החברים שלה אמרו לה שהיא יפה ומוכשרת והיא ממש תופתע אם היא לא תיכנס לוילה) סימנתי אותה לרעה על השחצנות המוגזמת (זה מעבר לביטחון עצמי מופרז).... עוד נקודה רעה- היא נידבקת/נידבקה יותר מדיי לתחת של אוהד והיא לא הבינה שהוא לא רוצה אותה.... ליבי לפי דעתי סוף סוף גילתה את הפרצוף האמיתי שלה, אחרי שבועיים של העמדות פנים, היא מפונקת, לא מחונכת, מגעילה (בדיבור), תופסת מעצמה, ונכון לרגע זה היא המועמדת הראשונה להעפה.

aviv lu 606

New member
רוני מעצבנת

איכס היא כזאת מכוערת ושמעצבנת מההתחלה לא סבלתי אותה

saggyb

New member
ליבי חמודה!

אנשים תקלטו! ליבי אולי באמת הגזימה עם התגובה שלה כלפיי רוני, אבל זה בגלל שהיא הייתה עצבנית וכמו שאומרים "אל תשפוט אדם בשעת כעסו". ורוני היא בסדר, חוץ מזה שהיא מסוג האנשים שאם הם יצטרכו הם ידרכו על כל אחד, בשביל עצמם...והיא אומרת שהיא מאוהבת באוהד(עלק...) היא מאוהבת בעצמה יותר מידי... בקיצור...תנו לליבי יותר זמן להוכיח את עצמה, ותנו עוד זמן בשביל שרוני גם תחשוף את עצמה...! יאללה ביי

shirusha

New member
../images/Emo41.gifרוני שווה ליבי מעצבנת ../images/Emo41.gif

אני חושבת שרוני ריאליסטית יש לה כישרון ..... והיא לגמרה מחורמנת על אוהד חחח.. וחוץ מזה היא צודקת בקטע של הניקיון !! ליבי הזאת חוצפנית ומפונקת
...והיא ממש קיטור כל הזמן מעשנת!!! וחוץ מזה דרמה קווין... עם הקטע הדפוק הזה שהיא תקעה לרפי !! דפוקה...

למעלה