** שרשור לילה 3 היום ה-63 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

Insomnia 5

Well-known member
אופק יקר, נום לך ברוגע
תחלום חלומות מתנשאים...
אתה כל כך הרבה מעבר...
היחיד שהייתי יושבת איתו שם לשיחה על אספרסו כפול.
אפילו הייתי מסכימה שתגיע עם המכנס המקופל יתר על המידה.
יש משפט בגוסיפ גריל.. שאמר דן זה מ you ( שדי מזכיר את אופק.. )

You're no one until you're talked about.​

תן להם לקנא וללרלר ילד.. בזמן שאתם נם בשלווה.
רק תהייה חזק.

ליל מנוחה.

ניצנץ63

Well-known member
אופק יקר, נום לך ברוגע
תחלום חלומות מתנשאים...
אתה כל כך הרבה מעבר...
היחיד שהייתי יושבת איתו שם לשיחה על אספרסו כפול.
אפילו הייתי מסכימה שתגיע עם המכנס המקופל יתר על המידה.
יש משפט בגוסיפ גריל.. שאמר דן זה מ you ( שדי מזכיר את אופק.. )

You're no one until you're talked about.​

תן להם לקנא וללרלר ילד.. בזמן שאתם נם בשלווה.
רק תהייה חזק.

ליל מנוחה.
חבורה של נחשים אחד אחד, טליה, קאזם, שרין, דניאל, מרינה ולירן, בשיחות שלהם נשמע דבר אחד ברור - תיאום הדחה על אופק. כולם מאסו בו אחד בהשפעת השני. היחידים בקבינט שעוד נותנים לו יחס סביר ותלוי סיטואציות אלו דינה וריוואה.
כואבת לי הנשמה על מה שהם עושים לו, כי רוב הדברים שהם אומרים עליו הם העצמה של דברים שהם מזינים אחד מול השני, בדיוק כמו שאופק אמר (כשדניאל שאל על מה הדברים שמפריעים לו בבית).

אני מקווה שאופק יצליח להיות חזק בזמן שנותר ושלא ישבר, שיבין שמי שקובע זה הקהל, והקהל רואה את מה שעושים לו, והלוואי וחבורת הרשע הזו תעוף מהבית אחד אחרי השני. מה שבטוח זה שטליה מרחיקה את עצמה מהניצחון באופן ודאי עם היחס הזה כלפי אופק. בקבוצות של האח הגדול בפייסבוק יש כבר המון אנשים שלא יכולים לסבול אותה, וזה רק הולך ומתעצם.

8LIBI8

Well-known member
זאת העונה שהכי הרבה מדברים על אוכל
שברו שיאים חדשים
הם כל כך באובססיה שטליה נפרדה בלילה טוב והם אפילו לא שמו לב, ממשיכים בשלהם o_O

Coralim

Well-known member
מעבר לכל משחק ומעבר לפרסונות השנויות במחלוקת באולפן נווה אילן, מתסכלים יותר מכל הם ההנחיות,הבימוי וההכוונה לגבי הדרך הנכונה לפעולה שניתנת חינם ליקירי ההפקה. מנרמלים שניים, שלושה מתחרים
( בדרך כלל על גבה של טליה). האנשים לפתע עוברים שינוי יסודי במהותם כדוגמת נתנאל וכדוגמת שרין שקיבלה הנחיה ברורה לשנות את דרך התנהגותה הכל כדי להשיג עבורם קונצנזוס ולקדמם במשחק.

יאללה ביי

מצב
הנושא נעול.
למעלה