**שרשור לילה - היום ה88 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

מיק83

Well-known member
איך הולך בבית?
מה שלום ג’וז?

מרדתי היום ולא הלכתי לעבודה - וגם לא צפיתי בלייב 🤷‍♀️

ziniozi

Well-known member
אלרגיה חמורה לקול של: (לפי רמת החומרה)
1. אורן - דציבלים מוגזמים, עד שנפטרנו מדרור
2. יהודה - חפראווי בצרידות בוקר שנמשכת עד הלילה
3. תום - האינפוףףףף המרוחחחח הזה

קול נסבל:
1. רמי
2. זהבה (כשהיא מדברת)

קול לא מציק:
1. ליאור
2. קארין

קול שלא ימאס לעולם:
ג'וזי

מי ששכחתי - מגיע לו.

פה זה לא בורדל1

Well-known member
אלרגיה חמורה לקול של: (לפי רמת החומרה)
1. אורן - דציבלים מוגזמים, עד שנפטרנו מדרור
2. יהודה - חפראווי בצרידות בוקר שנמשכת עד הלילה
3. תום - האינפוףףףף המרוחחחח הזה

קול נסבל:
1. רמי
2. זהבה (כשהיא מדברת)

קול לא מציק:
1. ליאור
2. קארין

קול שלא ימאס לעולם:
ג'וזי

מי ששכחתי - מגיע לו.
הקול הצווחני שיוצא לקארין שהיא צועקת מזעזע

סטילהוק1

Well-known member
ארבע וחצי שנים לאחר שהגישה תביעה נגד הפקת "האח הגדול", קשת ואנדמול, אור סיונוב פוצתה במאות אלפי שקלים

סתם ההפקה לא מעניקה פיצויים לדייר לאחר תביעה. גל בקרוב אצלך מתוקה, רק עוד כמה שנים והאמת כולה על העונה המכורה מראש הזאת ליקיר ההפקה הנוכל הפייק מהאמזונס וההדחה השקרית שלך ע"י ההפקה תיחשף בבית המשפט... ואני מקווה שיתפרו לרועי עוז הנוכל הכושל הזה את התחת ככה שלא יוכל להינות יותר לעולם.

Meirav654

Active member
ארבע וחצי שנים לאחר שהגישה תביעה נגד הפקת "האח הגדול", קשת ואנדמול, אור סיונוב פוצתה במאות אלפי שקלים

סתם ההפקה לא מעניקה פיצויים לדייר לאחר תביעה. גל בקרוב אצלך מתוקה, רק עוד כמה שנים והאמת כולה על העונה המכורה מראש הזאת ליקיר ההפקה הנוכל הפייק מהאמזונס וההדחה השקרית שלך ע"י ההפקה תיחשף בבית המשפט... ואני מקווה שיתפרו לרועי עוז הנוכל הכושל הזה את התחת ככה שלא יוכל להינות יותר לעולם.
איך אפשר להשוות את ההשפלות שאור עברה משי חי למה שגל, הילדה המפונקת עברה? אור עברה השפלות יומיומיות על המראה החיצוני שלה והוצגה כמכשפה. גל השפילה אנשים בבית לא פחות מאשר השפילו אותה. לקרוא לאנשים "אפס", "פרחה" ועוד שלל תפנוקים ולצרוח כל היום.
הכי הצחיק אותי כשהיא סיפרה בגאווה איך היא שיקרה בטירונות למפקדת שלה שהיא לא יכולה להחזיק נשק והתחילה לצעוק כדי שיתנו לה פטור. זה הרגע שהבנתי כמה הבחורה הזאת שחקנית ומזויפת. חושבת שמגיע לה הכל. היא גרה קרוב אליי והיא לא מסכנה, מרוויחה יותר טוב מכל האנשים בתוכנית הזאת.

2086Dvash

Well-known member
איך אפשר להשוות את ההשפלות שאור עברה משי חי למה שגל, הילדה המפונקת עברה? אור עברה השפלות יומיומיות על המראה החיצוני שלה והוצגה כמכשפה. גל השפילה אנשים בבית לא פחות מאשר השפילו אותה. לקרוא לאנשים "אפס", "פרחה" ועוד שלל תפנוקים ולצרוח כל היום.
הכי הצחיק אותי כשהיא סיפרה בגאווה איך היא שיקרה בטירונות למפקדת שלה שהיא לא יכולה להחזיק נשק והתחילה לצעוק כדי שיתנו לה פטור. זה הרגע שהבנתי כמה הבחורה הזאת שחקנית ומזויפת. חושבת שמגיע לה הכל. היא גרה קרוב אליי והיא לא מסכנה, מרוויחה יותר טוב מכל האנשים בתוכנית הזאת.
חבל ממש על הסילוף, היא ספרה שהנשק הפחיד אותה ממש, ונכנסה מזה להסטריה, ולא העזה להיכנס למטווח, אז להוציא אותה שקרנית זה פשוט לא.
חוץ מזה, רציתי להגיב לך גם בשרשור הקודם אבל הוא ננעל
כתבת:
"כי גל יודעת לעקוץ טוב כשהיא רוצה. אמרה על ג'וזי ויהודה שזו בושה שהם לא התחתנו והם כבר עברו את גיל 30. רק שכחה שהלאבר בוי שלה גם בן 33. היא מביכה בסתירות שלה."
זה לא סילוף, זה כבר שקר, היא דברה באופן כללי על הנושא הזה שגברים תלאביביים מוצאים את עצמם בגילאי ה30 עדיין לא נשואים, וממש לא הוציאה את הלאבר בוי שלה מהכלל הזה.

Meirav654

Active member
חבל ממש על הסילוף, היא ספרה שהנשק הפחיד אותה ממש, ונכנסה מזה להסטריה, ולא העזה להיכנס למטווח, אז להוציא אותה שקרנית זה פשוט לא.
כתבת:
"כי גל יודעת לעקוץ טוב כשהיא רוצה. אמרה על ג'וזי ויהודה שזו בושה שהם לא התחתנו והם כבר עברו את גיל 30. רק שכחה שהלאבר בוי שלה גם בן 33. היא מביכה בסתירות שלה."
זה לא סילוף, זה כבר שקר, היא דברה באופן כללי על הנושא הזה שגברים תלאביביים מוצאים את עצמם בגילאי ה30 עדיין לא נשואים, וממש לא הוציאה את הלאבר בוי שלה מהכלל הזה.
זה לא שקר. היא ישבה במשך שעה עם אלמוג על הספסל ואמרה לה שיהודה הוא האדם הכי נוראי שיש ועברה איתה על כל רגע שקרה מולו בבית ועובדה שהוא לא התחתן עדיין, כאילו מי היא שתשפוט אם בן אדם צריך להתחתן או לא.
בקשר לקטע עם הצבא, זה לא סילוף. ג'וזי השתיק אותה באותו הרגע שהבין שהיא מספרת דברים כאלה. היא ממש השתחצנה שהיא עשתה סצנה.
יש לי זיכרון טוב לשטויות לצערי ואני לא אכתוב סתם דברים.

2086Dvash

Well-known member
זה לא שקר. היא ישבה במשך שעה עם אלמוג על הספסל ואמרה לה שיהודה הוא האדם הכי נוראי שיש ועברה איתה על כל רגע שקרה מולו בבית ועובדה שהוא לא התחתן עדיין, כאילו מי היא שתשפוט אם בן אדם צריך להתחתן או לא.
בקשר לקטע עם הצבא, זה לא סילוף. ג'וזי השתיק אותה באותו הרגע שהבין שהיא מספרת דברים כאלה. היא ממש השתחצנה שהיא עשתה סצנה.
1. זו זכותה לחשוב כך, גם יהודה אמר עליה דברים נוראיים מאחורי הגב (כולל לפני שעה וחצי) ועוד לא הבנתי איך זה קשור לזה שאמרת שהיא אמרה לג'וזי ויהודה שהם בני 30 ועוד לא התחתנו, זה שתי דברים שונים לגמרי.
2. גם לי יש זיכרון מצוין, ואכן היא ספרה שעשתה סצנה, אך לא מבוימת ולא משוחקת, היא באמת פחדה מהנשק

svtar25

Well-known member
או
אני כתבתי על עצמי שעשיתי סצנה במטווח , כאילו רציתי להיות קל"ב ועשיתי סצנות. אז אולי בלבלתם אותי עם גל ..אני הצלחתי לקבל קל"ב..חבל שלא הלכתי ללמוד משחק😉 מה עשיתי להם , בשנת 97, הקאות , בכי, חרדה

Meirav654

Active member
כתבת:
אני אוהבת את יהודה, אבל יודעת שהוא מלא פגמים, אבל מעריצי גל משום מה מתכחשים ליהירות והתלהבות היתר שלה. תהיו אובייקטיבים. אני יכולה להגיד על עצמי שהתחלתי את התוכנית בסלידה מיהודה וחיבה לגל ורמי והכל התהפך. גיליתי את רמי האמיתי שמסתתר מאחורי הקול העדין. באמת האמנתי שהוא בן אדם מקסים וגיליתי מפלצת. אני באמת מאמינה שהוא האדם הכי רשע שהיה בהאח הגדול אי פעם, כי כל כך אהבתי אותו לפני.

2086Dvash

Well-known member
אני אוהבת את יהודה, אבל יודעת שהוא מלא פגמים, אבל מעריצי גל משום מה מתכחשים ליהירות והתלהבות היתר שלה. תהיו אובייקטיבים. אני יכולה להגיד על עצמי שהתחלתי את התוכנית בסלידה מיהודה וחיבה לגל ורמי והכל התהפך. גיליתי את רמי האמיתי שמסתתר מאחורי הקול העדין. באמת האמנתי שהוא בן אדם מקסים וגיליתי מפלצת. אני באמת מאמינה שהוא האדם הכי רשע שהיה בהאח הגדול אי פעם, כי כל כך אהבתי אותו לפני.
אפשר לבקש את האוביקטיביות גם מצד אוהדי יהודה, ואני ממש לא מתעלמת מהמגרעות שלה, זה לא קשור לסילופים עליה שצצים מידי פעם.
בלי קשר, תיעבתי את יהודה בטירוף, ולאחרונה, כן כן, דווקא עם אלמוג, (לא להרוג אותי) אני מתחילה לראות בו ניצני חמידות

סטילהוק1

Well-known member
גל הודחה ע"י ההפקה והועלמה אפילו בפרק ההדחה שלה. גל הובילה בסקרים לאורך כל העונה. מאז שההצבעות בחינם אין יותר פיקוח על ההצבעות וההפקה עושה מה בראש שלה משאירה ומדיחה את מי שהיא רוצה, כולל את המובילים בהצבעות אם הם לא יקירי ההפקה. גם בעונה הראשונה של רשת זה היה ככה, גם בעונה השנייה וגם העונה. בגלל שכל הדיירים חתומים על חוזה דרקוני שאוסר עליהם לתבוע את ההפקה גם בצדק עד שתוקף החוזה פג. כמו כן, כל הרווחים שהם עושים אחרי שיוצאים או העונה מסתיימת 25% מהם הולכים ישירות להפקה.

יסמין 💙

Well-known member

למה אור תבעה את ההפקה??

ניצנץ63

Well-known member

אמאל'ה איזו תמונה מעלפת! זה אמנם לא קשור לאח הגדול אבל זה הסולן של הלהקה הכי אהובה עלי בעולם! גם אתה מעריץ שלהם?! o_O

פלוידיאנית

Well-known member
הנה עכשיו עוד דוגמא טיפוסית לקארין שמצפצפת על כולם:
קארין שואלת על הספסל בחצר: אתם נישארים פה? ואז קמה ללכת לכיוון הבית
ג׳וזי עונה לה: אני הולך לשרותים
היא ממשיכה לכיוון הדלת ופולטת אחכ אה? וממשיכה כאילו לא מענין אותה מי נתן לה תגובה
היא פותחת את הדלת כשיהודה בא לקראתה מכיוון הבית אבל היא לא מחזיקה את הדלת פתוחה עבורו אלא ניכנסת כאילו הוא אויר והדלת ניסגרת בפניו
הוא מעיר לה על כך והיא אפילו לא עוצרת לשמוע, היא כבר בפנים
הבחורה יצור לא חברתי בעליל

מצב
הנושא נעול.
למעלה