** שרשור לילה 2 - היום ה-22 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

tg151

Well-known member
הוא התנהג כבהמה.
אני לא אהבתי שהוא צעק. אבל זה היה בגבול הבסדר כי זה חלק מהשיחה והדיון בנושא כבד ורגיש. לא מצדיק אותו אבל גם לא היה כזה נורא. חשבתי כבר שהוא יצא עליה והעליב אותה. נראה לי ששחף הוא קצת כמוני. ככל שהוא מרגיש יותר בנוח עם אנשים ומרגיש יותר קרוב אליהם, הוא מרגיש בנוח להביע את עצמו בלי שייעלבו ממנו כל שניה. לא שאי פעם צעקתי על מישהו אבל זה היה בגבול הדק שזה היה סביר. הוא לא העליב אותה או משהו. חסר לו שיעשה את זה, כי אז באמת אני אמחק אותו. אני כן רוצה ששחף יהיה חלק מחבורת דינה וימחק לגמרי את דיאן ונתנאל כחברים

DontHateTheGame

Well-known member
אני לא אהבתי שהוא צעק. אבל זה היה בגבול הבסדר כי זה חלק מהשיחה והדיון בנושא כבד ורגיש. לא מצדיק אותו אבל גם לא היה כזה נורא. חשבתי כבר שהוא יצא עליה והעליב אותה. נראה לי ששחף הוא קצת כמוני. ככל שהוא מרגיש יותר בנוח עם אנשים ומרגיש יותר קרוב אליהם, הוא מרגיש בנוח להביע את עצמו בלי שייעלבו ממנו כל שניה. לא שאי פעם צעקתי על מישהו אבל זה היה בגבול הדק שזה היה סביר. הוא לא העליב אותה או משהו. חסר לו שיעשה את זה, כי אז באמת אני אמחק אותו. אני כן רוצה ששחף יהיה חלק מחבורת דינה וימחק לגמרי את דיאן ונתנאל כחברים
אני בעד שחף. יש לו כוונות טובות. הוא קצת לקקן אבל זה הישרדותי אצלו. הוא סיפר שתמיד היה צריך לגשר בין ההורים הגרושים שלו אז התרגל להיות קול ההיגיון.

willing

Well-known member
תרגום דינה מתימנית
עקרב=מישהו שעוקץ, אבל בערמומיות

היא זרקה את הביטוי מוקדם יותר לריוואה כשרצתה לתאר את אחד הדיירים/ות

willing

Well-known member
דלפ
במחשבה שניה, באמת לא הקשבתי לדיבורים של שחף
טליה לאחרונה צחצחה חרבות, החזירה לו לאחרונה על שתלטנות הטחינה ואולי עוד פעמים

אולי היא דיברה אליו מתוך אותה התנצחות סמויה.
מה שבטוח, האיש לא נעים כלפיה מההתחלה מבלי שהיה משהו בינה לבינו (עד כמה שידוע לי)
ועוד בטוח שאין לי מושג כי שכחתי מזה דלפ, סתם רציתי להשתמש בזה גם:)

merilue

Well-known member
דלפ

מה שבטוח, האיש לא נעים כלפיה מההתחלה מבלי שהיה משהו בינה לבינו (עד כמה שידוע לי)
חחחחחחח דלפ
דיעה לא פופולרית
ווילי את קורעת מצחוק

פאף פה

Well-known member
דלפ

ראשי תיבות שלמדתי רק לפני כמה ימים פה בפורום☺️

tg151

Well-known member
דינה דירגה את טליה 4 ואת אליאב 6??? wtf? אחרי כל מה שטליה עושה בשבילה ובלי קשר תמיד נחמדה לדינה

Moiya_1

Well-known member
דינה דירגה את טליה 4 ואת אליאב 6??? wtf? אחרי כל מה שטליה עושה בשבילה ובלי קשר תמיד נחמדה לדינה​
מאז החיבוק ונסיונות ההצמדות לאליאב ירדו לטליה נקודות אצל דינה. היא אוהבת אותה אבל את ההתנהלות שלה מול אופק היא שונאת.

ariela1612

Well-known member
דינה דירגה את טליה 4 ואת אליאב 6??? wtf? אחרי כל מה שטליה עושה בשבילה ובלי קשר תמיד נחמדה לדינה
היא אמרה שהיא מדרגת אותה ככה בגלל ההתנהלות שלה ולא בגלל האישיות.
דינה קלטה טוב מאוד שהיא רוצה את אליאב, אבל בגלל שאליאב התנשק עם בר וטליה ראתה שכבר אין דרך להחזיר אותו, עשתה סיבוב פרסה חזרה לאופק. דינה אוהבת את אופק והיא לא אוהבת את מה שהיא רואה ומה שטליה עושה לו.

tg151

Well-known member
היא אמרה שהיא מדרגת אותה ככה בגלל ההתנהלות שלה ולא בגלל האישיות.
דינה קלטה טוב מאוד שהיא רוצה את אליאב, אבל בגלל שאליאב התנשק עם בר וטליה ראתה שכבר אין דרך להחזיר אותו, עשתה סיבוב פרסה חזרה לאופק. דינה אוהבת את אופק והיא לא אוהבת את מה שהיא רואה ומה שטליה עושה לו.
תודה. באסה...

syoel

Active member
איפה רועי עוז שישים את השיר Hungry like a wolf כל פעם שנתנאל מכין ארוחות שחיתות..

מצב
הנושא נעול.
למעלה