שרשור לבוש 27.1

שבוע שמח לכולן!

חוץ מהתמונה היומית יש לי גם התייעצות.

זוכרות את המגפונים הכחולים המהממים שלי מטו-גו? אז קניתי כאלו גם באדום, לא בורדו אלא אדום חזק ומהמם.
במקור רציתי לנעול אותם עם האאוטפיט של היום, ואז הרגשתי שזה מוגזם מדי.
אז השאלה בעצם, עם מה הייתן נועלות נעליים "בולטות" כאלו, כמו הכחולות והאדומות שלי? רק עם שחור/לבן? אשמח לרעיונות והצעות.

flashes

New member
איזה יופי

אני שמחה שאת נהנית מהחולצה
עליך היא יושבת מעולה, לא כמו עלי :)

אני הייתי הולכת עם האדום!
זה נראה לי היה מדליק ביחד.

מגפיים אדומות

ילכו טוב עם גינס (מכנסיים או חצאית או שמלה) וחולצה לבנה/שחורה/אדומה
ועם חצאית כחולה וחולצה לבנה-מראה שלגיה/דמות דיסני כזו...
או עם עם שמלה בצבע אחיד (כחול, ירוק כהה, שחור, חרדל, טורקיז) בלי עוד קשקושים וצבעים אחרים.
בעיני לא הולך עם צבעים חמים ודומים-כמו ורוד, סגול, כתום, או אדום...

polegra

New member
גם בעניי

polegra

New member
גם אני פה היום

מסתירה את שביזות יום א וכאבי אבנים בכיס מרה בגבורה נראה לי חחחחחחחחחחח
עוד חולצה שאני לא סגורה לגביה...
נראה לי צמודה מידי ומליטה את הבטן
מצד שני חולההההההההההההההה על זה שהיא חושפת ומי שלא טוב לו שלא יסתכל :)
אני מאוד אוהבת את הגוון שלה והיא הייתה האהובה עלי עד שהתחלתי להצטלם האמת...
אז חולצה ישנה של מתאים לי
מכנס מהכרמל - למה קניתי 3 אותו הדבר בזמנו?!?!
התאפרתי קצת יותר כהה היום למרות שלא ממש רואים בתמונה

די, תרגישי טוב קודם כל

אני אוהבת את החולצה הזאת שלך מאוד. זה סקסי זה יפה, זה מראה שאת מתה על עצמך ושהרשית לעצמך לחשוף כתפיים. ומה שמבליט? לא יסתכלו לכיוון. מה אכפת לך מהם?

מיוליקה

New member
נראה לי שהחולצה מתוחה מדי כלפי מטה

ואז הפרופורציות של הגוף מעט משתנות (החזה נראה נמוך יחסית לכתפיים). אני מקווה שאני מצליחה להסביר את עצמי.

תנסי למשוך את החולצה מעט כלפי מעלה, ואז היא גם לא תיצמד בבטן.

ותלבשי מה שאת אוהבת ועם מה שאת מרגישה טוב ויפה. השאר יסתדרו.

תרגישי טוב.

עידיץ

New member
החולצה אכן חושפת כתפיים נאות מאד!

ובהחלט יש לך במה להשוויץ

אבל אני מצטרפת לדעה שהחולצה מתוחה מידי ולכן יוצרת עיוות קל של פרופורציות הגוף שלך

תרגישי טוב

אז ככה

כשרציתי להצטלם בתמונה שתבליט לי את הציצים שמתי ממש מתחתם חגורה הדוקה ובאמת יצאה תמונה חבלזית! (ומינית לאללה) למה אני כותבת לך את זה? כי אצלך זו תמונה ראשונה שאני רואה אותך במבנה שבו מותן השמלה/חצאית או חגורה שאת שמה ממש מתחת לחזה, לא מופיעה. ויצירת ההפרדה הזאת בין החזה והמותן - נהדרת ויוצרת מראה קליל (תיכף אצרף את התמונה שלי ותביני למה התכוונתי) החולצה נהדרת, [אני רוצה כזאת...] החצאית יושבת נהדר על המותן, וזה כאמור הולם לך ככה.

גם לי יש נעליים באדום לוהט ואני כל הזמן מתלבטת. הכי בטוח זה כמובן אפורים, שחור ושלוב הדפס שחור-לבן. מעבר לזה - הדפסים שיש בהם גם אדום כמובן יתאימו. טורקיז ילך עם אדום (אבל לא לכוון הגוון הירוק) כמוכ צבעים חזקים בהופעה שבה כל הבגדים בצבע אחיד. למשל שחור - סגול - אדום או טורקיז - אדום - שחור. או חרדל - אדום - שחור. אני גם אוהבת שלוב של פוקסיה ואדום... היחידים שלא מתחברים לי עם אדום הם לבן וכחול [יצא הדגל של ארה"ב חחח]

הופעה שלך מהיפות של הזמן האחרון.

bubq

New member
לעניות דעתי האישית

ובאופן כללי מאוד המראה שמתקבל עם חגורה מתחת לחזה שופע הוא ההיפך מקליל - אני לרוב חושבת שהמראה הזה מתאים לחזה קטן יותר ושאם בנות עם חזה גדול מצוותות חגורה ללוק כדאי שהחזה לא יישב מעליה ממש - רצוי שיהיה רווח של כמה סנטימטרים ושיראו את החגורה בשלמותה :) לטעמי האישי כמובן .

הוא שאמרתי בדיוק

החגורה מתחת חותכת את החזה ומייצרת מראה ענק לחזה שבלי החגורה ייראה הרבה פחות גדול. בתמונות אחרות עם אותה חולצה, ובלי החגורה החזה שלי נראה חצי מגודלו כאן.
ואי אישית אוהבת חזה ענק. הלוואי והיה לי עוד יותר גדול ואם היה לי אומץ הייתי עושה הגדלה.

bubq

New member
כנראה

שהניסוח בלבל אותי (''ויצירת ההפרדה הזאת בין החזה והמותן - נהדרת ויוצרת מראה קליל'') לא הבנתי איזה מהם קליל- עם חגורה או בלי - אבל אני מבינה עכשיו את רוח הדברים :)

מיוליקה

New member
יפה מאוד. ולשאלה שלך -

אני מזמן הבנתי שכבר אין כללים.
במסגרת עבודתי אני לובשת הרבה שחור-לבן. בשנים הראשונות הנעליים תמיד היו שחורות. באיזה שהוא שלב התחלתי לשחק עם הצבע של הנעליים (אדום/סגול/כסוף/זהוב/אפור/שמנת ...), ואהבתי.

יש לי נעלי סירה אדומות, ואני אוהבת אותן עם אפור, שחור, לבן, ג'ינס, כחול. לרוב המכנסיים יהיו באחד הצבעים הנ"ל, והחולצה תהיה אדומה או שמשולב בה אדום. יוצא מראה הרמוני שאני אוהבת. אפשרות נוספת היא ללבוש הכל באותו צבע (מהצבעים שפירטתי), ואז רק המגפיים/נעליים באדום. גם יפה בעיני.

למעלה