** שרשור לילה 2 היום ה-70 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

Iakar

Well-known member
@נטשונת1234, מעתיקה תגובה שלי מהשרשור הקודם:

אוקיי, אז עם מי תהיה אם זה לא או או? ליה ואילנה? ואז היא לגמרי תקבור לעצמה את העונה. את מרינה גם לא אוהבים פה (בצדק). עם אופק היא לא מסתדרת. בר לא סובלת אותה. קאזם לא יושב איתה הרבה לאחרונה, וגם ריוואה יותר מחוברת לפרלמנט השני. אז תסבירו מה האלטרנטיבה. אני לא ממסכנת אותה, אני פשוט מסבירה מה התמונה בבית. תהיו ריאליים.

מכורה וחבל

Well-known member

אוקיי, אז עם מי תהיה אם זה לא או או? ליה ואילנה? ואז היא לגמרי תקבור לעצמה את העונה. את מרינה גם לא אוהבים פה (בצדק). עם אופק היא לא מסתדרת. בר לא סובלת אותה. קאזם לא יושב איתה הרבה לאחרונה, וגם ריוואה יותר מחוברת לפרלמנט השני. אז תסבירו מה האלטרנטיבה. אני לא ממסכנת אותה, אני פשוט מסבירה מה התמונה בבית. תהיו ריאליים.
@Iakar למה את מרגישה צורך בכלל להסביר?
מי שלא טוב לו יום טוב לו.
ואפשר לחשוב שאנחנו מדברים על אוהביה...
מי שאוהב אותה יאהב אותה כך או כך
ומי שלא אוהב אותה יאהב אותה עוד פחות
משום מה בחוסר אהבה יש תמיד לאן לרדת...

foreigner 3

Well-known member
@Iakar למה את מרגישה צורך בכלל להסביר?
מי שלא טוב לו יום טוב לו.
ואפשר לחשוב שאנחנו מדברים על אוהביה...
מי שאוהב אותה יאהב אותה כך או כך
ומי שלא אוהב אותה יאהב אותה עוד פחות
משום מה בחוסר אהבה יש תמיד לאן לרדת...
מי שלא טוב לו, הם אלו שטובים להם האחרים, ולא טליה.
הם רוצים שטליה תשרת את הפייבוריט שלהם.
היא לא האישו.

mimes17

Well-known member

למה באמת קאזם כבר לא יושב הרבה עם טליה? בא לי שזה יחזור להיות כמו פעם.. היה בינהם מלא צחוקים.. גם עם ריוואה..

מכורה וחבל

Well-known member
למה באמת קאזם כבר לא יושב הרבה עם טליה? בא לי שזה יחזור להיות כמו פעם.. היה בינהם מלא צחוקים.. גם עם ריוואה..
הם כן יושבים
אבל אני חושבת שקאזם עדיין בהלם של ההדחה של דינה
עוד לא חזר לעצמו.
אני יודעת שהוא וריוואה בטוב עם טליה.

בסדר555

Well-known member
בחיים לא דיברתי עם חברים על עגילים בתבור
זה קטע תל אביבי?

מצב
הנושא נעול.
למעלה