** שרשור לילה 4 היום ה19 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

8LIBI8

Well-known member
חחחח כבר הרחתי ריב זוגי מתקרב אבל הרגיע...שיט :p

fleebag

Well-known member
כמעט בטוחה שזיהיתי מבט המום שלו ממנה
03.38
"לא אכפת לי מה הם חושבים. לא אכפת לי...."דניאל יכול לקלל אותי בפנים ולא יהיה לי אכפת. מה לא בסדר בזה?"

המבט שלו אותו רגע, שבריר צלילות דעת
קלט את האטימות שבה

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
כמעט בטוחה שזיהיתי מבט המום שלו ממנה
03.38
"לא אכפת לי מה הם חושבים. לא אכפת לי...."דניאל יכול לקלל אותי בפנים ולא יהיה לי אכפת. מה לא בסדר בזה?"

המבט שלו אותו רגע, שבריר צלילות דעת
קלט את האטימות שבה
זו השעה
יש מצב שאת גם צריכה למדוד חום
לבוא לחבק אותך?

פאף פה

Well-known member
נזכרתי בת.ז. של נתנאל, שאלו אותו שם מה יעשה אם יהיה מחסור באוכל, ענה בפרצוף כעוס: ״לא יהיה״. ואם בכל זאת לא יהיה תקציב ויהיה חסר אוכל? ״לא יהיה!״. כבר אז ראו את ניצוצות האלימות שלו.

8LIBI8

Well-known member
נזכרתי בת.ז. של נתנאל, שאלו אותו שם מה יעשה אם יהיה מחסור באוכל, ענה בפרצוף כעוס: ״לא יהיה״. ואם בכל זאת לא יהיה תקציב ויהיה חסר אוכל? ״לא יהיה!״. כבר אז ראו את ניצוצות האלימות שלו.
נכון...כבר משם הוא לא בא לי טוב

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
למה
למה לחזור לת.ז ולכניסה
מזכיר לי שאמרתי שדיאן ממש חמודה ולא סבלתי את אופק :(

*הולכת לעמוד בפינה לחשוב על מה שעשיתי*

פאף פה

Well-known member
למה
למה לחזור לת.ז ולכניסה
מזכיר לי שאמרתי שדיאן ממש חמודה ולא סבלתי את אופק :(

*הולכת לעמוד בפינה לחשוב על מה שעשיתי*
גם אני לא סבלתי את אופק בהתחלה
לגיטימי לגמרי🌷
כפי שאמר מוטה גור: רק חמור לא משנה את דעתו😊

8LIBI8

Well-known member
במשימת ההפרדה הבאה עלינו לטובה ה"צבעים" שלהם ייצאו יותר החוצה, לא תהיה להם את הנחמה המרגיעה שלהם כאילו הם צמד הטובים נגד העולם הרע...הסרט שהם חיים בו יתנפץ לכמה שעות או אולי כמה ימים :devilish:

nicknick

Well-known member
מה אני אגיד לכם.... להקשיב לדיאן ולנתנאל עד אמצע הלילה, זה סוג של הרס עצמי שטרם הגעתי אליו... תהיו בריאים🤭

מצב
הנושא נעול.
למעלה