שרשור מזל טוב

LillipooT

New member
שרשור מזל טוב ../images/Emo70.gif ../images/Emo70.gif

לקרין ולגילי!! מזל טובבבבבבב...

לקרין וגילי! בלון|../images/Emo77.gif

המון המון המון המון המון
! אני מאחלת לכן באמת מכל ה-
הרבה שנים של אושר, בריאות והצלחה ושתהיה לכן את היומולדת הכי מדהימה בעולם!!!

סוף סוףף!!!

מה נשמע ? קודם כל : מזל טוב! מזל טוב! מזל טוב! מזל טוב! מזל טוב! מזל טוב! מזל טוב! מזל טוב! מזל טוב! מזל טוב! מזל טוב! מזל טוב! מזל טוב! מזל טוב! מזל טוב! מזל טוב! מזל טוב! מזל טוב! מזל טוב! מזל טוב! מזל טוב! מזל טוב! מזל טוב! מזל טוב! מזל טוב! מזל טוב! מזל טוב! מזל טוב! מזל טוב! מזל טוב!
הכנתי גם אנימציה! ב-
ר-ב-ה סטייס

../images/Emo15.gifאתן מתוקות...../images/Emo98.gif

תודה רבה לכולכן !!! אני אוהבת את כולכם מאוד !!! אבל השמחה לא כל כך מושלמת... כי אח שלי כרגע נמצא בחו"ל ... וגם טל בטיול שנתי ומאוד רציתי שהיא תהייה בפורום ביום הולדת שלי... אבל בכל זאת... אתן גדולות... בשבילי הכוכב הוא אתם... : ) ...Love You All ביי...

ד י י ז י

New member
לא לא לא!!!

אסור להיות עצובים ביומולדתתתת!!! טל תבוא מחר , ואח שלך יחזור מתישהו , ותפגשי אותם אבל אסור להיות עצובים ביומולדת!!! זה חוק!!! בדיחה לשיפור מצב הרוח: איש אחד עובר ברחוב ורואה ילד. הוא שואל אותו "ילד , מה השעה?" הוא עונה - "אני לא ילד! אני תות!!" האם רק אותי הבדיחה הזו מצחיקה כל פעם מחדש??

../images/Emo68.gifמזל טוב.......

ותגידי דייזי, את מוכנה להסביר את הבדיחה הזאת, אני אף פעם לא מבינה אותה.....

מזל טוב!!!!!!!../images/Emo65.gif../images/Emo23.gif../images/Emo105.gif

לקרינוש וגילי!! מזל טוב!! עד 18562 אלף שנה! הרבה בריאות,אושר ושמחה! תמשיכו להנות מדוסון!!! מזל טוב מזל טוב מזל טוב!! הרבה
ות ו
ים. בהצלחה בכל מה שתעשו!!! וקבלו ממני
קטנה..זר-
מזל טוב!!!

../images/Emo15.gifטלוווווש...../images/Emo98.gif

ישששש היא חזרה !!! איך היה בטיול ? ותודה על הברכות ( גם באי מייל וגם בפורום... ) ... Love You ביי...

ד י י ז י

New member
אהמ אהמ: ובכן..

הגעתי למקנה , שזה מתים לסוגים של אנשים.. יש כאלה שמתפוצצים מצחוק מהבדיחה הזו (אניייי!!), ויש כאלה שלא מבינים אותה.. וההסבר - זה מתחיל כרגיל.. איש שואל מה השעה , ופתאום הילד עונה שהוא תות!! מה הקשר?! אין!!! איןשום קשר ושום הגיון , ולכן זה מצחיק! (אותי לפחות..)

Digi Lista

New member
../images/Emo49.gif../images/Emo49.gif../images/Emo49.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

מצטערת על האיחור, לא הייתי בשום פורום למעט שלי בשבועיים האחרונים בגלל שאני מרגישה ממש לא טוב, אבל יומהולדת זה יומהולדת, אז מזל טוב ענקי מכול ה
והנשמה! אושר,בריאות,הצלחה,כוח להתמודד עם בעיות ולצאת עם חיוך ענקי אחרי שהתגברתן עליהן...ועזבו אני לא מקורית כרגע אז כול מה שאתן מאחלות לעצמכן אני מאחלת באופן כפול ומכופל! וגם לטל שגיליתי(באיחור)שגם לה היה לא מזמן יומהולדת כול הברכות תקפות
גם לי יש יומהולדת בקרב(עוד שלושה שבועות בערך...אבל איך שמתחיל עידן העקרבים אני כבר מרגישה שזה קרוב...)

למעלה