שרשור מטפלות ומסגרות לסופ"ש

• פותח הנושא ging2
  • פורסם בתאריך

ging2

New member
מחפשת מטפלת בהוד השרון מספטמבר

היי, אני אשמח לקבל המלצות על מטפלת בהוד השרון החלק המערבי מספטמבר לתינוקת בת 5 חודשים... תודה

טש טש

New member
../images/Emo41.gif מתפנה מטפלת נפלאה בחיפה../images/Emo41.gif

עבדה אצלינו כשנה וחצי טיפלה במסירות חום ותבונה בביתינו ויש לי לומר עליה רק טובות אשמח לתת פרטים במסר

ביאטוש

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifמטפלת \ משפחתון באשדוד

מחפשת מטפלת או משפחתון ואין לי מושג איך מתחילים, ויש לי שבוע וחצי לתחילת העבודה. אם למשהו יש מטפלת פנויה ומומלצת או משפחתון מצומצם ביותר .אשמח לכל המלצה. תודה מראש.

IcNיה

New member
כדאי לך לציין אזור וגיל התינוק

בינתיים תדברי עם אמהות/מטפלות בגינה. יש אפשרות לדחות את תחילת העבודה?

ביאטוש

New member
אין אפשרות.

זו עבודה בתחום , עם כל התנאים הנלווים , איך אומרים הזדמנות פעם בחיים. אם זו לא הייתה עבודה של פעם בחיים , לא הייתי אפילו חושבת על לעזוב את מעיין שלי. .

riki guy

New member
מתפנה מטפלת מקסימה בגבעתיים והסביבה

מטפלת מנוסה, חמה ואחראית עם המלצות (אפשרות למיידי) לטיפול בילדכם בין השעות 17:30-7:30 מאיזור רעננה כ"ס או גבעתיים ור"ג. לפרטים נא לפנות ללאה 054-7663985 09-8763773

myel

New member
שוב ממליצה על הגן שלנו בקריית אונו

אחרי תהפוכות של- כן נשארים בגן, לא נשארים בגן (כי עוברים דירה לעיר אחרת), הלוגיסיטיקה והשכנועים של סבא וסבתא גרמו לנו סופית להודיע אתמול בצער לגן שיובל עוזבת בסוף השנה....
אז....אם אתם מחפשים גן בקריית אונו לבני שנה וחצי +, ממליצה בחום על הגן שלנו- גן מקסים וחם עם מטפלות נהדרות שמשקיעות בילדים, עם מנהלת גן צעירה ומתוקה שכיף לדבר איתה, 2 חצרות ויופי של גן. אנחנו (ובעיקר יובל) מאוד מרוצים. פרטים נוספים במסר

2582

New member
המטפלת המקסימה שלנו מתפנה

מתפנה המטפלת המקסימה שלנו שעבדה אצלנו שלוש שנים ממליצה בחום !!! מעולה עם ילדים בחפשת עבודה באזור המרכז פרטים במסרים

תושתוש22

New member
../images/Emo207.gifכמה לוקחת מטפלת?

פרטית,נגיד מ8 וחצי עד שלוש? משהי יודעת סדר גודל?

../images/Emo41.gifמתפנה מטפלת בכ"ס

מעוניינים לצרף אלינו עוד תינוק/ת למקום חם ואוהב, ליחס אישי ואמיתי , לחום ואהבה, השקעה בילדים, אמונה כי כל ילד מיוחד בדרכו ולכל ילד יש את הצרכים שלו, וזה שמפקירים בידי את האוצר היקר ביותר שקיים עבורכם זה זכות ואני מאמינה בלב שלם שהילד שלכם יקבל פה את כל החום ואהבה הדרושים ואת המענה לצרכים שלו. אוכל ביתי חם וטרי ומזין ובריא יום יום, ובעיקר שלווה להורים ושקט נפשי. לפרטים צרו קשר עם בקי , והצטרפו אלינו לבית החם והאוהב שלנו 052-3401099 או 077-4661607 טל/פקס, או לדואר אלקטרוני [email protected]

עירית ע

New member
../images/Emo85.gifמתפנה מטפלת מעולה באזור ת"א, ר"ג

המטפלת של הפשוש שלי מתפנה. אישה מקסימה, חמה ואוהבת שיש לה נסיון רב שנים עם תינוקות וילדים. למי שמעוניינת בפרטים נוספים ניתן ליצור עימי קשר במסר.

olgaer

New member
לא, אבל אני רשמתי לגן מיץ פטל כי שמעתי עליו

המלצות טובות וגם בהחלט נראה בעת ביקורי שם.

תושתוש22

New member
../images/Emo4.gifנראה לכן אפשרי...

הבן שלי נמצא היום במשפחתון פרטי. ואני בבית בחופשת לידה. המשפחתון יוצא לחופשה ב8 באוגוסט, כך שיוצא שאני משלמת חודש מלא 1600 שח לשבוע. נראה לכן שיש אפשרות פשוט לא להכניס אותו באוגוסט? או שזה לא נהוג?

sexy nine

New member
זה אוגוסט הארור

לא רק חם ולח, גם משלמים על חודש מלא כשלא מנצלים עד הסוף ועל קייטנה לוקחים בנפרד. זה לא רק שלא נהוג, לא יתנו לך לעשות את זה.

פלגיה

New member
לא אפשרי

המוסכמה בכל הארץ היא שעובדים חלק קטן מאוגוסט ומשלמים על כולו. המטפלות צריכות להתפרנס גם בזמן הזה. אם לא היית נדרשת לשלם על אוגוסט, היית צריכה לשלם יותר על כל חודש.

למעלה