שרשור לבוש

shachari

New member
שרשור לבוש ../images/Emo9.gif

בית ספר : גינס קרעים כהה סווטרצ' של אולסטר בשחור עם הכוכב בכסף ומתחת חולצה שחורה חלקה אולסטר תכלת גבוהות גבוהות שרשרת עם השם שלי -בכסף וטבעת כסף עם ריקועים וקשת שחורה
אירובי : גופיה סבא לבנה, מכנס שחור עד הברך עם רקדנית בכסף על הרגל , נעלי אירובי ותיק קטן עם מים , מגינים וכל השטויות האלה
יאללללללה , להזיע
3> יום טוב

לביצפר

ג'ינס בהיר בגזרה ישרה של לי קופר, שמלת סווטשירט מיני, עם מחשוף וי וקפוצ'ון, ירוקה כהה עם נצנצים בצבע זהב [חח זה נשמע ערבי] מפול אנד בר, אולסטאר שחורות, צמה עם שוונצים, קשת שחורה דקה עם נצנצים, מקסטרו.

תודה לכולכן :)))

שכחתי לכתוב גם חגורה Oo חגורה שחורה עם אבזם מרובע בצבע ברונזה כזה? זהב דהוי? ועם קצת ניטים עגולים באותו צבע. החגורה על האגן וסובבתי אותה ככה שהאבזם בצד.. ויש גם תמונה:]

InvisibleTouch

New member
אני אגיב לכולן בערב, מבטיחה:)

גופייה עם כתפיות רחבות, לבנה פשוטה כזאת, שרואים קצת מלמטה [כי היא ממש ארוכה] וקצת את הכתפיות. סריג-סוודר כזה, בצבע שמנת, בלי צמות או משהו, סתם חלק ויושב ממש טוב. ארוך מאוד בידיים וגם בבטן. ג'ינס שחור בגזרה ישרה של זארה. נעליים כאלה-> רק שהצבע של הפפיון והפס השחור זה שמנת כזה. שרשרת פנינים עם רווחים גדולים יפה כזאת שיש לחלק מהבנות פה. מיוחדת:) נמנמ. מה שכחתי? אה כן צעיף פשמינה חום בהיר [שהשתלב טוב עם השחור של הג'ינס. באמתP:], וקשת שחורה [השיער שלי שחור אז בקושי ראו אותה אבל שיהיה]. מי שמגיב- הוא לא רק מגניב, הוא הוא גם חביב.^^

השיער שלך לא חום כהה?../images/Emo54.gif

נו וזה מושלם, את לא צריכה אותי בשביל להגיד לך את זה...

למעלה