** שרשור לילה 2 היום ה78 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

זויהה

Well-known member
קארין נחש סמוי
רק חכמים כמוני זיהו אותה
אלמוג דיי גלויה כשיוצא

קארין נחש סמוי
רק חכמים כמוני זיהו אותה
אלמוג דיי גלויה כשיוצא לה הפלורי
לא קניתי את המשחק הגרוע שלה לרגע היא הכי מסוכנת. היא ודרור שני נחשים שלאט ובבטחה מפלסים את דרכם לגמר. ומה יש בבחורה הזו? ריקה מתוכן לא נאמנה זגזגנית ומשעממת!

זויהה

Well-known member
לא ברורה לי אהבה העצומה של ג'וזי ליהודה כדבריו אהבת דם. בכלל החיבורים שלו מוזרים לי יונני קארין יהודה וכל החונטה שכבר עזבה מזמן (משמר הלילה) שאף אחד מהמם לא חיבבתי ואף העלו בי תחושת גועל. חבל כי כאדם אני באמת מחבבת אותו ויש לו באמת לב טוב ורגיש. אבל לעזאזל מה הוא מוצא בהם?!

סוף סוף הלינור הזאת יצאה, עצוב לחשוב שהיו אנשים שהצביעו לה מכמה מכשירים... אנשים לא הבינו שלינור צריכה להיות מודחת גם לטובתה. המערכת יחסים שהיא יוצרת עם שוגר דדיז רכושניים כמו רמי יכולה מאד להזיק לה בחיים והיא הזיקה לה עוד בבית האח הגדול. היא הייתה רק חיית מחמד תלותית ועלובה של רמי והיא רק הפכה ליותר ויותר קטנה וכלואה ככל שהיא נשארה איתו.

dotan282872

Well-known member
אחלה פרק לחונטה שלי. תום נסיך, קול ההיגיון והמתינות בבית. מעכשיו כל דבר שרמי יעשה זה בונוס - הוא מוציא מיהודה את כל האלימות שהקהל שכח ממנה. יונני הלכה וכבר לא תשרוף את ג'וזי. אלמוג נשארה ותמשיך לשרוף את יהודה ולהראות שהוא יגדל להיות רמי.

אחלה פרק לחונטה שלי. תום נסיך, קול ההיגיון והמתינות בבית. מעכשיו כל דבר שרמי יעשה זה בונוס - הוא מוציא מיהודה את כל האלימות שהקהל שכח ממנה. יונני הלכה וכבר לא תשרוף את ג'וזי. אלמוג נשארה ותמשיך לשרוף את יהודה ולהראות שהוא יגדל להיות רמי.
חחח אתה רציני? באיזה פרק של איזה סדרה בדיוק צפית?... רמי הראה בפעם ה20 ומשהו שהוא בריון צעצוע עלוב שמרשה לעצמו להתנהג איך שבא לו לאנשים ללא שום ביקורת עצמית. ראו את זה עוד כשהוא דיבר באופן מגעיל לדיירים כמו אילון וג'וזי וממש התנכל לאילון באופן דוחה מתוך בריונות טהורה אבל זה עבר מתחת לרדאר כי אילון היה לא פופולארי עם הדיירים בבית וכולם התמקדו ביהודה כי הוא התווכח עם הדיירים היותר מקובלים. ועכשיו רואים שהוא גם מרגיש בנוח להתייחס אל מישהי כאל רכוש ולומר לה לא לדבר עם אנשים אחרים או לאנשים אחרים לא לדבר איתה רק כי משעמם לו...
הבן אדם בריון צעצוע מגעיל ודוחה ברמות מוגזמות לגמרה שלא ראית אצל שום דייר באח הגדול(גם כאלה שממש לא אהבתי) ואתה תומך בוא רק בגלל אובססיה ליהודה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה