** שרשור כמעט אחה"צ היום ה107 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

ariela1612

Well-known member
יואו הוא רוצה להשים שיר מנסה לשאול על זה שאלות קישור ואורן חופר

fleabag

Well-known member
אחריי ששמענו את החומר האפור בראשה של קארין מבעבע בא אורן והדגים שלשעמום אין גבולות בעצם

mariamma 86

Well-known member
עכשיו שאני לא רואה 26 ולא פרקים ב13 יש זמן קצת לחשוב. העונה הזאת היתה עונה של גברים לטוב ולרע. היו גברים חכמים לרוב כמו ליאור רמי יהודה תום דרור וגיוזי. רק כל אחד היה אגוצנטרי וכמה שיותר חכמים ככה יותר חסרי סבלנות לאדם אחר. גם במטבח היו רק גברים. הנשים העונה היו לא משהו. כמו ששי חי אמר על כל אחת מהם היה אפשר להגיד צר עולמה כעולם נמלה. אבל ניסו לפרוץ את התיקרה של לול תרנגולות בעוצמה נשית וחבל

2086Dvash

Well-known member
עכשיו שאני לא רואה 26 ולא פרקים ב13 יש זמן קצת לחשוב. העונה הזאת היתה עונה של גברים לטוב ולרע. היו גברים חכמים לרוב כמו ליאור רמי יהודה תום דרור וגיוזי. רק כל אחד היה אגוצנטרי וכמה שיותר חכמים ככה יותר חסרי סבלנות לאדם אחר. גם במטבח היו רק גברים. הנשים העונה היו לא משהו. כמו ששי חי אמר על כל אחת מהם היה אפשר להגיד צר עולמה כעולם נמלה. אבל ניסו לפרוץ את התיקרה של לול תרנגולות בעוצמה נשית וחבל
שטויות
מור, רונית, לינור וגל היו פוטנציאל נפלא לתוכנית הזאת
רק שכל אחת הועפה, ובשלבים מוקדמים מסיבות שונות,
המכנה המשותף לכולן הוא עוז הטיפש

mariamma 86

Well-known member
שטויות
מור, רונית, לינור וגל היו פוטנציאל נפלא לתוכנית הזאת
רק שכל אחת הועפה, ובשלבים מוקדמים מסיבות שונות,
המכנה המשותף לכולן הוא עוז הטיפש
את מור לא מכירה. מתחלתי לראות בשבוע שהודחה. כל היתר לא עפרון הכי מחודד בקלמר. זאת דעתי בלבד

ariela1612

Well-known member
למה אורן נכנס איזה בנאדם מעצבן הוא זה משהו, קשה לדבר בפתיחות כשיש עוד מישהו לידך וזה גם מוציא מהפוקוס

יסמין 💙

Well-known member
ג׳וזי קורע אותי.. מפלרטט עם קארין רוב היום ומחכה לתשובות ממנה ובסוף יש לו אהבה בחוץ 😂😂😂 מאוד אמין🤣

אלזה4

Well-known member
אני באמת מנסה להסביר לעצמי למה אני לא סובלת את אלמוג..
ולא לא בגלל שהיא קשורה ליהודה...
אפילו כשהיא שרה מסכנה היא באה לי מקולקל

הצודקת11

Well-known member
גוזי סיים
למי שמעוניין אורן אסידו הבא בתור
עוד 19 דקות.
על מה ידבר?
הילד הראשון,ענאל,משחקי השף.מסעדה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה