שרשור לבוש - יום שני

shachari

New member
שרשור לבוש - יום שני ../images/Emo9.gif

אני : חולצה לבנה עם כיתוב בזהב - סקצרס' גינס כהה של דיזל נעלי אדידס כלר עם החלפת צבעים בצהוב
קשת לבנה בשיער

J u s t M a y a

New member
ממ

ג'ינס ישן וסמרטוטי, חגורה שחורה ממנגו גופייה לבנה חולצה שחורה עם מחשוף V ו..ואנס, כמה קשור בעליל.

mkarin

New member
(:)

עכשיו - למכון [ייאי
] גופיה שחורה חזייה שחורה טייץ קצר שחור עם פס אדום בצד נעלי ספורט א"כ - לים גופיה ורודה ג'ינס קצרצר בהיר חזיית בגד ים- שחור תחתון בגד ים- גווני ורוד עם קצת חום ולבן כפכף או משהו..

FuckinG SmilE

New member
אמ

גופית ספגטי ורודה עם כיווצים בחזה. מכנס כחול שמגיע עד חצי ברך ויחפה.:)

ברוש36

New member
..... כמה זמן לא כתבתי בשירשורלבוש.

עכשיו: מכנס קצר בצבע תכלת גופייה שחורה עוד מעט: גופייה ארוכה באורך בצבע ירוק זית ג'ינס בהיר שרשרת פנינים ארוכה מדיווה כפכפים לבנים

RainbowL

New member
התארגנתי כבר ללכת לעבוד לטקס אש

ככה שזה לא ממש משהו, בגדים לטנף. מכנס שחור טייץ סקיני מקווצ'ץ (ככה כותבים?) עד אחרי הברכיים, זה יצא יפה. גופייה תכלת מעטפת דקה מהיינס טופ לבן מהיינס שיער פזור וקשת לבנה עם נקודות שחורות. הווייאנס לבנות אה וכשיגיע הזמן ללכת למועדון, חולצת מועדון לבנה עם כיתוב סגול. (בלי הגופייה והכל
)

שלי../images/Emo163.gif

כפכפים שחורים של אלדו ג'נס כהה של פוקס גופיית סבא אדומה ארוכה למטה מעל גופיית סבא ורודה עם מחשוף גדול וקצריה למטה אז רואים את האדומה עגילים בצבע זה גדולם מקסטרו וקוקו גולגול וצמיד מעץ

v i k i D

New member
יצאתי לקניון...

שורטס מחויטים בצבע בז'- חאקי, חגורה חומה ממנגו, חולצה לבנה עם לוגו בכתב מחובר של מנגו, הוויאנס כחולות כהות, תיק בז' קטן, שרשרת ארוכה של לב מזהב, קוקו מבולגן, משקפי טייסים. [נשמע עמוס
]

אני...

היה לי שיעור נהיגה בבוקר וגמככה איחרתי אחיו באיזה 10 דקות אז לא התלבשתי משו: *טרנינג ענק של היינס.. חחח כחול כהה... *מממ... חולצת טי שחורה *נעליים סליפ-און של וואנס, ורוד אפור משבצות. *התכשיטים הקבועים. *קשת עם פפיון לבן *צמה וזה הכל נראה לי...(בכל זאת היה אתמול..)

edenn18

New member
אני

עוד מעט הולכת לים חצאית מיני ורודה של בילאבונג סבא לבנה בגד ים- חזיה ורודה ומכנסון שחור

למעלה