שרשור מוקדש ליובל - דין תומאס ולכל

מצב
הנושא נעול.
ככל הנראה, יהיו חנויות בעתיד.

תודה.....
הדרך לירושלים ארוכה ויש רק מסילה אחת אי אפשר היה להסתפק ב 2 רציפים?? התחנה מאוד יפה.... ככה שאין לי בעיה עם גודל וכמות גם יהיו משרדים של הרכבת נכון?
ככל הנראה, יהיו חנויות בעתיד.

fireman

New member
צביקה, זה לא מדוייק מה שאתה טוען

מפלצת בטון מיותרת לגמרי!
מצטער מאד אך תחנת מלחה היא מפלצת בטון מכוערת ומיותרת לגמרי! בזבוז אמיתי של כספים לשווא. במקום להוציא סכום הרבה פחות יקר ולשפץ ולשקם את תחנת החאן ההיסטורית רכבת ישראל בונה מבנה מיותר ומגוחך! אני אישית לא מתכוון לעולם להשתמש בתחנה מיותרת זו! לדעתי הנהלת רכבת ישראל והעומדים בראשה ביצעו פשע אמיתי כשלא שיקמו את תחנת החאן ובמקום זאת הקימו את מפלצת בטון מכוערת זו.
צביקה, זה לא מדוייק מה שאתה טוען
לעיתים עלות שיפוץ של מבנה ישן, שלא נאמר עתיק שנדרשת בו עבודות שחזור (במידה ורוצים שיראה כמו המקור) והתאמתו למצב הנוכחי כיום עלולה להיות יקרה כמו הקמת תחנה חדשה ואף יותר. בבאר שבע שחזרו את המבנה שנמצא בו מוזיאון הנגב, מבנה בגודל של וילה גדולה והוסיפו בו מעלית, רק השיפוץ שלו עלה כמעט 2 מיליון ש"ח כאשר יכלו להרוס אותו לגמרי ולבנות מבנה פי 2 יותר גדול ממנו ועוג היה נשאר עודף. אבל כאן הייתה חשיבות עליונה לשחזור של הקיים וזה עולה הון תועפות!

ולכאן תגענה הרכבות בעוד 7 חודשים:

חברי הפורום ללא יוצא מן הכלל: תמונות חדשניות ועדכניות מתחנת מלחה, מזויות שטרם נראו בפורום. כל הצילומים: אביתר רייטר, 15.09.2004.

אוהד11

New member
../images/Emo51.gif אביתר עבור התמונות

נקווה שאכן זה יהיה במאי 2005, ללא
עיכובים מיותרים.
אביתר עבור התמונות

elians

New member
מקווה שזה יהיה עוד 7 חודשים ולא

כרגיל דחיות... תמונות מעולות אביתר.... יש לי ממש אוסף תמונות ענק רק של מלחה... מכל מה שצלמת עד כה... עוד חודש חודשיים אסיים להוריד את הארכיון ואהיה עם היד על הדופק [או על העכבר] ואמשיך להוריד ולאסוף. תודה רבההההההההה

אין בעד מה. הנה קבל משהו לאוסף:

כרגיל דחיות... תמונות מעולות אביתר.... יש לי ממש אוסף תמונות ענק רק של מלחה... מכל מה שצלמת עד כה... עוד חודש חודשיים אסיים להוריד את הארכיון ואהיה עם היד על הדופק [או על העכבר] ואמשיך להוריד ולאסוף. תודה רבההההההההה
אזור הירידה מהקומה השניה (אולם הנוסעים) אל הקומה הראשונה (אזור יציאת והגעת הרכבות). אני טס לישון. לילה טוב.

elians

New member
תודה רבה ../images/Emo9.gif

אזור הירידה מהקומה השניה (אולם הנוסעים) אל הקומה הראשונה (אזור יציאת והגעת הרכבות). אני טס לישון. לילה טוב.
תודה רבה

המבנה הזה ממש עצוםם! ..... מענין לראות אותו בנוי עד הסוף... לילה טוב אביתר.... :)

תודה רבה, אביתר../images/Emo70.gif ../images/Emo24.gif

תודה רבה

המבנה הזה ממש עצוםם! ..... מענין לראות אותו בנוי עד הסוף... לילה טוב אביתר.... :)
תודה רבה, אביתר

תמונות אחת אחת... התחנה ממש יפה, ועצומה
קחו לדוגמא את תחנת חיפה מרכז או עכו, למשל... תחנת מלחה גדולה פי כמה, ועדיין חסר מבנה שלם..

yblumann

New member
תודה על התמונות

חברי הפורום ללא יוצא מן הכלל: תמונות חדשניות ועדכניות מתחנת מלחה, מזויות שטרם נראו בפורום. כל הצילומים: אביתר רייטר, 15.09.2004.
תודה על התמונות
אבייתר, כרגיל תמונות יפות וכרגיל טוב לראות בתמונות את התפתחות התחנה! Yoram

מצב
הנושא נעול.
למעלה