** שרשור לילה 2 היום ה66 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

Rosemary123

Well-known member
כמה נקודות מהפרק
- דינה וטליה- מה גורם וגרם לחלקכם לחשוב בשירשור תוכנית שזה בסדר לדרג נשים ע"פ המראה החיצוני שלהן? ועוד ע"י אישה מבוגרת ועוקצנית מול הבנות? זאת אישה מבוגרת שעושה זאת נטו לפגוע ולא, טליה לא התעצבנה כי לא שמו אותה ראשונה, היא התעצבנה כי זה לא במקום.

- אופק- היו פה דיבורים שהוא נרקיסיסט (סמוי) כאחת שהתמודדה עם נרקיסיסטית סמויה אני יכולה לומר בלב שלם שהוא לא עומד בקריטריונים הללו אחרי הפרק של היום.

- קאזם- התאכזבתי...היה הפייבוריט שלי אבל ההתנהגות הזאת של לתפוס קורבן כמזון ולרדת עליו כל הזמן נמאסה עלי. גם הקטע של הבצל עיצבן אותי כי ידוע שהוא לא אוהב בצל אז בשביל זמן מסך פתאום אתה רוצה לאכול בצל? צבוע לי. מעצבן אותי שהוא מרגיש שיש לו את הזכות לדבר לאנשים מסויימים איך שבא לו...
דרך אגב אני כן חושבת שהוא צדק בריב הקולה באלף אחוז- זה היה מתקציב אישי וברור לי שלנתנאל לא הזיז שהם "ניצלו אישה מבוגרת" הוא פשוט רצה אוכל כרגיל.

- שרין רישמית הדמות הכי לא נסבלת בבית, מעדיפה את דיאן פי מאה...דיאן הייתה חולנית אבל זה מה שהפך אותה לכ"כ מרתקת. שרין לא מרתקת, היא תינוקת מגודלת שתפסה יותר מדי ביטחון.

משה- הוא שחקן וברור שלא באמת בא בשביל שרין אבל מה היא מצפה? היא אמרה לו שהיא לא רוצה מה היא מצפה ממנו לעשות? היא ציפתה שהוא יריב עליה עם שחף, יפחד לדבר עם נתנאל וכ"ו...בעיה שלה שהכניסה אותו. הוא צבוע ברמות אבל אני מקווה מאוד שהיא תצא לפניו כי ההתנשאות שלה כלפיו מתחת לכל ביקורת. היא גם ממש אוהבת את העובדה שקאזם נתפס עליו.

האמת? מה שמדהים בעונה הזאת זה שבאמת אין אנשים שהם ממש פייבוריטים מובהקים, לכולם יש מלא צדדים רעים. אני מקווה שריוואה תיקח כי היא אחלה

נערך לאחרונה ב:

אופה קטנטנה

Well-known member
חחחחחח
גם אני מתה עליה.

ואפרופו, אהבתי את הפגישה עם בוגנים.
היא היתה מאופקת, אסירת תודה, אבל לא מתלהבת,
מעט נבוכה, ביישנית, ונהדרת.

merilue

Well-known member
כמה נקודות מהפרק
- דינה וטליה- מה גורם וגרם לחלקכם לחשוב בשירשור תוכנית שזה בסדר לדרג נשים ע"פ המראה החיצוני שלהן? ועוד ע"י אישה מבוגרת ועוקצנית מול הבנות? זאת אישה מבוגרת שעושה זאת נטו לפגוע ולא, טליה לא התעצבנה כי לא שמו אותה ראשונה, היא התעצבנה כי זה לא במקום.

- אופק- היו פה דיבורים שהוא נרקיסיסט (סמוי) כאחת שהתמודדה עם נרקיסיסטית סמויה אני יכולה לומר בלב שלם שהוא לא עומד בקריטריונים הללו אחרי הפרק של היום

- קאזם- התאכזבתי...היה הפייבוריט שלי אבל ההתנהגות הזאת של לתפוס קורבן כמזון ולרדת עליו כל הזמן נמאסה עלי. גם הקטע של הבצל עיצבן אותי כי ידוע שהוא לא אוהב בצל אז בשביל זמן מסך פתאום אתה רוצה לאכול בצל? צבוע לי. מעצבן אותי שהוא מרגיש שיש לו את הזכות לדבר למשה איך שבא לו...

- שרין רישמית הדמות הכי לא נסבלת בבית, מעדיפה את דיאן פי מאה...דיאן הייתה חולנית אבל זה מה שהפך אותה לכ"כ מרתקת. שרין לא מרתקת, היא תינוקת מגודלת שתפסה יותר מדי ביטחון.

משה- הוא שחקן וברור שלא באמת בא בשביל שרין אבל מה היא מצפה? היא אמרה לו שהיא לא רוצה מה היא מצפה ממנו לעשות? היא ציפתה שהוא יריב עליה עם שחף, יפחד לדבר עם נתנאל וכ"ו...בעיה שלה שהכניסה אותו. הוא צבוע ברמות אבל אני מקווה מאוד שהיא תצא לפניו כי ההתנשאות שלה כלפיו מתחת לכל ביקורת. היא גם ממש אוהבת את העובדה שקאזם נתפס עליו.
רוז,עשיתי לייק
מחר אקרא
הראש שלי כרגע מטושטש
תודה 😘

מצב
הנושא נעול.
למעלה