** שרשור לילה 2 היום ה100 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

meital38

Well-known member
נראה שהכניסה של גל השאירה את תום עם הרבה מחשבות. בהתחלה אמר שהוא משתגע מזה שהיא שם והוא לא יכול לראות אותה אך בסוף המשימה נראה היה שהוא במחשבות. גוזי וקארין דיברו לא יפה על גל ייתכן וגם אמרו את זה לתום מה שגרם לא להתכנס במחשבות. אני מאוד מקווה שהכניסה הזאת שלה לא תגרום לנזק לקשר שלהם כי נראה שהוט מחשב מסלול מחדש. חבל מאוד שגל תיפגע בסוף. אני בטוחה גם שקארין אמרה לו הליחה הזה מה היא חושבת על גל בלי אפשרות שהוא ישמע את הצד של גל. נראה שהמשימה קירבה אותו יותר לקארין למרות הכל. חבל שגל הסכימה לבוא למשימה זה לדעתי רק פגע בה יותר

מרגוליקו

Well-known member
נראה שהכניסה של גל השאירה את תום עם הרבה מחשבות. בהתחלה אמר שהוא משתגע מזה שהיא שם והוא לא יכול לראות אותה אך בסוף המשימה נראה היה שהוא במחשבות. גוזי וקארין דיברו לא יפה על גל ייתכן וגם אמרו את זה לתום מה שגרם לא להתכנס במחשבות. אני מאוד מקווה שהכניסה הזאת שלה לא תגרום לנזק לקשר שלהם כי נראה שהוט מחשב מסלול מחדש. חבל מאוד שגל תיפגע בסוף. אני בטוחה גם שקארין אמרה לו הליחה הזה מה היא חושבת על גל בלי אפשרות שהוא ישמע את הצד של גל. נראה שהמשימה קירבה אותו יותר לקארין למרות הכל. חבל שגל הסכימה לבוא למשימה זה לדעתי רק פגע בה יותר
עדיף לגל בלי תום.

תום לא יציב, מתנדנד, מושפע מהסביבה, נתון למצבי רוח, שוקע במרה שחורה, לא פתוח, לא משוחרר, חסר בטחון עצמי, תלותי, מחפש אישורים מהסביבה, יש בו משהו זקן, " ילד של אמא" - לדעתי יותר מידי.

גל צעירה אינטלגנטית, פתוחה, משוחררת, בעלת בטחון עצמי, חמודה מאוד וחכמה , חזקה עם חינוך טוב וערכים טובים.

עדיין , תום הוא בחור טוב וחיובי נראה שהוא מחונך היטב ומבית טוב, אבל בגלל כל הנ"ל שציינתי לא נראה לי שגל ותום יחזיקו מעמד בחוץ ...

מאחלת לשניהם הצלחה רבה ביחד או לחוד. מה שטוב להם .

אותי תום לא מעניין. היו לו כמה הבלחות חיוביות, אבל בכללי הוא די מיותר שם

ariela1612

Well-known member
הרבה ספקולציות, ליכלכו על גל? סה"כ אמרו שהיא שהיא לא נתנה לימית לדבר, אסור להם לדבר בינהם?? ולמה שיגידו לתום??? תום תמיד בסרטים על גל גם כשהיא הייתה בתוך הבית!
ג'וזי לא צריך להוכיח חברות לגל, הוא הוכיח את זה לאורך כל העונה. אין ריב אחד של גל שג'וזי היה נוכח והוא לא קם להגנתה, גם רק כדי לבדוק מה קורה, תמיד עמד חוצץ ונתן לה את המקום שלה, כשהיה צריך הוא גם התערב, אפילו יותר מחבר שלה! זה מרוח על כל הפרקים, מי שרוצה מוזמן לראות מהיום הראשון, גם על מור יצא בגלל הראיון שעשתה לגל והיא הייתה חברה שלו.
הוא מעולם לא לכלך עליה, זה בסדר להגיד שגל טעתה, כן היא גם טועה ואני שרופה עליה. (עובדה שהיא הכניסה גם את החבר שלה לסרטים) גם גל אמרה לליאור שג'וזי טעה בריב של הגריעינים ויותר מזה, ועוד אח"כ גל הרימה לו עם סטורי על השקשוקה. לא נראה לי שהיא מחייסת לזה חשיבות כל כך גבוהה.
אני יודעת שלא אוהבים את זה כאן, אבל אני בכל זאת אכתוב שוב. הקשר של גל וג'וזי מעל המשחק וכך גם הוא יישאר

meital38

Well-known member
לא ממש ראיתי...
אבל אם שיחה יכולה "להזיק" לקשר...
אז זה לא קשר
זה לא שיחה.
הרבה ספקולציות, ליכלכו על גל? סה"כ אמרו שהיא שהיא לא נתנה לימית לדבר, אסור להם לדבר בינהם?? ולמה שיגידו לתום??? תום תמיד בסרטים על גל גם כשהיא הייתה בתוך הבית!
ג'וזי לא צריך להוכיח חברות לגל, הוא הוכיח את זה לאורך כל העונה. אין ריב אחד של גל שג'וזי היה נוכח והוא לא קם להגנתה, גם רק כדי לבדוק מה קורה, תמיד עמד חוצץ ונתן לה את המקום שלה, כשהיה צריך הוא גם התערב, אפילו יותר מחבר שלה! זה מרוח על כל הפרקים, מי שרוצה מוזמן לראות מהיום הראשון, גם על מור יצא בגלל הראיון שעשתה לגל והיא הייתה חברה שלו.
הוא מעולם לא לכלך עליה, זה בסדר להגיד שגל טעתה, כן היא גם טועה ואני שרופה עליה. (עובדה שהיא הכניסה גם את החבר שלה לסרטים) גם גל אמרה לליאור שג'וזי טעה בריב של הגריעינים ויותר מזה, ועוד אח"כ גל הרימה לו עם סטורי על השקשוקה. לא נראה לי שהיא מחייסת לזה חשיבות כל כך גבוהה.
אני יודעת שלא אוהבים את זה כאן, אבל אני בכל זאת אכתוב שוב. הקשר של גל וג'וזי מעל המשחק וכך גם הוא יישאר
זה הקטע שכנראה גם עכשיו הכניסה את תום לסרטים משום מה. אולי כי היא היחידה שלא הרימה לקארין? אולי כי התווכחה עם ימית? ולגבי גוזי זה בסדר להגיד הכל אבל תלוי עם מי וליד מי ומתי הרי החבר הכי טוב שלו היה גרוע בהרבה יותר )נפנופי ידיים(

ariela1612

Well-known member
זה לא שיחה.

זה הקטע שכנראה גם עכשיו הכניסה את תום לסרטים משום מה. אולי כי היא היחידה שלא הרימה לקארין? אולי כי התווכחה עם ימית? ולגבי גוזי זה בסדר להגיד הכל אבל תלוי עם מי וליד מי ומתי הרי החבר הכי טוב שלו היה גרוע בהרבה יותר )נפנופי ידיים(
קארין לינור ואולי גם גל השלימו אתמול (ואני שמחה שהן לא יצאו עליה, כי שתיהן עשו טעות בפעם הראשונה שהן נכנסו ורק הרימו לקארין) זאת הייתה שיחה, הוא לא לכלך עליה בכלל, וליהודה הוא אמר כמה וכמה פעמים שהוא לא נותן לדבר. אגב הוא לא חסך בביקורת לא על יהודה וגם לא על גל, גם כשהיו לו טענות אליהם הוא אמר להם את זה.
וגם גל הייתה חברה של ג'וזי ותמכה בו לאורך כל הדרך בתוכנית, שלא ישתמע שרק ג'וזי היה חבר של גל, גם היא הייתה שלו ועל מלא!!

מכורה וחבל

Well-known member
זה לא שיחה.

אוקיי, צפיתי בהכל.
לא מבינה איך הגעת למסקנות האלה...

תום בסרטים זה המצב התמידי שלו
בטח אחרי שהוא רואה את גל,
הוא לא בטוח מה היא מרגישה כלפיו, עכשיו כשהם לא ביחד פיזית,
ומה קורה איתה בימים האלה שהוא לא "שומר" עליה.
את כל זה הוא אמר לאלמוג (חוץ מהחלק של ה"שומר")

את תום לא מעניין אם גל נכנסת לוויכוחים
הוא מכיר אותה - ככה היא.
הוא גם אמר לדרור בזמנו
שהיא תמיד נכנסת לקו האש ונשרפת
והוא מת על זה.

מכורה וחבל

Well-known member
לא ממש ראיתי...
אז זה לא קשר

meital38

Well-known member
לא ממש ראיתי...
אז זה לא קשר
זה לא רק שיחה...... הבנתיש כולם הרימו לקארין ורק גל לא. וגל נכנסה לויכוח עם ימית ופתאום לינור שצעקה חהיזהר מקארין הכניסה אותה לחמישיית הגמר שלה והוציאה את אורן משם.

מכורה וחבל

Well-known member
זה לא רק שיחה...... הבנתיש כולם הרימו לקארין ורק גל לא. וגל נכנסה לויכוח עם ימית ופתאום לינור שצעקה חהיזהר מקארין הכניסה אותה לחמישיית הגמר שלה והוציאה את אורן משם.
אולי זה באמת מה שהציק לו.
משום מה נדמה לי שהוא ממש לא רוצה שקארין תהיה בגמר
ואם לינור שמה אותה בחמישייה אחרי כל הדברים שאמרה...
מבחינתו זה איזשהו רמז למה שקורה בחוץ.
ואז... אפסה התקווה.

ariela1612

Well-known member
אני דיברתי על השיחה בספסל שם ג'וזי לא לכלך סה"כ אמרו שהיא לא נתנה לימית לדבר, לגבי המשפט, הן הבינו שהן עשו טעות בפעם הקודמת וזה רק הרים לקארין ובאו לתקן את הפעם הקודמת, וזה אכן מטופש שלינור הכניסה פתאום את קארין אחרי שפעם שעברה אמרה שיזהרו ממנה

ariela1612

Well-known member
מקווה שאיכשהו יתנו כרטיס לגמר לרמי😂 בפרצוף של הסימבות
מודיעה באופן חד משמעי שאם ג'וזי מקבל כרטיס לגמר כל ההצבעות שלי הולכות לרמי וכן הוא צריך לשבת שם יותר מזהבה עם כל האהבה שלי אליה

מכורה וחבל

Well-known member
אוקיי, אני הולכת לחפור בקטעים.

אני רואה את ג'וזי, קארין ואלמוג בספסל.

ג'וזי מתאר איך ימית דיברה וגל לא נתנה לה לדבר...
וציין שהוא אוהב אנשים כשאלה שמדברים ולא נכנסים לדברים של אחרים...

ג'וזי?????????? - היית חבר הכי טוב של יהודה.
יהודה.
יהודה.
זה שמפריע אפילו לעצמו באמצע שיחה.

ariela1612

Well-known member
אוקיי, אני הולכת לחפור בקטעים.

אני רואה את ג'וזי, קארין ואלמוג בספסל.

ג'וזי מתאר איך ימית דיברה וגל לא נתנה לה לדבר...
וציין שהוא אוהב אנשים כשאלה שמדברים ולא נכנסים לדברים של אחרים...

ג'וזי?????????? - היית חבר הכי טוב של יהודה.
יהודה.
יהודה.
זה שמפריע אפילו לעצמו באמצע שיחה.
אמר גם ליהודה ועל יהודה ולא פעם אחת

בגלל זה רוב השיחות עם יהודה הוא בעיקר שתק או ריחף

נערך לאחרונה ב:
לדעתי קארין צריכה לזכות. חכמה, למרות שהיא שקטה כזאת.
אחריה ג'וזי ואחריו רמי (רמי בלב כבד, בגלל הפה המלוכלך שלו).
מקום רביעי לדניאל וחמישי לאורן.
זהבה, תום ואלמוג אמורים להיות מודחים עכשיו, כך בעיני

ariela1612

Well-known member
לפי אתר שמועה:
אילון, אופיר, דלית, נועה, ימית ורונית הצביעו לכאורה לג'וזי זירה בתור מנצח העונה שלהם! גל בחרה בתום חיימוב לפי הצלבה של מספר מקורות, לינור כצפוי בחרה ברמי ורד יחזקאל הבגדדי בזהבה/קארין /רמי.
איזה טימטום זה אם ג'וזי יקבל כרטיס לגמר, מעדיפה שיועמד להדחה

מיק83

Well-known member
לפי אתר שמועה:
אילון, אופיר, דלית, נועה, ימית ורונית הצביעו לכאורה לג'וזי זירה בתור מנצח העונה שלהם! גל בחרה בתום חיימוב לפי הצלבה של מספר מקורות, לינור כצפוי בחרה ברמי ורד יחזקאל הבגדדי בזהבה/קארין /רמי.
איזה טימטום זה אם ג'וזי יקבל כרטיס לגמר, מעדיפה שיועמד להדחה
לא יזיק לו קצת נחת

מצב
הנושא נעול.
למעלה