** שרשור לילה היום ה43 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

רינה 157

Active member
זה ברמה של קטסטרופה,מלחיץ שזה ימשיך כך
אתמול בלילה היא דיברה עם קארין ולא הפסיקה לנבל את הפה....ואם זאת הרמה אז ממש כדאי להפסיק לצפות....
כדי להציל את העונה צריך להיות ליהוק מאוד מבריק לכניסה השנייה ובטח שלא דניאל גרינברג.....

zoecho

Well-known member
קיצור אוהבי יהודה עכשיו יקבלו את ימית עוד יותר צמודה אליו
סוג של עונש שלטרול יש טרולית משל עצמו
אבל יהודה זרק אותה כשדיברו בנסט והיא אמורה להיות פגועה עד עומקי נשמתה. הוא היה מדוייק ואמר מפורשות שהוא לא רוצה אותה כי היא "צחקה" עם האויבים שלו. שניהם טרולים מטורללים

אבל יהודה זרק אותה כשדיברו בנסט והיא אמורה להיות פגועה עד עומקי נשמתה. הוא היה מדוייק ואמר מפורשות שהוא לא רוצה אותה כי היא "צחקה" עם האויבים שלו. שניהם טרולים מטורללים
זה היה בשיחה אחת, שבה מי שטען שהוא בחיים לא יגיד למישהו לא לדבר עם מישהו אחר רק בגלל שהוא לא אוהב את האחר. אז מה הוא עושה? הוא מעניש את החבר שלו בזה שהוא זורק אותו בקור רוח רק כי הוא העז לדבר עם האויב. אחרי זה הוא יוכל להגיד שהוא מעולם לא אמר לה לא לדבר ולצחוק עם האויב ולשם שינוי הוא לא ישקר.|פנים|

אחרי זה התירוץ השתנה.
בשיחה השנייה הסיבה שהוא מרחיק אותה זה כי הוא לא רוצה שהצד השני (קרי, האויב) ידחו אותה/יעמידו אותה להדחה בגלל שהיא חברה שלו. שזו כמובן מחשבה שהוא ומקל המטאטא שהודח היום רקמו יחדיו.
בכל מקרה, הוא יאמץ אותה חזרה כאם אוהבת כשיהיה לו נוח ואם יכעס עליה הוא יעשה לה שוב ברוגז או שאולי יירק עליה 🤷‍♀️

ירוקה מהכרמל

Well-known member
מבחינתי זה הפרק הכי טוב של העונה...כלומר רק בגלל תוצאות ההדחה
מהיום הראשון אני מייחלת שאילון יעוף, כבר לא האמנתי שזה יקרה
יחד עם השמחה הענקית שרמי נשאר כמובן!

ידעתי שזה בין רמי לאילון. לי זה לא היה ברור כמו לחלק פה שזה שקוף שאילון בחוץ
כבר לא מתייחסת לסימנים משיר הבוקר
עריכת התכנית לא עושה עלי כבר רושם כי היו הדחות של דייר שכיכב בפרק והפוך
ובטח לא מאמינה לסקרים

ולכן עד הרגע האחרון לא ידעתי מה יקרה
הקלה ענקית

שבוע מצויין לכולנו |4U|

nicknick

Well-known member
אז כאמור, ברכות לזוכים , ניחומים למפסידים, מצב רוחי בכל מקרה נשאר אותו הדבר כמו לפני הפרק.

לדעתי הדחה טובה ליהודה, יותר מרמי.
קודם כל כי רמי נשאר וחבר של יהודה הודח וזה אחרי ששבוע שעבר עוד חברה שלו הודחה....
אני חושבת שמסר מסויים על איך הוא נראה ומה הקהל חושב על זה עובר פה. השמחה לאיד על הדחה של רמי הייתה מציגה אותו כעוד יותר דושבאג.
ועכשיו, הוא מבכה את לכת חברו, הוא קיבל את ההזדמנות להיות הרגיש והעצוב שנשאר לבדו ואף אחד לא יבין אותו כמו אילון.
וגם, העובדה שאילון לא יהיה שם לידו לחמם,לחזק ולהאדיר את הזחיחות תעשה לו רק טוב.

Goneril 4444

Well-known member
אז כאמור, ברכות לזוכים , ניחומים למפסידים, מצב רוחי בכל מקרה נשאר אותו הדבר כמו לפני הפרק.

לדעתי הדחה טובה ליהודה, יותר מרמי.
קודם כל כי רמי נשאר וחבר של יהודה הודח וזה אחרי ששבוע שעבר עוד חברה שלו הודחה....
אני חושבת שמסר מסויים על איך הוא נראה ומה הקהל חושב על זה עובר פה. השמחה לאיד על הדחה של רמי הייתה מציגה אותו כעוד יותר דושבאג.
ועכשיו, הוא מבכה את לכת חברו, הוא קיבל את ההזדמנות להיות הרגיש והעצוב שנשאר לבדו ואף אחד לא יבין אותו כמו אילון.
וגם, העובדה שאילון לא יהיה שם לידו לחמם,לחזק ולהאדיר את הזחיחות תעשה לו רק טוב.
אני רק מקווה שזה לא יהיה בעוכריו של רמי הזחיחות
גם ככה לדעתי לינור עושה לו שירות נוראייייי

nicknick

Well-known member
אני רק מקווה שזה לא יהיה בעוכריו של רמי הזחיחות
גם ככה לדעתי לינור עושה לו שירות נוראייייי
אגיד לך תאמת , רמי כבר עבר את סף הזחיחות עוד לפני ההדחה הזאת. בשבועיים האחרונים עף לו הסכך ואני אישית פחות נהנית ממנו.
לא אוהבת את הרגעים שלו עם לינור שדוחפים לנו, לא אוהבת את הברברת האינסופית שלו ולא אוהבת את המקום הנמוך והקטנוני שהוא הגיע אליו מול יהודה.

אז יכול להיות שזה יחמיר כי הוא נשאר, אבל גם אם לא , הוא כבר במקום הזה מבחינתי.

eran191

Well-known member
אם נניח שייכנסו 5 דיירים חדשים עוד שבועיים,
זאת אומרת שבוע הבא הדחה ויישארו 10 ותיקים ואז ייכנסו 5,
בשבוע הראשון החדשים חסינים אז יישארו 9 ותיקים ו-5 חדשים.

אם ייכנסו דיירים חדשים דומיננטיים יש סיכוי גדול שאחד או שניים מהחדשים יאיימו על כמה ותיקים במקום בגמר.

שרון רוז

Well-known member
אבל ימית העמידה את איילון ודרור כול הזמן ריכל על איילון

אבל ימית העמידה את איילון ודרור כול הזמן ריכל על

אבל ימית העמידה את איילון ודרור כול הזמן ריכל על איילון
🤷‍♀️,דרור מצחיק אותה וימית בן אדם טוב לדעתה,היא פחות צופה בערוץ 26 ורואה לרוב רק את הפרקים

מצב
הנושא נעול.
למעלה