שרשור לפרק 9 של עונה 5, לאלה שרואות ביס :]

FireInsaid

New member
שרשור לפרק 9 של עונה 5, לאלה שרואות ביס :]

פרק ענק או מה??? D: הוא לא היה יותר מידי מצחיק, אבל מה שבאמת היה מדהים בו היה איך ששילבו את החום עם כל מה שקרה.. וקטע של טינה ובט במעלית...אוי אלוהים ;] אולי איילין צ'ייקן היא קקי, אבל היא יודעת איך לעשות סדרה טובה.. הקטע הזה כשמתנגן שיר; "everything is perfect now" וכולן שוכבות, זה היה בטח אחד הקטעים הכי טובים בסדרה, והשיר גם ממש התאים XD אין על הסדרה הזאת :} ואה כן, אני שונאת את אדל ^^ זהו...עכשיו תורכן! מה חשבתן על הפרק? :]

limors2

Active member
../images/Emo58.gif../images/Emo58.gif מעלי!

לסמן ספוילרים! זוכרת?

FireInsaid

New member
אבל למה זה ספוילר?

הפרק כבר שודר בטלויזיה, כך שלא נראה לי שיש סיבה לסמן ספוילר :]

limors2

Active member
אם זה שודר בטלווזיה אז בסדר../images/Emo3.gif

בטלווזיה בארץ, כמובן. לא סתם באינטרנט.

FFTL

New member
אבל יש כאלה שלא עוקבות בטלויזיה

ועדיין בעונות קודמות.

Shiri from the block

Active member
כמו שאמרנו- עונה 5 ו-6 לסמן תמיד ספויילר כי עדיין אלה עונות עוד חדשות ולא בהכרח כולן עוקבות אחרי זה. לשאר העונות תמיד להודיע בכותרת על איזה עונה מדובר שלא יהיו טעויות.

the l word 10

New member
פרק 9

פרק 9 זה הפרק אחד הפרקים הכי יפים איך שכולן שוכבות ואני גם מסיכמה איתך לא סובלת את אדל

vitekriver

New member
אחד הפרקים הכי אהובים עלי בתוכנית

אם לא האהוב ביותר טיבטי פשוט עשו את הפרק, עם האזכורים למאוורר שאנגיקה הכינה וכל הפלירטוטים הקטנים של בט וטינה וטיהנה מרגיעה את בט במעלית פעם טינה מרגיעה את בט ואח"כ בט סופר מרגיעה את טינה חחחחחחחחחח הסצינה במעלית כשהן מתנשקות הן נראות כל כך שלוות ומאוהבות אני שוכחת שהן נשואות לגברים ולא באמת לסביות ראיתן בשבסוף הפרק טינה מלטפת את הישבן של בהט ושבט כיפתה את החולצה לא טוב? שיין הייתה חברה כזאת טובה כשתמכה בגני ועזבה את הסט והעבירה את המכתב לניקי אדל דוחה או כמו ששיין אמרה סנייק און דה גראס גודי מטומטמת וחבל שהיא לא טבעה בבריכה כי היא במילא לא יכולה לצרוח היא חרשת מי ישמע וכשהיא נשכבה על בט אחרי הבריכה עברה לי צמרמורת איכס איכס דמיינתי אנשים שאני לא אוהבת מנסים לגעת בי פיכס טאשה ואליס ממש יפות ובכלל טאשה יפהפיה אבל גיליתי מה הפגם הענקי שלה מה הקולות האלה שהיא השמיעה? חשבתי שהיא יולדת ולא...... גני וניקי סתומות זה מסכם הכל ובקשר לשיין ומולי, בחיים לא נגעתי במישהי או משהו כזה אבל מי אומר לבחורה במיטה weird boobs???????? לא סובלת את הזוג הזה ולא בקונה את התרמית המתוחכמת עושה מה שבראש שלי אבל תמימה מולי

../images/Emo110.gif

א. "כי היא במילא לא יכולה לצרוח היא חרשת מי ישמע"? מה קשור, לעזאזל? בחורה חירשת יכולה לצרוח. היא פשוט לא תשמע את עצמה. השנאה המטומטמת הזו כלפיי ג'ודי מתחילה להגעיל אותי. זה שמישהי נכנסת בין הזוג האהוב עליכן לא אומר שצריך לשנוא אותה ולא אומר שבט שונאת אותה. ב. הקולות שטאשה משמיעה הם בדיוק הקולות שבחורה באורגזמה משמיעה, צר לי לאכזב אותך. ולא, לא ככה נשמעת אישה שיולדת.

למעלה